5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

5 híres focista muszlim, aki elment a Hajj

5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

1. Paul Pogba. A játékos a klub, „Manchester United”, és a játékos a válogatott Franciaországban. 23 évesen ő lett a legdrágább futballista minden idők után transzfer „Juventus” „A Manchester United” fizetett 105 millió €.

5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

3. Mesut Özil. Német válogatott játékos és a klub „Arsenal” elvégezte a rítusok Umrah alatt túra a Közel-Keleten, amely során meglátogatott egy jótékonysági labdarúgó mérkőzés a támogatás szíriai menekültek a táborban, „Zaatari” Jordániában, ahol a lakosság száma mintegy 80 ezer IDP-k.

5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

5. Nicolas Anelka. A híres csatár a francia csapat. . „Általában semmi sem változott az életemben, miután áttért az iszlámra tettem, azt megelőzően élt ugyanazon elvek: hogy őszinte legyek, hogy van néhány nagyobb értékek ramadán idején, böjtöltek - megbecsült muszlim rólam .. aki a közelben lakott, és éheztetett elfogadtam ezt a hitet, mert biztos vagyok benne, hogy az iszlám -. az enyém. "

Lásd még:

Lásd még:

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

Namaz naponta ötször, de néha, mert a munka a gazdaságban hiányzik az ima, ha vannak engedmények a nők ebben a kérdésben?

Namaz vártnak - naponta ötször, de néha annak a ténynek köszönhető, hogy főzök, én tiszta vagy kerti munka, hiányzik az ima ideje, de még meg kellett tennie. Mondd, kérlek, a nők nem kedvez, és megbocsátható, ha az ilyen pillanatokban? (Madina)

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

    Akiért a Mohamed próféta (ﷺ) nevű legaljasabb az átlag?

    Amikor a Próféta (Sallallahu alaihi wa sallam) jött a Majlis boldog, mosollyal az arcán, és azt mondta: „Gyere velem, Jabrayil (aleyhis sallam) azt mondta: - Ó, Mohammed! Elégedett vagy te, hogy minden a közösség, aki olvasni Salavat lenne tíz Salavatov, és az egyetlen, aki így Salam, lesz tíz Salyamov „(Nasa'i és Ibn Hibban) a próféták pecsétje (Sallallahu Alaihi wasallam) azt mondta:” aki olvasott nekem egy Salavat, mert ezzel a tízszeres Angels törekszik megbocsátás. Ennek tudatában, aki azt akarja, hogy növelje (Salavat), és aki akarja csökkenteni. " (Ibn Maja Amir bin Rabia)

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

    A családi nagy örömmel fogják helyezni az újonnan átépített ház, és ebben a tekintetben elkövetkező kellemes házimunkát. Hogyan töltik az ünnepség a Korán olvasás új otthonában? Vannak bizonyos suras és verseket fordítani erre a jelentős eseményre? Meghatározott Shari'ah hukm háromlábú ünneplés?

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

    10 parancsolat a Sunnah barátság

    Barátság foglal egy jelentős része az életünknek. Ez egy nagyon különleges kapcsolat a lények Allah, a kölcsönös megértés, tisztelet és a bizalom. Mint hívők vagyunk meghagyta, hogy barátok, által előírt Allah. Mi az iszlám szerint a barátságról és a barátok?

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

    Egy muszlim Kínából utazott 8000 km kerékpáron a Hajj

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

    Mohamed próféta (ﷺ) után a régi ruhát?

    Ruházat a kegyelem Allah az emberiség, amely nem nyújtott semmiféle más teremtmény. Allah wa Ta'ala Subhanu mondta erről a kegyelem a Koránban: „Ó, Ádám gyermekei! Küldtünk Önnek egy ruhadarab, hogy fedezze a privát részeit és ékszereket. Azonban a ruhadarab a jámborság a legjobb. Ez egyik jele Allah. Talán kapnak intelmei „(07:26).

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

    Lehet olyan személy, aki adósságok megy a Hajj?

    Ide Hajj, nem fizeti vissza meglévő adósság rossz. De néhány ember, ennek ellenére, menj Hajj, amelynek kifizetetlen tartozások és ezzel kárt okoz magukat. Mivel a szándékos késedelem visszatérése az adósság, vagy nem küldték vissza, bűn.

  • 5 Híres labdarúgók muszlim, aki elment a Hajj

    Ezt hallva, a Mohamed próféta (béke legyen vele) elájult, és esett

    Yazid Rakashi narrátora Anas ibn Maalik (Allah legyen elégedett vele). Anas bin Malik azt mondta: „Egy nap az angyal Jibreel (béke legyen vele) jött a próféta (s.g.v.) egy módosított könnyű arcszíne. A Próféta (s.g.v.) azt mondta neki: „Mi történt veled? Láttam, hogy a fény az arc megváltozott. " Jibreel (béke legyen vele) azt mondta: „Ó, Muhammad, jöttem hozzád, amikor Allah megparancsolta fújni a tüzet a pokol. Valóban, aki ismeri a büntetés a pokolban és a sír nem hagyja abba a sírást addig, amíg meg nem tanulja, hogy a mentett pokolba. " A Próféta (s.g.v.) azt mondta: „Ó, Jibril, elmagyarázni nekem a pokol.” Jibril mondta: „Nos, fogom leírni neked.

    Kapcsolódó cikkek