35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

Függetlenül attól, hogy egy kitalált karakter, mint a Carrie Bradshaw, megszokta, hogy csak az igazat, ez egy igazi Chanel végtelen bölcsességében vagy mesterkélt Simon Duna, mindegyik valaha is mondott a kifejezést, hogy lett idézetek.

Azt mutatjuk be a 35 legjobb idézetek a divat és stílus minden idők:

1. „divat - ez az, amit a tervezők nyújtunk évente 4 alkalommal. A stílus - ez az, amit választani! „- Lauren Hutton

2. „Te sem tudod a divat, vagy nem.” - Anna Wintour

3. „Soha nem lehet túl sok, hogy gondolja át a választott lábbeli. Túl sok nő úgy vélik, hogy a cipő nem olyan fontos. De az igazi bizonyítéka az elegáns nő az, hogy a lábát. " - Christian Dior

4. „Az ügyfél - a végső szűrő. Az emberek viselnek, amely ellenáll a folyamatot. Nem vagyok érdekelt abban, hogy ruhát, hogy előbb-utóbb porosodik néhány múzeumban. " - Marc Jacobs

5. „Úgy gondolom, hogy a szépség mindenütt. Az a tény, hogy a „normális” emberek érzékelik, mint csúnya, szoktam látni, hogy valami szép. „- Alexander McQueen

35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

6. „Utálom nárcizmus, de én jóváhagyja a hiúság.” - Diana Vreeland

7. „Szeretem a pénzt, ott, ahol látom őket: és ezek mind lóg a szekrényben.” - Carrie Bradshaw

8. „A divat - ez nem olyasmi, ami létezik ruhák csak. Divat az égen, az utcán. Divat köze ötleteket, hogy hogyan élünk és mit történik körülöttünk. " - Coco Chanel

9. „Ha kényelmetlen, vagy elégedetlen valamit, akkor nem számít, hogy hogyan öltöznek okosan. Azt tanácsolom, hogy boldog legyen, nem jól öltözött. Mindig jobb, hogy boldog legyen. " - Iris Apfel

10. „Cipő át a testbeszéd és a hozzáállás. Ezek felemel fizikailag és érzelmileg. " - Christian Louboutin

35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

11. „stílus - ez a módja annak, hogy kik vagytok, szavak használata nélkül.” - Rachel Zoe

12. „A legbátrabb tett - gondolni mindent magának. És hangos. „- Coco Chanel

13. „Mindig dress mintha készül egy találkozót a legnagyobb ellensége.” - Kimora Lee

14. „A divat - ez nem feltétlenül a címkét. Ez nem egy márka. Ez valami olyasmi, hogy belülről fakad. " - Ralph Lauren

15. „Ez a divatos - az utolsó lépés előtt íztelen.” - Karl Lagerfeld

35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

16. „ruha nem jelent semmit, amíg valaki nem él benne.” - Marc Jacobs

17. „Soha nem szabad összekeverni az eleganciát a sznobizmus.” - Yves Saint Laurent

19. „A divat nagyon fontos. Ez az élet, és mint minden, ami számunkra öröm, ez jól kell elvégezni. " - Vivienne Westwood

20. „A lányok nem a ruha a fiúk. Öltözködnek maguknak, és persze egymással. Ha a lányok, hogy a ruha a fiúk, mindig szeretnék menni meztelen „. - Betsy Johnson

35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

21. „Amikor először jöttem New Yorkba, már szinte nincs pénz. És néha vettem «Vogue» magazin vacsora helyett. Úgy érezte, hogy táplálja még rám. " - Carrie Bradshaw

22. „Ne légy trend. Ne hagyja, hogy a divat a saját Önnek. Csak úgy dönt, hogy ki vagy, és mit akar kifejezni. Öltöztesd élsz. " - Gianni Versace

24. „Az öröm az öltözködés folyamat - egy művészeti.” - John Galliano

25. „Az évek során rájöttem, hogy a legfontosabb dolog a ruha - a nő, aki viseli.” - Yves Saint Laurent

35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

26. „Azt hiszem, hogy azért, mert kövér vagyok, képzeletemben van ilyen könnyedén. I projekt a fantáziáját a ruhákat, és most minden én - ez világos, fényes ruhát. Ez az egyetlen dolog, amit. És ezért félek elveszíteni, mert akkor lehet csinál csak a nehéz ruhát. " - Alber Elbaz

27. „Amikor elmész egy jó étterembe, pihenni szeretne, és egy italt. Meg akarom nézni az emberek, akik jól néznek ki. És persze, nem szeretné, hogy nézd meg néhány kurva kigombolt ing és szőrös mellkas. Legalábbis én nem akarom. " - Iris Apfel

28. „Van, hogy a stílus. Ez segít felmászni a létrán. Ez segít abban, hogy fel reggel. Ez egy életforma. Enélkül te senki. " - Diana Vreeland

29. „Fashion tükröznie kell, hogy ki vagy, mit érzel ebben a pillanatban, és hol megy.” - Pharrell Williams

30. „Ki mondta, hogy a pénz nem boldogít? Csak azt nem tudja, hová menjen vásárolni. „- Bo Derek

35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

31. „Mit viseljen - ez egy kifejezése, hogy kik vagytok. Hogyan lehet valaki választhat nekem, ki vagyok? „- Diane Kruger

32. „Én nem divat. Van egy divat. " - Coco Chanel

33. „Imádok rajta drágaköveket, de nem azért, mert az enyém. Akkor nem rendelkezik ragyogás, csak csodálom. „- Elizabeth Taylor

35. „Mindig is úgy gondolta, hogy a divat nem csak azért, hogy a nők sokkal szebb, hanem megnyugtatja őket, inspiráló bizalom.” - Yves Saint Laurent

35 legjobb idézetek a divat és stílus, fotók

Kapcsolódó cikkek