25 idézet a bestseller könyv Robert Kiyosaki „Gazdag papa, szegény papa”

25 idézet a bestseller könyv Robert Kiyosaki „Gazdag papa, szegény papa”

W e már össze 25 idézet a bestseller Robert Kiyosaki „Gazdag papa, szegény papa”:

1) Gazdag ember eszköz megszerzésére. A szegények és a középosztály megszerezni kötelezettségek, amelyek az előnynek számít.

2) Ha úgy gondolja, a probléma velem, akkor meg kell változtatni engem. Ha kiderül, hogy a probléma az Ön számára, akkor változtatni magát, tanulni valamit, és bölcsebb lenni. A legtöbb ember arra számítanak, hogy változni fog a világ többi része, de nem magukat.

3) Végezzünk egész életüket a félelem és nem vette észre semmilyen álom -, hogy kegyetlen. Dolgozz keményen a pénzt, és úgy gondolják, hogy vásárolni dolgokat, hogy boldog - ez az, ami megijesztette.

4) A jövőben létre, amit ma csinálni, nem az, amit csinálni holnap.

5) A gazdag ember különbözik a szegények - kapcsolatban ezt a félelmet. Több mint egy életen át, én még soha nem találkoztam olyan gazdag ember, aki soha nem elveszett pénz. Ugyanakkor tudom, hogy a nagy számú szegény ember, aki nem vesztette el egy fillért sem.

25 idézet a bestseller könyv Robert Kiyosaki „Gazdag papa, szegény papa”

6) De hiba - alkatrész mozgás a sikerhez. Emberek, akik kerülik a kudarc is elkerülhető siker és.

7) A szegény rossz szokások. Az egyik leggyakoribb a neve az ártatlan: „Te is pénzt ki a megtakarítás.” A gazdagok tudják, hogy a megtakarítások léteznek csak, hogy az új pénzt, és nem fizeti ki a számlákat.

8) Egy apa azt mondta: „Az ok, nem vagyok gazdag, hogy én meg - a gyerekek.” Egy másik azt mondta: „Azért kell gazdag jelentése - Van neked.”

9) Pénzhiány - A gyökere minden rossznak.

10) Egy apa ajánlott: „További információ, hogy talál egy jó társaság, ami működni fog.” Tovább apa ajánlott „További, hogy lehet találni egy jó társaság, és megvenni.”

25 idézet a bestseller könyv Robert Kiyosaki „Gazdag papa, szegény papa”

11) A nagy mennyiségű pénz ritkán oldja meg valaki pénzt problémákat. Wisdom megoldani a problémát.

12.) A legtöbb ember a világon akar változtatni, és bárki, csak magukat.

13) A szegények és a középosztály munka arány. A gazdag pénzt a munka a számukra.

14) A pénz gyakran ki a tragikus mulasztást. Pénzt küldött Reflektorfényben a tudatlanság. Ezért van az, túl gyakran, az a személy, akinek hirtelen dömpingelt boldogság - például öröklés, lottó nyeremény, hamarosan visszatér abba az állapotba, amelyben az volt, hogy a pénz, vagy esik még alacsonyabb. Az ember nem mindig kezelik a pénzt okosan. Ha akarja tölteni az összes pénzt valószínűleg repülni a kéménybe.

15) Az intelligens emberek - akik dolgoznak az emberek okosabbak, mint ők.

25 idézet a bestseller könyv Robert Kiyosaki „Gazdag papa, szegény papa”

16) Ha látja, hogy belefúródott az adósság - nem ásni többé.

17) A jelen oktatási energiát igényel, szenvedély csillapíthatatlan vágyat. Anger - jelentős részét ez a képlet, a harag és a szeretet egyesül a szenvedély.

18) Nem ma dolgozni, a biztonság garantálása.

19) Pénzhiány irritálja valamint a többletet.

20) tudatlan kapcsolatban pénzt generál nagy félelem és a kapzsiság.

25 idézet a bestseller könyv Robert Kiyosaki „Gazdag papa, szegény papa”

21) Minden embernek gyenge pontja a lélek, amelyen keresztül egy személy lehet vásárolni.

22) Van-e különbség a fogalmak, hogy rossz, és hogy égve. Rom - egy átmeneti jelenség, és a szegénység - állandó jelenség.

23) Az agyam erősödik minden nap, mert én vagyok az edző. Minél erősebb a fejemben, annál több pénzt keresni.

24) Az emberek nagyon formálják életüket át a gondolataikat.

25) ugyanazon pénz jön nagyhatalom, amely előírja a megfelelő tudást, hogy a pénzt, és szorozza őket.

Kapcsolódó cikkek