1036 hajvasaló kerámia laser ion turmalin - «vas nem csak kiegyenesíteni haj, de

Előnyök: gyors hő, hosszú vezeték, hosszú élettartam, szuper minőségű

Hívom GA.MA - curling-vas. Mivel ő spavlyaetsya bármilyen probléma - rendbe én fürtök a haj vas, és hozzon létre hullámok, mint a hajsütővas!

A természet az én hullámos haj. Minden gyermekkori álmodtam, amelynek egyenes haj, hogy nem fog zavart lesz fésült és szép hazugság, minden gond nélkül!

És amikor elmentem a főiskolára, a fodrász azt mondta, hogy van egy pro bolt a városban, amely meghozta a vasalást GA.MA! Felajánlotta, hogy vegyek ezt, mert tudtam, hogy a szenvedély, ez a haj. Azonnal rohant a vásárlás után. Ez volt 7 évvel ezelőtt. Azóta változott egy csomó képet. Azt átfestés különböző tsvveta, de a sütővasakhoz már nem változott. Ő is él és virul, és tetszik nekem, hogy ezen a napon.

Ezért választottam imeeno ez a cég?

Vasalás GA.MA Professional - a tökéletes eszköz a professzionális egyengető és curling volos.Blagodarya IHT egyenirányítók GA.MA technológia hő 10 másodpercig, a kerámia bevonat idealnoeskolzhenie, turmalin technológia - gondos kölcsönhatás a haj: nem szárít miatt potokuotritsatelnyh ionok; Antibakteriális Technology gigienicheskoeispolzovanie eszköz.

1036 hajvasaló kerámia laser ion turmalin - «vas nem csak kiegyenesíteni haj, de

Kezdetben volt egy természetes hajszín és hajvasat óvatosan kihúzta őket:

1036 hajvasaló kerámia laser ion turmalin - «vas nem csak kiegyenesíteni haj, de

Ez az, amit csinált a hajam, amikor én egy kicsit sötét! (Írtam egy hajsütővas, mint valaha, hogy hívja őt, az alábbiakban látni fogja, hogy miért!)

1036 hajvasaló kerámia laser ion turmalin - «vas nem csak kiegyenesíteni haj, de

Tisztázása után a haj, én csak azt működtetni, legalább a hajam akkoriban már nagyon elrontotta festék.

1036 hajvasaló kerámia laser ion turmalin - «vas nem csak kiegyenesíteni haj, de

Végtére kísérleteim, elkezdtem kezelni a hajat, és nő a természetes színét. De én egyáltalán nem félek tőlük húzás utjuzhkom.

1036 hajvasaló kerámia laser ion turmalin - «vas nem csak kiegyenesíteni haj, de

Most, magyarázni, hogy miért nem csak utyuzhok de curling! Veszek 1 zaschimayu hajlítsa meg, és kezdjük el forgatni, amíg a zár nem forog egy körben. Aztán lassan azt lehúzza. Azt kell csak 1 alkalommal, és ez szál kész. Tettem egy kis lengyel és lépni a következő területre. És így, amíg nem megy át az összes haja. Tart annyi időt, amennyit egy normális kiterjesztése.

Ez nagyon könnyű és egyszerű!

1036 hajvasaló kerámia laser ion turmalin - «vas nem csak kiegyenesíteni haj, de

köré a haj vas

Abban a pillanatban, azt használja ritkán, ahogy keratin egyengető haját.

De azt lehet mondani, hogy ez a vas egyáltalán nem árt a hajam. Hacsak persze nem szabad megfeledkezni a hővédelem.

Hallottam sok negatív megjegyzéseket más cégek. De GA.MA tanácsolta az egyik legbiztonságosabb vasaló. Saját fodrász dolgozik kizárólag rajta!

➜ Az gyorsan felmelegszik.

➜ Ne rontsd a hajat.

➜ nem éget az ujjait.

➜ lemezek prilyagayut ha szorosan.

➜ Ez elég hosszú vezetéket, ami forog.

➜ én egyszerűen tette magát keratin egyengető.

➜ Még az én hosszú nekem ez könnyen elérheti a legtávolabbi szála őket.

➜ Nagyon tartós.

Szeretem őt, és nagyon ajánlom mindenkinek!

Ez az, amit segít megbirkózni fürtök Tovább: