10 félelmek hitelkártyák

10 félelmek hitelkártyák
Amint azt a tanulmány az International Moscow Bank, a nőknek a top 10 félelmek, hogy megakadályozzák őket használni betéti és hitelkártyák. Cáfolni ezeket a félelmeket alkalmazottja megpróbált Nemzetközi Moszkvai Bank Shkarovsky Irene. Hivatását és hivatása - Marketing, a szabadidejében élvezi fitness, szeret utazni, bankkártya élvezte sokáig és örömmel.

1. Nem adom hitel / betéti kártya

„Bankkártya kiadjuk szinte mindenki. Ehhez töltse ki a jelentkezési lapot az egyik irodában, vagy a helyszínen. És akkor jön a kártya a bank. Hitelkártya kaphat egy személy legalább 21 éves, és van egy rendszeres jövedelem dokumentált (lásd a szabad vagy 2-PIT). Tehát nem kell félni, hogy nem fogja kiadni a kártyát. Ez egyszerű és nagyon kényelmes. "

2. Nem tudom megtanulni, hogyan kell használni a térképet

„Mivel ezt olvasod, az azt jelenti, hogy megtanultuk kezelni a számítógépet egy sokkal nehezebb, mint a kártya kommunikáció esetén egy ATM már csak néhány funkciók:!.” PIN-kód „” select sum »és a« print ellenőrizni. „akkor is működik ki előre a honlapon, ahol van egy” virtuális ATM „kifejezetten erre a célra, és az üzletekben nem kell tennie semmit - .. csak be eladó kártya és aláírja a nyugtát.”

„Egy nap elvesztettem a pénztárcámat, ami $ 100 egy taxi a ház, betéti és hitelkártyák. Legfőképpen kár volt az erszény is, mert odaadta nekem a szülinapomra, és szerettem őt nagyon. Persze, én fizettem a kártya helyreállítási ($ 10), de az összes pénzt, a mely a bankkártya és az egyensúlyt a hitel -. én csak megszólalt a bank, hogy blokkolja a kártyát, majd írt egy nyilatkozatot a re-release ".

4. elveszti vagy elfelejti a PIN-kód és már nem lesz képes használni

„Ha nem rágja a kártyát, helyezze a mikrohullámú vagy próbálja meg főzni forrásban lévő vízben, akkor esélye van, hogy valami történjen, minimális Mint minden dolog, a térkép elég pontos kapcsolat -. És minden rendben lesz ! "

6. Ha nem tudok a pénzt vissza időben, meg fog fizetni hatalmas érdeklődés

„Kezdjük azzal, hogy a nagyon” élet „elég nagy - akár 50 napig Azaz, ha már fizetett kártya az 1-től a hónap, akkor fizeti vissza a kölcsönt, mielőtt a 20. napon a következő hónap, ebben az esetben Ön semmiféle érdeklődést. nem fizetnek, hanem egyszerűen a bank pénzét. Vagy 20. napját megelőzően az, akkor visszafizeti a kölcsönt részben (mint általában, nem kevesebb, mint 10%), majd a kamat kerül felszámításra. de a „nagy” ez? például, ha a vásárolt dolgokat amennyire 100 000 rubelt fizetett a türelmi idő 10 000 (10%), míg a fennmaradó 90.000 úgy döntöttek, hogy egy hónap alatt. Aztán az arány 21% odovyh (és IMB mértéke ez az, és nincsenek rejtett költségek), a kamatot a kölcsön összege csak 1575 rubel.

7. A számlám leírni több pénzt, mint amennyit kellene

„Azt javasoljuk, hogy tartsa ellenőrzések minden vásárlásra 30 napig. A végén a hónap akkor ellenőrizze a számlakivonat (amely lehet e-mailben, és kérte, hogy nyomtatni bármely ága a bank). Én például soha ez volt a probléma, hogy bár mindkét típusú kártyákat tudom használni hosszú ideig.

8. vagyok csalás áldozata

9. fogok többet költenek, mint amennyit

„Pontosan ugyanazt az összeget tudna kölcsön a barátok, rokonok, kollégák. De ez több megalázó kérhet pénzt, nem? Különben is, abban az esetben a hitelkártya emlékszel, hogy a pénz kellő időben vissza kell küldeni. Sok kártyák, éppen ellenkezőleg, a fegyelem és nyomja tervezni a költségvetést. "

10. Azt nem lesz képes irányítani a tartozás a bank

Röviden, bankkártya, különösen a hitel - a dolog a modern nő számára nagyon hasznos, és a legvalószínűbb, hogy szükség van. És ha még nem, akkor itt az ideje, hogy kipróbálja. "

Kapcsolódó cikkek