1 (Counter-Strike) font változás counter-strike 1

szerkesztése előtt
Mielőtt elkezdjük szerkeszteni, akkor kell, hogy egy biztonsági másolatot a fájl \ Valve \ platform \ erőforrás \ TrackerScheme.res és ez az, amit mi lesz szerkeszteni.

szerkesztése fájl
Számos módja van, hogy módosítsa a fenti fájlt, de mivel lusta vagyok, meg fogom leírni a legegyszerűbb módja annak, hogy csináld. Először is, a nyílt Notepad a Windows (Start-> Run> jegyzettömb), bölcs tanácsot. ha nem tudja, hogyan kell megnyitni a notebook, akkor jobb, hagyja ezt a vállalatot a szerkesztést. Amint megnyitja a notebook, kattintson TrackerScheme.res fájlt, és húzza azt a jegyzettömb ablakot. Ha helyesen tette, akkor a fájl megnyílik.

    "3"
    "Név", "Verdana Bold"
    "Álló", "14"
    A "tömeg", "0"
    "Yres" "768 1023"
    "Dropshadow" "1"
    >

Ez a rész, amely akkor lett módosítva, ha a felbontás 1024x768. Paraméter „yres” határozza meg, milyen felbontásban szerkeszt. Megjegyzendő, hogy ha ezek a számok nem lesz pontosan olyan, mint az Ön engedélye, akkor minden rendben van, és akkor nem kell módosítani őket. Paraméter X-res, amely közismert a felbontás, ebben a fájlban vannak jelölve, mint az Y-res. Például, 800x600 (X-res) úgy, mint a 767x600 (Y-res). A következő paramétereket y-res képest az x-res. Úgy gondolom, hogy mindenki megérti, mi minden részén, de néhányan közülünk nem tudja ezt, azt kiírja neked.
    név: ez - egy hely, ahol meg kell adnunk a nevét font.
    pl. "Név", "Tahoma Bold"
    magas: a magassága a szöveget.
    pl. "Álló", "13"
    dropshadow: Szöveg hozzáadása hatása egy árnyék. (1 - hozzáadni 0 - eltávolítás)

Csak akkor módosítsa a három részből áll. Személy szerint én úgy döntött, 1024x768-as felbontás, és megállapította, hogy a font Tahoma Bold, mérete 13, úgy néz ki, nagyon szép, másrészt függ a felhasználó beállításait. Csak emlékszem, adja meg a betűtípus nevét, és a választott betűtípus, azt javasoljuk, hogy ragaszkodni egyszerű betűtípusokat.
    Összehasonlító táblázat Y-res "yres" "480 599" = 480 x 640 "yres" "600 767" = 600 x 800 "yres" "768 1023" = 768 x 1024 "yres" "1024 1199" = 1024 x 768 " yres "" 1200 6000 „= 1200 x 1600

Speciális szerkesztés
Ugyanígy, beállíthatunk más típusú és betűméret a játékban. Én tényleg nem akarok belemenni a pontos részleteket, de a folyamat ugyanaz. Azt javasoljuk, hogy módosítsa a betűtípust, amelyik tetszik, és indítsa el a játékot, és látni, hogy milyen nagy a betűtípust, majd fokozatosan csökken a betűméret mintegy 1-2 egy időben. Például, szerkesztette a forgatókönyvet, hogy az én menü CS kisebb és eltérő:

Ismét szerkeszteni a saját felelősségére. Ahogy azt fentebb már említettük, akkor jelentősen megváltoztatja betűtípust a játék, csak meg alaposan, szerkesztése és hát a fájl szerkesztését.

Kapcsolódó cikkek