Oroszország legyőzte Szlovákia és a negyeddöntőben ellen játszanak Dánia MCM News Continental Hockey

A fő meglepetése a verseny - a teljesítmény az uralkodó bajnok - Csapat Finnországban. Miután három vereség a sorban (a csehek - 1: 2, a dánok - 2: 3, és a svédek - 1: 3), világossá vált, hogy a finnek minden esetben nem esnek a negyeddöntőben, hogy a csoport utolsó helyén, és a versenyt a Kranks B csoport - lettek a jogot, hogy felfüggeszti az elit osztály a sorozat két győzelmet. Ez az első alkalom a történelemben a verseny.

Miután a svéd Alexander Nylander tette a mérkőzés a csehek ellen két segíti, ő volt az, aki kijött a tetején a gólszerzők a verseny 9 (4 + 5) pont, megelőzve a kapitány Cyril Kaprizova orosz csapat - 8 (5 + 3).

Csapatok Oroszország és Szlovákia, szerzett a mérkőzés megkezdése előtt a köztük három pontot a győzelem a lettek harcolt a belső vita a harmadik helyen. Ki vitte el a dánok, akik elvesztették a negyeddöntőben ment Montreal versenyezni a svédek, nem vesztettem ezen a versenyen nem pont.

Rossz kezdet. Orosz csapat elvesztette a kanadaiak az első mérkőzés MSK

Mesterhármast Kaprizova. Orosz csapat legyőzte Lettország MCM

USA legyőzte Oroszországot. Valeri Bragin másodszor engedményezett MFM

A mérkőzés előtt világossá vált, hogy a mi csapatunk veszteséget szenvedett. A sérülések miatt nem lesz képes, hogy azt a védő Artem Volkov részt csatár Daniel Yurtaykin. A végső készítmény a következő volt:

Mielőtt a játékot online kapitány szava keverjük az oroszok riválisok, Szlovákia Erik Chernakov. „A legjobb csapat a bajnokság - ez Kanadában és az Egyesült Államokban. Lettország körülbelül ugyanazon a szinten, mint Szlovákiában. Természetesen lehetőségünk van a mérkőzés Oroszország ellen. Győzelem esetén mi lesz a harmadik a csoportban. Miután a győzelem Lettország, megértjük, hogy mindez igazi, úgyhogy Lettország és Oroszország - a csapat ugyanazon a szinten, csak oroszul, talán több készség, „- mondta Chernakov bajnokságban.”

A hatékony és kiváló Guryanov Urakov

Az első időszak kezdődött a támadás az orosz csapat, és már az első műszak kiszámíthatatlansága is számlát nyitni, kitört az egyik az egyik Matthew Tomek. de a kapufáról.

#RUSvsSVK Már 11 másodperc szeszélyei nyithat meg a pontozást, de a kapufáról pic.twitter.com/tggdEWOmdC

A második időszakban az oroszok folytatták tervezett ostromot a kapu Tomek, de a szlovákok idején sikerült, hogy le a sebességét sikeresen megáll minden támadás ellen. 27 perc elteltével a riválisok ismét megmentette a sáv után, és dobja Mikhail Vorobyov. És két perccel később, az oroszok még mindig sikerült használni eltávolítását ellenfél. A tizenhatos ment Marek Sloboda. a sajtolt területén szlovákok, Michael Sergachov dobott a kék vonalon. Tomek a védők kétségbeesetten próbált dobni a korongot távol a kaputól, de visszapattan az első alkalom, hogy Denis Guryanov.

Egy másik fénypontja időszakban - Paul Karnaukhova teljesítmény vétel a középső zónában ellen Milos Roman. ami után a szlovák hosszú ideig nem tudott felkelni a jég. A bírák nem találhatók az intézkedések az oroszok szabály megsértését.

#RUSvsSVK Milos Roman észre Karnauhova

pic.twitter.com/axZcFwM8vB

Cégünk folyamatos többször zavarják Tomek, és ennek eredményeként a második periódus végén egy szilárd előnye a saját tekercs - 10-2.

A harmadik korszak eltávolítását Vorobyova, szlovákok és semmi komoly nem lehetett megállapítani két percig, ami után mi ismét átvették a kezdeményezést. Annak ellenére, hogy számos pillanatokban a kapu Tomek, a minimális pontszám tartott, amíg a 50. percben. Felvillantotta ügyességi Cyril Urakov. akik nem egy kiváló átutalással Jacob Trenin. aki háttal állt a partner számára. Ellenfelek, beleértve a kapust, az ilyen nem voltak készen.

#RUSvsSVK Urakov nem nézett ragyogó kibocsátott transzfer kapu mögött a filléres és Trenin lefektette a korongot alatt a bal post! pic.twitter.com/TcjDNIWJf6

Valerij Bragin: „Az ellenfél nem volt esélye gyakorlatilag”

- Mindenki megértette, mennyire fontos ez a játék. Komolyan kezelt szegmensek megmutatta, hogy mit akartunk látni, megérdemelten nyert. Gyakorlatilag nincs esélye volt az ellenfél, de a többség. A játék az első link? Ez történik, a jó idő arra volt az egész Trenin, szeszélyes és Sidorov a kapufáról.

Most felkészülni Dánia, ők már több mint egy évvel ezelőtt. Játszottunk egy barátságos mérkőzés előtt a verseny, és azt hiszem, a szervezet számára, a válogatott játékosok, ők csak súlyosabb - Bragin üzeni „bajnokság”.

Szolidáris a vezetőedző ellen ellenfél negyeddöntős Oroszország kapitány Cyril szeszély.

- Boldog Új Évet! Egy sor nehéz volt, és a játék. Az intenzitás volt, hogy biztos, hogy nyerni egy csomó pontot, rúd, végrehajtásával nem sikerül, nos, ez doterpeli és játszott az utasításokat. Nem számít, ki pontszámokat, aki adja. Kell egy csapat, a lényeg, hogy volt az eredmény. Dániában? Néztem őket jól játszani, egy erős csapat, nyert két játékot idén komolyan készíteni - üzeni Kaprizova bajnokságban. "

- Ez egy kicsit nehéz szempontjából a hangsúly a korongot, néhány lövés. Érzelmileg ez a győzelem nagyon fontos volt, és az a tény, hogy mi játszott nullára. Minden nagyszerűen játszott, tisztítja penny, én már egy hiba, nagyon köszönöm csapat. Ez a mi közös eredmény, úgyhogy játszott ma. Ebben az évben nem volt szabad alábecsülni a dánok valahol nem szerencse, úgy gondolom, hogy minden rendben lesz. Nézzük dallam ugyanazt a csatát, mint minden csapat, - mondta egy interjúban: „bajnoki” orosz kapus Ilya Samsonov.