Oroszország - Kanada, hogyan nem kell játszani jégkorong - sport - hírek Szentpétervár

A döntőt Oroszország - Kanada az úgynevezett végső álom. Ebből, mint mindig, mi vár jeleit valami fantasztikus és sverhprintsipialnogo. Sajnos, de a végén minden kiderült a játék csak egy cél a mi. Kanadaiak dolgozott a területen szerettünk volna, és 60 perc alatt dobott a főhős elődöntő az Egyesült Államok kapus Szergej Bobrovsky hat gólt. A játékosok is erők elég csak egy cél presztízsét.

A döntőt Oroszország - Kanada az úgynevezett végső álom. Ebből, mint mindig, mi vár jeleit valami fantasztikus és sverhprintsipialnogo. Sajnos, de a végén minden kiderült a játék csak egy cél a mi. Kanadaiak dolgozott ezen a területen, és azt akarták dobni 60 perc a főhős elődöntő az Egyesült Államok kapus Szergej Bobrovsky hat gólt. A játékosok is erők elég csak egy cél presztízsét.

A vezetők az orosz csapat a mérkőzés előtt tele volt a bizalom az erejüket, és ítélve az beszédek, aranyérmet volt a zsebében.

- Ez a csapat semmit - mondta a vezérigazgató a válogatott Andrey Safronov a levegőben „Oroszország 2” TV csatorna. - Ő utoljára játszott a beteg fekvőbeteg-hoki. És a legerősebb nyer. Megyünk előre, előre a végső. Nézzük a félelem kanadaiak. Elemeztük az összes. Jelenleg nincs helye hibának.

Az első percekben a csapat elkezdett játszani egy kétélű jégkorong, de ha minden kanadaiak kap értelmes támadás és éles, az oroszok a támadás járt egy kicsit rendetlen, és megállja a helyét. De mint kiderült, ez csak a kezdet volt. Fokozatosan, a „Maple levelek” kezdtek hozzá, és a közepén az első időszakban volt a benyomása, hogy a játék a kisebbség. A tizedik percben kanadaiak előnye tekercs volt már 6-3. Ahogy a mérkőzés az Egyesült Államok ellen, az ellenfél könnyen csal az oroszok a saját területén, szinte minden kombinációt végződő veszélyes lövése. Szerencsére, egy nap Bobrowski nem vesztette el fenomenális formában, amelyen keresztül vezette csapatát a döntőbe.

Kanadaiak, eközben továbbra is könnyedén verte az oroszokat, és a végén vezetett gól. A 19. perc után dobja Tyler Ennis harc patch Mironov nyert Cody Eakin, ő is küldött a korongot a hálóba. Így az ellenfél bebizonyította, hogy Bobrowski nem mindenható.

Az elején a második időszakban, Mironov ismét volt felelős a korongot kimarad. A 19 éves védő nem volt ideje Ennis és kanadai, bukkannak ki a kapu mögött, tolta a korongot a sarok közelében. Egy kicsit később, az oroszok nem fogadott, és a harmadik - Eberle pontos passz a kapu mögött talált önálló előtt a kapu Crosby, és a perec lövés Bobrowski. Azonnal osztályokon Znarok fogadott és negyedik cél. Ebben az időben a bűnös Kovalcsuk: kapitány a csapat visszaesett a korongot egy furcsa terület, a kanadaiak felkapott egy shell, és futott a számláló. Pontos lövés ütött Seguin - 0: 4.

És mint valami különleges kanadaiak nem, nem superhitryh kombinációk nem játszott, de mindig és mindenütt tétele először. Oroszok ritkán sikerült megtartani a számláló, de nem éri el az ékezetes dob.

Ez nem vicc, a hivatalos statisztikák szerint, öt perccel a vége előtt a második periódus, a csapat nem volt egyetlen dobás a cél. Minden más esetben lehetett kétséges a helyességét a számítások is, vagy úgy dönt, hogy van valami a statisztikusok tört, de néztem a játék csapat, tudod, hogy and Technology, és a statisztikák is tökéletes rend, nem lehet azt mondani az orosz jégkorong játékosok. Ez volt az általános benyomás, hogy az amatőr csapatok ellen játszik a szakemberek, és a harmadik időszak ebben az értelemben nem változott semmit. Minden rosszabb és rosszabb lett.

A mérkőzés 48. percében, a nyugdíjasok Tikhonov, és a kanadaiak vett egy pár másodpercig, hogy megvalósítsa a numerikus előnye - Crosby otpasoval Giroux, ő dobta a távon, és szerezte az ötödik mosó. Egy perccel később jött a fordulat, hogy a hibákat, és Bobrowski - a kapus nem tudta tartani a korongot, amely indult McKinnon, és az eredmény már 0: 6.

Az egyetlen dolog, ami volt ereje, az oroszok a hátralévő időt -, hogy dobja a korongot presztízse a 53. percben. Malkin korrigált shell után dobott Mozyakina a középtáv. További, a csapat nem volt képes. Ennek eredményeként, a mérkőzést, és végül a pontszám 1: 6 javára kanadaiak, és ez még rosszabb, mint a játék, a vancouveri olimpia, amikor az oroszok adtak kanadaiak 3: 7. Ugyanakkor az elnök az Orosz Jégkorong Szövetség Vladislav Tretyak, röviddel azelőtt, hogy a döntőt az említett ezüstérmet is sikeres legyen, hogy lehet jogosan mondhatjuk, hogy a világbajnokság sikeres volt számunkra. Az a tény, hogy meg kell keresni a pozitív.

Artem Kuzmin, hogy "Fontanka.ru"

Zabor: csináltál valamit, amivel a rendszert, elvtárs?

Tram hamvayny: Tiszta volt, de egy mérkőzés négy hármas, legalább három, és mi van a második Magnyitogorszk elején összeomlott - Zaripov elmozdítani. A kicsi

Láttam a filmet Glory (Fetisov) a mérkőzés után. Minden a nevét a dalt. Eszembe jutott, hogy anyám valahol a 70-es években a múlt században, amikor a csapat legyőzte a kanadai pár másodperccel a vége előtt a találkozó, mi üvöltött, mint egy őrült az egész lakásban. Itt van, hogyan kell játszani, hogy mindig emlékezni azokra a fantasztikus érzelmek. Köszönöm, fiúk, hatvanas -semidesyatyh - besserebrennikov. És nem hibáztatom a jelenlegi - ezüst egy jó ötlet is. És mi ismét bajnokok, hiszek benne.

Ubozhestvo.ubozhestvo. Kivált Gazpromom..Gde Nagy Panarin dengiychuki, Dadonova és egyéb karaktereket is. És ők F ***** PE. Zhrite termék által létrehozott rendszer. Csak hazafias kuvasz nem megfojtani.