Ez fantasztikus oroszok megragad egy döntetlen a mérkőzés Anglia elleni Euro 2018

Kezdve a mérkőzés véget ért az állás 1: 1.

Oroszok kikapta döntetlen hosszabbítás után!

Oroszország edző Leonid Slutsky volt, hogy a kockázatokat és a termelés területén központi középpályások Neustädter és Golovin, akik együtt még nem játszott. Kockázat, de nem azért, mert a nagyszámú sérülést egy másik lehetőség.

Az első veszélyes támadást kellett a brit, de végül a felvételek széles. Úgy éreztük, hogy mi fiúk aggódnak, és járt a védelmi nem mindig magabiztos. Mint az oroszok képesek voltak átvenni az irányítást a labdát, hanem az, hogy az angol nagyon nehéz.

A 7. percben mentettek Akinfeev: Lallana kapta a labdát a középen, a tizenhatos és ütött erősen. A kapus helyesen döntött helyzetét, és képes volt kivédeni. Általában a brit könnyen végrehajtható egy veszélyes támadást a másik után - minden a központi zónában. Amellett, hogy a brit 12. percben szolgált három sarkon. Nyilvánvaló, hogy az általuk hivatkozott gyors cél.

Már az első percben a British Steel aktívan támadni. Az egyik legveszélyesebb közülük volt Allie (20. számú).

Az első lövések az oroszok okozott a 16. perc: Uralets Shatov szabadrúgása lógott és Ignashevich zárva fejét. Nem nagyon veszélyes, de ez is valami. Érdemes megjegyezni a játék Dziuba ő tökéletesen teljesítette a funkció a „pillér”, amely dobta a labdát, majd megnyerte a harcot, majd megbukott.

A második felében a játékrész lassítani egy kicsit angolul - a mi volt lehetősége, hogy végezzen támadási helyzet. Ezáltal nehéz volt, mint az ellenség gyorsan visszavonultak a saját térfelén, és kiterjed az egész területet.

Az év első felében, az oroszok csak egyszer sikerült áttörni a cél.

Ebben a helyzetben, fontos volt doterpet a szünet előtt, ne hagyja ki a cél „az öltözőben.” Akinfeev próbáltam. Mi is érdemes Rooney végezhetett a középtáv. Igor nyugodtan hárított öklét. Következő pontozási esélye egy sarokban. Voltak olyan átkozottul sokat. Mielőtt a síp doterpeli - megtörni a csapat elment egy gól nélküli döntetlen.

A harmadik percben a második félidő az oroszok hoztak létre egy veszélyes pillanat - Kokorin verni egy pár ellenfél lőtt, de a védő megszakadt. Ennyi esélyt meg kell kapaszkodni - sok közülük nem. Az angol továbbra is nyomja - a védők nem volt ideje, és szabálytalankodott. British elő veszélyes büntetést. Rooney, szerencsére egyikük ütött a kapu felett.

Az első sárga lapot volt a brit, kopogtató Dziuba, aki megszökött a támadást. Egy perc múlva közben észlelnek ütött Gyanta - Stroke stroke a sarokban, de a kaput. 70 perc elteltével, csoda történt: Akinfeev húzta halott csapást Rooney. Ez nem fog megtörténni, de Igor tudott. A következő csapás utáni szerencsére a pálya szélén.

Elviselni még mindig 20 percig. Kemény. Különösen azért, mert miután Shennikov lerakott előtt a büntetés vonal. Őszintén szólva, úgy tűnt, hogy a jogsértés nem volt. Mindez nem számít, Dyer ütött pontosan. Akinfeev nem tudták megmenteni örökre. 0: 1.

Slutsky készült két változás - menj Shirokov és Glushakov. Nem volt semmi vesztenivalója, hanem azért, mert a középpályán megjelent két kreatív játékos. Idő előtt a végső sípszó, nem volt nagyon kevés.

Azonban a képes csodát! Csodák csodája! Shennikov verte angol, lógott, és Bob Berezutskiy csak beverte a fejét. A négyzetet, hogy a labda tette Denis Glushakov. Döntetlen! 1: 1.