• Világliga
  • Eb-
  • FIFA World Cup. férfiak

A makacs ellenzék a végső League játékos „Manchester City” legyőzte „Sunderland”, és megnyerte az első trófeát Manuel Pellegrini Angliában.

Minden mérkőzés előtti bomlik főtt le egy központi kérdés, beat „Sunderland”, és az eredmény a végén, „Manchester City”. Különösen óvatos szakértők beszéltek a rivális „polgárok” helyett tisztelettel. Annak ellenére, hogy nem hagyja el a csapatot Gus Poyet szinte nincs esélye a sikerre.

És itt van az oka. „Sunderland” már-már a végső, bonyolult kanyargós úton. Az út mentén, a „fekete macskák” kiütötte „Chelsea” és a „Manchester United”. Legalábbis ez méltó tiszteletet. Hogy szembenézzen a csapat Gus Poyet „Manchester City” kellett volna jönni, hogy elő semmit.

Az első fele azt mutatta, hogy a „polgári” egyértelműen alábecsülték az ellenfelet. „Sunderland” szemben az erős támadás a „City” összehangolt akció a védelmi és a nyolcadik perc elmenekült egy jó ellentámadás. És még gólt, hanem egy leshelyzetben van. Ez a harang repült fülét Pellegrini osztályokon, és két perccel később kaptak egy gólt a saját kapujába. Fernandinho a középpályán elvesztette a labdát, amely Wes Brown felkapott, és gyorsan küldött neki továbbítsa Borini. Olasz ügyesen maradt a cég. aki nem érti, mi történt, majd elküldte a labdát Costel Pantilimon - 1: 0.

Egy ilyen kezdet egyértelműen kedvét a névleges tulajdonosok. „Sunderland” továbbra is ügyesen működik a védelem, kemény, de anélkül, hogy durvának nyerni a labdát a játékosok, „City”. „Polgári” csuklós „Fekete Macskák”, hogy a kapuk, de nem jön ki a támadást. A pályán az első perctől kezdve nem volt Sergio Aguero. Azonban ez semmi különös, és nem emlékezetes. Nem legkiemelkedőbb első felében, és töltött egy másik vezetője a „City” - Yaya Touré. Elefántcsontparti többször elvesztette a labdát, és nem jár a határ a képességeit. „Sunderland” periodikusan ütközött egy ellentámadást, de a második alkalommal sújtotta a kapu Pantilimon és nem sikerült. A szünetben a versenyzők ment az állás 1: 0 mellett a csapat Gus Poyet.

Szünet egyértelműen előnye „állampolgárok”. Ezek ugyanazok, mint az első félidőben, így a „Sunderland” a kapuhoz, kivéve, hogy tetteikben végül egy plakk értelmetlenségét. Cél jött elég gyorsan - 10 perccel a rajt után a második félidő. „Polgári” jogosultak voltak ígéretes szabadrúgást. Silva, valamilyen oknál fogva, játszani a labdát a partner, hanem áttörni cél, és a támadás elakadt. Tehát úgy tűnik, és azt hittem, a kapus, „Sunderland” Vito Manon. Olasz felszisszent, látva, hogy a hatása lesz, és elvesztette a koncentrációt. És néhány másodperc után, kénytelen volt eltávolítani a labdát a cél. Yaya Touré, aki töltötte a mérkőzés, és kényszerítette magát, hogy játsszon a magas szintű, a hirtelen lövés a cél, és a labdát dobott a gallér Manon. Cél kiderült csodálatos és logikus, ha kissé váratlan.

A használt alig le egy teljes kört, mint a labda ismét elment Manon kapun. Kolarov lövés a büntetés terén. Flight of the ball vágott vissza, de a lábán shell esett éppen időben Samir Nasri. Verte a külső oldalán a láb a francia megfordult, és az erős és lenyűgöző, és ami a legfontosabb, pontos - 2: 1.

Két perc, „Manchester City” fordult a mérkőzés a feje. Ebből lövés „Sunderland” nem sikerült helyreállítani. Ők nem vesztette el a kezét, nem harap minden labda - egyszerűen minden cselekvés a játékosok piros-fehér-fekete egyenruhás állt ki nyomait kétségbeesés. Az utolsó pillanatban, „Sunderland” még mindig képes lefordítani a játék a túlórát. Manona lógott a középvonaltól a mezőbe, majd ezt követően a jobb sarokban a kapus Pantilimon, ahol a magány lett Steven Fletcher. Scot kezdte kezelni a labdát, és ez kimaradt az első sorban. És akkor a „Manchester City” beállítási pont. Pantilimon lövés szabad, hogy a „polgári” esett ki a védelem, „Sunderland” 5-2. Az ilyen pillanatokban kerül sor az a cél. Yaya Touré várt, felmérte a helyzetet, és megütötte a labdát Jesús Navas. Spanyol jet sokáig látta, hogy egy szabad sarok és tudta, hogy hol kell ütni, és így lőttek a kapcsolatot. 3: 1 - pont az a döntőt.

Miután a játék, John O'Shea is elismerte, hogy „Sunderland” lerobbant pontosan a cél és Toure elemzi elefántcsontparti legjobb a pályán. Majd csendben elment az ezüst.

„Manchester City” nyert méltán nyerte, bemutatva a hatalmas potenciál a csapatban. Azt nem mondhatjuk, hogy a „City” elszakadt erek és fejt ki emberfeletti erőfeszítést annak érdekében, hogy megnyerje. Csak egy pár „polgári” játék pillanatok tette, amit kellett őket. Természetesen ez a győzelem, „Manchester City” megérdemelte kevesebb lesz. Pellegrini csapata, annak ellenére, hogy a „fekete macskák” próbált menni a maga módján, jogosan szerzett élete első angol edző trófeát.