8120 nem tud csatlakozni ftp

Srácok, a harmadik napon, nem tudok csatlakozni keresztül összesen gi8120 nem nem a DCC. A vevő maga is annyira új egyszer lett az eredmény változott egy csomó firmware és a csere shilsya haszontalan! Folder háború felújított csak abban az esetben, hiába. Abban az esetben, Total Commander azt mondja: „Nem lehet csatlakozni” Próbáltam több gépen, én változott Lan-kábel segítségével. Internet a vevő által Lanu van, tegyük fel, hogy a port működik is! IP: 192.168.0.69 automatikus, valójában felírni. Szükségem van a segítségedre.

Ahhoz, hogy a válasz (segítség) kell maximálisan elérhető beszélni a problémát.
Hogyan kell csatlakoztatni a vevő és a számítógép?
Közvetlenül vagy egy router?
Melyik kábelt használnak: a közvetlen vagy fordított?

Milyen beállításokat a hálózati kártyát a számítógép (IP, DNS.)?
Milyen értékek vannak beállítva a hálózat a vevő?

hogy a vevő pingelni a számítógépről?

És lehetőleg fokami beállítások és skriname számítógépet.
Aztán a kép lesz világos. És ez így lehet majd változtatni a firmware végtelenbe.

Nem láttam meredekebb perverzió.
Lánc: modem-router-PC vevő.
Mi a szerepe a router?
Minden egész mögött. kész.
Nem dugót a modem router. És a router már a vevő és a számítógép csatlakoztatására.

És ennek a sémának nem fog működni.
A saját fordulat ebben design „Internet”.

Vagyis a router megkapja a „Net és eloszlik a vevőhöz.
És van egy külső eszköz (számítógép), hogy bekerüljön az otthoni hálózaton, hogy a router van elrendezve.
Itt és a router képesnek kell lennie arra, hogy beállítsa a eloszlása ​​az Internet érkezett over IP. És az átjáró, hogy kihagyja a regisztrációhoz.
Általában kertben.

Miért?
Ha az erő és a tudás nem elegendő ahhoz, hogy csatlakoztassa a modemet a router, akkor könnyebb a vevő közvetlenül a számítógéphez csatlakoztatni.

Haha, azt hiszem - az első helyen, és akartam csinálni - a CDMA modem - csatlakoztassa közvetlenül a vevő USB- csatlakozó - vizsgált alany ebben a tekintetben - és króm-nikkel nem működik - két különböző modemeket engedélyezni és letiltani a nulla B di és a tP.
Aztán úgy döntött, hogy - jól - mi lehetne ennél egyszerűbb - a közvetlen kapcsolat a számítógép LAN- vevő pereobzhal két változatát kábelek, megváltozott minden lehetséges - az eredmény - nulla.
Megkérdezhetem körül az emberek itt - mondja - hogy a legegyszerűbb router - és nem lesz probléma. Vettem. szinte mindegy volt, hogy keményen dolgozik - nyerte dolgozó Ineta a vevő - ez alapvetően, amit szükséges volt -, és hagyjon mindent a fent leírtak szerint. Úgy működik, bár természetesen, és a „a végbélen keresztül”