6. Ne beszéljünk szomorú dolog, beszélni a jármű

Vigye el a téma baleset egy villamos, szeretnék beszélni egy kicsit a legérdekesebb ebben a járműben berendezés. Nos, a motor nem fog, beszéljünk később egy külön téma.

Azt akarom kezdeni a színe az autó. Sokan kérdezik a PM. Ez az úgynevezett Havana fém. Elég érdekes, hogy nézd meg a F30. Sötét szürke metál.

Járművek Luxury Line konfigurációt. Kerék R18 416 stílusban.

Lássuk, mi van az utastérben.

Ülések Luxury Line elektroprivodomi, két memória rekeszben, és egy fekete bőr Dakota. Eleinte azt hittem, hogy az ülések a Luxury Line lesz kényelmetlen, még kényelmetlen ülések mint tseshka 204 szervezet nem láttam, ezért úgy gondolom, hogy az autó által Sport Line, az igazság az érdekes dolog számomra már csak ülőhely, mint a szedés érdekessé úgy választották autó Luxury line. Azt akarom mondani, hogy az ülés én nagyon boldog, nem bármiféle kellemetlenséget vagy hiányzó oldalsó támaszt. Memória működik furcsa, meg kell tartani a gombot addig, amíg az ülés bepattan a tárolt értéket. Csak az ülések nincs deréktámasz, hasznos lenne.

Kezdve a gombok kulcs nélkül. Elég kényelmes dolog, annyira az Audi A4, Audi csak kinyílt az ajtó, kulcs nélkül, a BMW nem ilyen, az ajtók meg kell nyitnia egy gombot a kulcsot. A második gomb a fotón a rendszer start-stop. Ez csak bosszantó. Ha én indul az autó mindig automatikusan kikapcsol a Mercedes, a BMW beszélek, hogy minden alkalommal, emlékszem. Tiltsa le programból később.

Kormánykerék fűtés. Cool dolog, különösen a hideg teszt nem volt lehetséges, a reggel, de a negatív, ha a kormánykerék nagyon jó meleg. Felmelegszik nagyon gyorsan, 10 másodperccel lemaradva a már érezhető. Azt hiszem, ez a dolog, hogy minden jármű, amelyet Oroszországban.

Nos LED nappali világítás és a xenon most fordul vryatli valaki fog lepődni ...

Módok Eco Pro, Comfort és Sport, amelyet majd később Sport +. Nagyon praktikus dolog, teljesen megváltoztatja a karakter az autó.

BMW iDrive. Kényelmes, jelenti a legegyszerűbb és leginkább intuitív módon kezelni szórakoztató, információs, kommunikációs és navigációs funkciókat. A cél az, hogy külön a kijelző a navigációs mechanizmus a rendszerben. A fő elemei egy rendszervezérlő kijelző, és egy vezérlőt a középpontban helyezkedik konzolban. Beragadt kényelmes, de nem túl kényelmes a F30 ez található. A Merce 204 kényelmesebb volt, könnyebb megtalálni a kapcsolatot. Az internet lehet használni, mint egy egér, de nem kényelmes.

gombok az ajtó egységet. Akkor elvileg minden szabvány. Nagyon szép, hogy tolatáskor kapcsolva jobb tükör leereszkedik a járdára látható, először a tulajdonos nem úgy tűnik, hogy ezt a szolgáltatást használni, és letörölte az összes lemezt.

Backlight pillérek közötti ajtót a biztonsági övet. Decor elem, a többi autó nem láttam ilyet, és lehet figyelmen kívül hagyni. Úgy néz ki, nagyon klassz, meg lehet változtatni a háttérvilágítás narancs. Csak a változó fények a mennyezet a mennyezeti lámpák az első és pohártartó. Mellesleg fedél, amely lezárja a tulajdonosok meglehetősen nyomorúságos, azt el kell távolítani, hogy a kínálat a víz.

És végül a legfinomabb - BMW Professional CIC. Nagy képernyőn navigáció, DVD, MP3, kihangosító, Internet, BMW élő, merevlemez, és mindenféle alkalmazásokat BMW. Részletek róla később elmagyarázom, akkor az összes funkció mondani sokáig, akkor elő kell készíteni. Kerestem az autó pontosan a CIC, mert van egy hatalmas funkcionalitás és hűvös néz ki. Mert ez a dolog is kellett változtatni öt iPhone 5S azon volt támogatja az LTE hálózatokat.

Az adatok a járművön:

S205A AUTOMATA GETRIEBE automata sebességváltó
S216A SERVOTRONIC Gidrousilit.rulya - Servotronic
S248A LENKRADHEIZUNG kormánykerék fűtőrendszer
S249A MULTIFUNKTION FUER Lenkrad többfunkciós kormánykerék
S255A SPORT-Lederlenkrad sport kormánykerék légzsák bőr
S258A Bereifung MIT NOTLAUFEIGENSCHAFTEN dvizh.v abroncsok segítségével vészüzem
S2H2A 18 „LM Raeder VIELSPEICHE 416 l / s lemez BMW mnozhestv.spitsami diz.416
S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG bizalmas kerékcsavar
S302A Alarmanlage riasztó
S428A WARNDREIECK elakadásjelző háromszög és elsősegély csomag
S441A RAUCHERPAKET kit dohányzók
S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY El.reg.polozheniya ülések funkts.pamyati
S465A DURCHLADESYSTEM Sist.s kelnek d.perevozki dlinnom.predm.
S493A ABLAGENPAKET csomag tárhelyek
S494A Sitzheizung FUER Fahrer / BEIFAHRER rendszer obogr.siden.voditelya / pered.pass.

S4CEA EDELHOLZAUSF.FINELINE anthrazit Otd.tsen.por.der.Fineline antracit
S4DMA AKZENTLEISTEN PERLGLANZ CHROM Perlglanz felni króm.
S4NEA átfújt-HEIZER fűtési rendszer átfújt
S502A Scheinwerfer-Waschanlage fényszórómosó
S508A FÉKTÁVOLSÁG CONTROL (PDC) Riasztó avar.sblizhen.pri parkban. (PDC)
S520A Nebelscheinwerfer köd
S521A REGENSENSOR Regensensor
S522A XENON-LICHT Xenon fényszóró
S534A Klimaautomatik automata légkondicionáló rendszer
S548A KILOMETERTACHO Sebességmérő
S609A Navigationssystem SZAKMAI Professional navigációs rendszer
S614A INTERNET Vorbereitung előkészítése az interneten
S615A erweiterte BMW ONLINE INFORMÁCIÓK Extended BMW Online
S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleszerviz
S6ABA STEUERUNG TELESERVICES Teleszerviz Management

S8S3A autom. Verriegelung BEIM ANFAHREN ° TvYu.SYYuShaYuTR YaaSh vaYuUREShSh b HbvR
S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Otkryt.dop.telem.uslug a zavis.ot ország
S8SDA Unterfahrschutz tartományaiban forgattyúház védelem, export teljesítmény
S9C5A CKD MONTAGE RUSSLAND szerelése CKD Oroszország

Futott: 28200 km

Kapcsolódó cikkek