5 Beauty Secrets Diane Kruger

Megtaláltuk a top 5 titkok színésznő, hogy segítsen neki ennyire vonzó.

5 Beauty Secrets Diane Kruger
Diane Kruger Fotó: Splash News / All Over Press

A titok №1: 9 - óra ​​alvás és a káros szokások

Szerint Diane Kruger, a fő titka a szépség - ez a kilenc órás alvás és a káros szokásokat. „Megpróbálok aludni, legalább kilenc órát egy nap - ez nem olyan nehéz, mint sokan gondolják. Persze, ez nem mindig lehetséges, mert a munka, de jól érzem magam, és sokkal jobban néz ki, ha kapok elég alvás. Azt is észrevettem, hogy a bőr állapota jelentősen javult, mióta leszokni a dohányzásról”- mondja a színésznő.

5 Beauty Secrets Diane Kruger
Diane Kruger Fotó: Splash News / All Over Press
5 Beauty Secrets Diane Kruger
Diane Kruger Fotó: Splash News / All Over Press

A titkos szám 2: megfelelő táplálkozás

Diane Kruger elismeri, hogy figyeli a tápellátás nem azért, mert a tendencia, hogy a túlsúly, hanem azért, mert azt hiszi, hogy az emberek - ez az, amit eszik. Mivel a gyakori kereszteződések és elfoglaltsága ez nem mindig lehetséges, hogy enni jobb, és néha színésznő, és nem azzal a lehetőséggel, hogy enni és inni csak vizet. De ő próbál irányítani a diéta, és válaszd az egészséges élelmiszerek és főzéssel. „Megyek a piacra minden hétvégén Párizsban - ugyanúgy, mint én, hogy mikor volt a Los Angeles-i vásárolni a friss zöldségek és csirke. Ezen túlmenően, megpróbálom elkerülni, hogy az élelmiszer kitéve erős feldolgozás, és egyél annyi friss és nyers élelmiszerek. "

5 Beauty Secrets Diane Kruger
Diane Kruger Fotó: Splash News / All Over Press

Titkos szám 3: az aktív életmód

Diana több mint 11 éve tanult balettet, hogy látható volt a karcsú és nőies alakja. De annak ellenére, hogy a szenvedély a színésznő volt a múltban, ő vezeti nagyon aktív életmód. Hollywood szépség volt az edzője három vagy négy alkalommal egy héten, és teljesítő cardio és erősítő edzés, különös figyelemmel a hasi izmok és a fenék. A színésznő nem feledkezzünk meg a sport és a szabadidő. „Próbálok mozogni, és sokat gyakorolni a szabadban. Paris, sokszor kerékpározni, különösen azután, hogy eladtam az autómat, és Los Angeles-ben gyakran intézkedik magukat a hosszú sétákat a természetben. Szeretném, hogy aktívak maradjanak és erőteljes. "

Hibát talált? Jelezzék hiba, jelölje ki és nyomja meg a CTRL + Enter

Még nem tag? bejegyzés

Kapcsolódó cikkek