10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok

Hawaii burger ananász

Hozzávalók: kenyér pirítós, sonka, sajt, konzerv ananász gyűrűk, lehet Maslinka, koktélparadicsommal és friss fűszernövények dekoráció.
A folyamat maga. Kenyérsütés lebomlanak, Laid pergament, ott feküdt szeletelt sonka, top - ananász gyűrű tetején - sajttál. És 15 perc tartsa az egészet egy előmelegített 180 fokos sütőben, amíg. Igény díszíteni, nem teszünk magunknak néhány koktélt - és most itt vagyunk szinte Hawaii! A lélek és a gyomor olyan jól.

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Sandwich nevű Elvis

Hozzávalók: fehér kenyér, érett banán, mogyoróvaj - ízlés és az étvágy.
A folyamat maga. Könnyebb sehol: banán cefre a kása (vagy egyszerűen szeletelve), elterjedt egy darab pirított kenyérre vagy pirítósra a szárított, és a másik darab a kenet mogyoróvaj. Most mind a darabokat talált - és kamon evribadi! Ez egy teljes Zath olrayt! Igen, a király a rock „n” roll nem hiába tiszteletben tartotta ezt a finom.

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Hús szendvics avokádó

Összetevők: 150 gramm főtt marhahús (vagy lehet egy pulyka), avokádó, citrom-emeleti, 4 szelet kenyér, egy pár kanál tejföl, só. Választható: savanykás szósz, paradicsom és gyógynövények.
A folyamat maga. Az avokádó tiszta, vékony szeletekre vágva, sózzuk, megszórjuk őket citrom, elterjedt szelet kenyér, zsír tejföl a tetején - mint vékonyra szeletelt hús, „szabadon választható” alkatrészeket. És most megtudjuk, hogy megfékezze a vágy, hogy senki megosztani!

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Szendvics sajttal és körtével

Összetevők: pirított, vagy pirítós, egy darab sajtot (előnyösen „vonyuchenkogo”, de nem lehet néhány), egy pár körte, zöldek (arugula, spenót vagy saláta). Továbbra is dió és bogyók nagyobb szépséget.
A folyamat maga. Grushki lefektetett magok vékony csíkokra vágjuk. Sajt vágja mint kiderül. Helyezi az első és a második, ne felejtsük el, hogy feküdt a zöldek. És a tetején, vagy díszíteni, vagy nyomja le egy darab pirítóst. Akkor melegszik fel, de finom bemegy a lélek vagy a hideg!

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Sajtos szendvics kaviár

Összetevők: 200 gramm alacsony zsírtartalmú túró, 150 gramm kaviár, egy szelet citrom, lehet olajbogyó. Plusz keksz, vagy pita kenyér.
A folyamat maga. Tegyen sajtot egy kerámia tál, ott is - vágott citrom, és az opcionális vágott darabokat 4 Maslinka. Ott is küld a tojásokat. Most óvatosan, és igyekezett nem összetörni senkit, keverjük. Most egy rövid időre, hogy a tömeg a hűtőben, de addig forraljuk a kanna, kinyit a konyhaajtó, és hívja szomorú. És végül, mindezt a szépséget kenjük kekszet és csomagolva pita -, és lassan élvezni, elkenődött minden tojás az égen. Nem csak finom, félelmetes és finom!

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Szendvicsek, csirke, mangó

Hozzávalók: csirkemell roston kenyér vagy tortilla, érett mangó, érett avokádó, rukkola.
A folyamat maga. Enyhén sós pyurirovannoe használatra avokádó, mint „olaj”, vajjal a kenyeret nekik, és a többi, darabokra vágva, feküdt a tetején (és abban az esetben, sütemények - csomagolja őket). akkor szórjuk az egészet sajtot, és betette a mikrohullámú vagy pirított a rácsot, de ízletes és szokatlan történik még egy nagyon egyszerű „lusta” opciót, ha szükséges.

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Hering szendvics kiwi

Hozzávalók: kedvenc fajta hering, fekete kenyér, néhány kiwi, lágy krémsajt, egy kis olívaolajat, lehet egy kis menta.
A folyamat maga. Szelet kenyér pirított, zsír sajt, gondoskodjon a tetején a készítmény: egy szelet hering - szelet avokádó - mentalevél. Minden egyes kis Butrik küldje el a száját egy önkéntelen nyögéssel az élvezet!

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Sajtos szendvics gyógynövények

Összetevők: 100 g sajt, barna kenyér, egy evőkanál tejföl, pár gerezd fokhagyma, gyógynövények (például, kapor, bazsalikom), só-bors. Felveheti zöldségek: egy kis kaliforniai paprika, uborka.
A folyamat maga. Túrós egy tálba cefre egy villával, sózzuk, borsozzuk, tejföl megpuhul. Grind gyógynövények, fokhagyma és zöldségek állnak rendelkezésre. Mindez egy jó mix, elterjedt a kenyeret, és boldog, hogy felszívja. Ha az akaraterő - előre díszített egy pár szál kapor vagy bazsalikom.

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Szendvics sonkával és a dinnye

Összetevők: dinnye 400 gramm, 200 gramm rántotta sonka (előnyösen, természetesen, Parma ... de legalábbis jött le és perm), opcionális - zöldek (rukkolával, bazsalikom), karamell öntettel.
A folyamat maga. Vékony (! Jobb tonyusenkie) sonka darabokat kapcsolódnak a darab dinnye nyárs - vagy felszámolási őket dinnye. Ízesített mártással, díszíteni a zöldek -, de félelmetes és olyan ízletes. Ez a helyzet, amelyben Micimackó azt mondta: „És akkor kenyér nélkül!” Nos, ha a dinnye csak a hűtőből - és a sonkát, éppen ellenkezőleg, valamivel korábban, hogy tartsa a szobában.

10 receptek ízletes és szokatlan szendvicsek - én kis hangulatos sarok
Zöld szendvics sajttal