1 vélemény a klinikai diagnosztikai központ Regional Hospital Goose a Tula r,

Jó napot kívánok. Azt akarom, hogy panaszkodnak a fertőző betegségek Pantyukhov RA kértem sürgős elé fertőző betegségeket. Elvitt az orvos Pantyukhov R. A. terhes vagyok, később világossá vált, hogy van a szervezetben a férgek. Így jön kinevezését, továbbá, hogy ő kicsúfoltak (I- vezető szakember, vezetője a jogi osztály, a. Th. N. Egy nagyon tiszta, jól ápolt), az említett igazoló koruk és hazaküldték, mondván, hogy ez lehetetlen bánnak velem az én helyzetemben. további ›

Jó napot kívánok. Azt akarom, hogy panaszkodnak a fertőző betegségek Pantyukhov RA kértem sürgős elé fertőző betegségeket. Elvitt az orvos Pantyukhov R. A. terhes vagyok, később világossá vált, hogy van a szervezetben a férgek. Így jön kinevezését, továbbá, hogy ő kicsúfoltak (I- vezető szakember, vezetője a jogi osztály, a. Th. N. Egy nagyon tiszta, jól ápolt), az említett igazoló koruk és hazaküldték, mondván, hogy ez lehetetlen bánnak velem az én helyzetemben. további ›

Miért olyan nehéz elérni? Ülök a második napon a testüket. elfoglalva egész idő alatt. Regisztrálnia kell a gyermek az ultrahang koponyái ultrahang. A recepción beszélnek, hívja 319 033 az egyetlen szám, amely valószínűleg iratkozzon fel a pénz, de van vagy foglalt, vagy vegye fel a telefont, és azonnal vegye le a csengőt. Szégyenletes. Ott szokott lenni a sejtek száma, csak azt mondta, hogy ez nem működik, ajánlottak egy találkozót, hogy jöjjön és látogasson el a gyermek napján a recepción, de annyira kényelmetlen. Ya Következő ›

Üdvözöljük a fiam, 14 éves, volt lúdtalp. Tud-e a CDC forduljon ortopéd orvos? Van, az irányt a kerületi kórház, nincs egy ortopéd orvos, vagy ha csak egy időpontot az Ön központ?

Kapcsolódó cikkek