Job Description tanár, tartalom platform

pedagógiai tanács __________________

1.1. Ez a munkaköri leírás alapján a vám- és minősítő jellemzői tanárok által jóváhagyott rendelést az Oktatási Minisztérium és az Állami Bizottság az Orosz Föderáció 01.01.01 № 000/1268 a koordináció a Munkaügyi Minisztérium (rendelet Munkaügyi Minisztérium Oroszország kelt 01.01.01 №46). Az utasítások vennie minta ajánlásokat a szervezet munkavédelmi oktatási intézmény az Oktatási Minisztérium által jóváhagyott rendszerét végzése RF Minisztérium Oktatási 01.01.01 №92.Nastoyaschaya manuális standard, és ez vonatkozik az összes iskolai tanárok.

1.2. tanár nevezi ki és menti fel az iskola igazgatója.

1.3. tanár kell felsőfokú vagy középfokú szakképzés nélkül hossza pedagógiai munkát.

1.4. tanár tudnia kell az alapokat az általános elméleti tárgyak a szükséges mértékben foglalkozzon az oktatási, tudományos, módszertani, szervezeti és irányítási feladatok, a pedagógia, a pszichológia és az életkor fiziológia, iskolai higiénia.

1.5. tanár jelentéseket közvetlenül az igazgatóhelyettes iskola ultraibolya.

A fő tevékenység uchitelyainformatikiyavlyayutsya:

2.1. Diákok oktatására, tekintettel a sajátosságait a tantárgy és a diákok életkora, figyelembe véve a fejlettségi szintet a diákok;

2.2. Előmozdítása szocializáció diákok, kialakulása a közös kultúra, a tudatos választás a későbbi fejlesztési és képzési programokat;

2.3. Az állapot a törvényi előírásoknak és biztonsági előírások az oktatási folyamatban.

tanár végzi az alábbi feladatokat látja el:

3.1. Képzést és a hallgatók oktatásában, figyelembe véve a sajátosságait a tantárgy, tart órákat és egyéb képzéseket eloszlása ​​a munkaterhelés hozzájuk rendelt fokozat biztosítja az osztályban megfelelő rend és fegyelem;

3.2. Hajtja végre használt oktatási programok az iskola szerint a tanterv, a saját munkaprogramját, a must óravázlatokat és órarende; használja egyidejűleg a különböző technikák, módszerek és taneszközök, amelyek javítják az oktatás minőségét;

3.3. Ez biztosítja a felkészülési szintjét diákok követelményeinek megfelelő állami oktatási standardok

3.4. Ez megfelel a szabályok és rendelkezések a munkavédelmi, biztonságtechnikai és tűzvédelmi, védelmének biztosítása az élet és egészség a diákok a tanulási folyamat;

3.5. Haladéktalanul értesíti kezelése bármilyen baleset. intézkedéseket hozzon elsősegély;

3.6. Javaslatokat tesz a javítása és megerősítése feltételeinek az oktatási folyamat, és tájékoztatja a székhelye, az irányítás a hiányosságokat a rendelkezésre oktatási folyamatot, csökkenti a szervezet létfontosságú funkcióit és teljesítményét a diákok;

3.7. Utasítja a diákok az osztályban biztonsági kötelező nyilvántartásba ízléses magazin vagy utasítja a naplót;

3.8. Szervez tanulmányozza rendeletek munkavédelmi;

3.9. Felügyeli szabályok betartása (szabályozás) a munkavédelmi;

3.11. Részt vesz a megállapított sorrendben a végső értékelést a diákok;

3.13. Ez helyettesíti a tanulságokat a tanárok, akik ideiglenesen távol a megrendelések igazgatóhelyettese iskola OiA;

3.14. Meg kell felelni a Charta és a szabályokat a belső munkaügyi szabályok, más helyi cselekmények az iskola;

3.15. Megfeleljenek a jogi jogai és szabadságai diákok;

3.16. Arra készül, hogy tartsa osztályok rendszeresen javítsák a szakmai készségek, részt vesznek a védelmi minisztérium és más módszertani elvégzett munkát az iskolában;

3.18. Szolgálatban az iskolában ütemtervnek megfelelően a feladatok osztályok között, valamint 30 perc előtt és után 20 perccel a vége, hogy órák;

3.19. Folyamatos kommunikáció a szülőkkel (fő helyett őket) hallgatók;

3.20. Tart időszakos ingyenes orvosi ellenőrzés;

3.21. Meg kell felelni az etikai viselkedési normák az iskolában, otthon, a nyilvános helyeken, a megfelelő szociális helyzetét, a tanár;

3.22. Elhagyva az iskola, és nézte, és hogy a hallgatók figyelmét menetrendje megváltozik a következő napra;

3.23. Legkésőbb az első napja a hónap nyújt helyettes. Igazgatója OiA ütemezése vizsgálatok egy hónap;

3.24. A tanár tilos:

• változás a saját belátása szerint menetrendet;

• megszünteti, hosszabb vagy rövidebb időtartamát óra (órák) és

változtatni közöttük helyezkedik el;

• távolítsa el a hallgató a leckét;

• füst az iskola területén;

3.25. Amikor a tanár eljáró vezetője tantermek

• vezeti tanúsítása irodájában;

• folyamatosan hozzáteszi tanulmány oktatási segédanyagok szükségesek

a folyosón a képzési programban. készülékek, technikai eszközök

• szervezi a diákok dolgoznak a termelés vizuális segédeszközök;

• egy kézikönyv a munkahelyi egészség és biztonság;

• részt vesz a felülvizsgálata tantermek;

3.26. Rendszeresen javítsák készségeiket önképzéssel és

Természetesen a képzés legalább egyszer minden 5 évben.

3.27.Rabotaet a vizsgabizottság a végső értékelés a diákok.

3.28. Szervezi az egészségügyi megtakarítási oktatási folyamatban.

3.29.Izuchaet és használja a fejlett tapasztalat, a modern oktatási

3.30. Feltételeket teremt a kreatív munkát a diákok az iskolai órák alatt,

Segítségével az egyéni megközelítés a tanulás.

3.31.Osuschestvlyaet ellenőrzése tanulók tudásának megfelelően a Charta

az iskolák és a követelmények a RF törvény „A nevelés”.

tanár joga van:

4.1. részt vesz a menedzsment az iskola által meghatározott módon a Charter School;

4.2. hogy megvédje a szakmai becsületét és méltóságát;

4.3. ismerik panaszok és egyéb dokumentumok értékelését tartalmazó munkája, nekik magyarázatot;

4.4. megvédjék érdekeiket önállóan és / vagy képviselő útján, beleértve egy ügyvéd, abban az esetben a fegyelmi vizsgálat vagy hatósági vizsgálat, amely magában foglalja a megsértése tanár szakmai etika;

4.5. adatvédelmi fegyelmi (hivatalos) vizsgálat, kivéve a jogszabályban meghatározott esetekben;

4.6. hogy szabadon válasszák és módszereket alkalmaznak az oktatás és képzés, a tankönyvek és anyagok, tankönyvek, a vizsgálati módszereket, a diákok tudásának;

4.7. javítsák képzettségüket;

4.9. a diákok az órákon változások és kötelező megbízások szervezésével kapcsolatos foglalkoztatási és betartása fegyelem, hogy vonzza diákoknak a fegyelmi felelősség abban az esetben, és a rend által létrehozott Charter School;

4.10. hosszú (1 év) esetén legalább minden 10 év folyamatos tanítási tapasztalat; eljárások és feltételek kibocsátás határozza meg az alapító és (vagy) a Charta az oktatási intézmény;

4.11 további előnyöket. biztosított a régió oktatási szakemberek, az oktatási intézmény;

4.12. hogy részt vegyenek a menedzsment oktatási intézmény eljárásnak megfelelően határozzák meg charter az intézmény.

5.1. Amint azt az orosz törvényhozás a tanár a felelős:

• A végrehajtás nem teljesen oktatási programok szerint

tananyag és a menetrend az oktatási folyamat;

• élet és egészség a diákok az oktatási folyamatban, és

• sérti a jogait és szabadságait hallgatók.

5.3. Az alkalmazás, köztük egy egyszeri, nevelési módszerek, kapcsolódik a fizikai és (vagy) a mentális erőszak ellen, a tanulók egyéni, valamint a bizottság más erkölcstelen cselekedet tanár lehet utasítani összhangban munkaügyi törvények és az RF törvény „A nevelés”. Elbocsátás a bűncselekmény nem olyan intézkedés fegyelmi felelőssége.

5.4. Mert jogtalanul okozott az iskolában vagy a résztvevők az oktatási folyamat kár végrehajtásával kapcsolatban (nem teljesítés) a hivatalos tanár felelős módon és keretek között létrehozott munka- és (vagy) a polgári jog.

Kapcsolat. Kommunikációs iroda

6.1. fut végrehajtási módban hangerő tanítást terhelés ütemtervnek megfelelően képzések, részvétel az oktatás tervezése iskolai szintű rendezvények és samoplanirovaniya kötelező tevékenységeket, amelyeket nem az a termelési kvóták;

6.3. Ez helyettesíti a megállapított sorrendben ideiglenesen hiányzó tanárok óradíjas alapon és töltés (attól függően, hogy a csere a kifejezés);

6.4. Úgy helyébe időszak átmeneti távollétében az oktatók az azonos szakterület vagy a tanárok a lemaradás a tananyag tanításában alany ebben az osztályban;

6.6. szisztematikusan információkat cseréljenek tartozó ügyek

II. tanár:

1. Controls a rendelkezésre álló diákok lefoglalja a számítástechnika, betartását a megállapított sorrendben az iskolában a tervezés, magatartása, betartását egységes helyesírási mód. Ez hogyan lehet ellenőrizni a munkafüzeteket tanulók: notebook minden hallgatója számára minden osztályban tesztelik legalább kétszer az egyetemi negyed.

2. A megfelelő időben rendezte a igazgatóhelyettese iskola pedagógiai munka kitölti a munkaprogramot con-ellenőrzés egy.

3. Mindenféle vizsgálatok ellenőrzik minden versenyző.

4. Tegye a magazinokban osztály osztályzatait a kreatív munkát a diákok, összefoglalók, jelentések, és így tovább. N.

5. A tanár megfigyeli az alábbi feltételeket ellenőrző kontroll pa-bot:

8. évfolyamon. kipróbált munkát másnap a leckét; 9-11 class-sy: munka kell ellenőrizni, hogy a lecke a következő napon, vagy azt követően egy vagy két óra.

6. vezeti dolgozni a hibákat ellenőrzése után a vezérlő pa-bot.

7. vezeti karrierjét.

8. az notebookok vizsgálatok tanulók a tanév során.
9. szervezi, munkatársaival együtt, tanulmányi versenyek informatikai, és ha lehetséges, a tanórán kívüli tevékenységek a konzultációk tárgyát képezik.
10. generál előregyártott iskola csapata, hogy részt vegyen osztályok a kerületi, regionális versenyeken.
11. végez munkát az iskolai könyvtáros és a szülők szervezésével kívüli olvasás diákok.
12. Részt vesz a szervezet munkájában diákok az iskolában múzeumban.
13. Biztosítja az összes lehetséges segítséget a szervezet idegenforgalmi és helytörténeti munka az iskolában.

14. Részt vesz a rangsor, a felügyeleti vizsgálat.

15. felügyeli laboratóriumi munka.

16. fejleszt ki és azt állítja, jóváhagyásra az igazgató „Inst-ruktsiyu munkavédelem, ha dolgozik az irodában a számítógép-tudomány”, „szabályai a diákok, miközben dolgozik a számítógép előtt.”

A képzés célja, igazgatóhelyettes az oktatási munkát ___________________

Elnöke a szakszervezet

Az ismerős utasítás (a) ___________ ___________ _________________

(Dátum) (aláírás) (aláírás megfejtése)