Anji elvesztette a Liverpool

Korábban csütörtök Kazan "Ruby" verte "Neftchi" Baku a minimális pontszám 1: 0. Nem a legmeggyőzőbb győzelem a nem a legerősebb versenyző, de a három pontot Berdyev csapat szerzett, és most osztja első helyen Milan „Inter”.

Ami a „Anji”, majd vártak, talán a legsúlyosabb tesztet. Makhachkala, sőt, a nyári játszik két fronton, de vannak komoly ellenfél, még nem találkoztunk. Eltérően más orosz klubok játszik az európai versenyben, meg kellett kezdeni az első selejtezőn, és nézze meg a híres „Liverpool” Hiddink által osztályokon nem tudta legyőzni. És ha figyelembe veszik az orosz bajnokságot, a Mahacskala klub kiadott egy lenyűgöző sorozat 11 mérkőzés, ahol soha nem vesztette el.

A mérkőzés előtt a Liverpool „Anji” Elvesztettem Diarra, aki megsérült a mérkőzésen az orosz bajnokság, szintén nem tudott segíteni Zhusiley partnerek számára, akik nem utazik Angliába családi okok miatt. Tehát a „Anfield” az orosz csapat nem jött el az optimális szerkezetét és alapjait a sok játékos minden játszott először egy ilyen rivális, és ezen a szinten.

Természetesen, ha az edző - Guus Hiddink és a kapitány - Samuel Eto'o, semmi félelem, akkor, de még mindig a legtöbb Bo játék Mahacskala lakosok játszott, mintha óvatosan.

Labdarúgók a „Liverpool” az első percben átvették a kezdeményezést, és elkezdte lőni a kapuban Gabulov. Csapás nem volt túl veszélyes, de elég kellemetlen. Míg a házigazdák szerveztek egy támadást a másik után, a vendégek nem tudta tartani a labdát, két vagy három átviteli és elvesztése után. Kis működött még Eto'o, mit mondhatunk a fiatal Carcel-Gonzalez, aki többször is volt rossz döntés, még akkor is, ha úgy tűnt, mint egy win-win helyzet.

Ebben az időben a házigazdák voltak különösen kitartó Assaidi, aki állandóan verte magát, hozza a helyzetét partnerek - Suarez és Shelvey volt egy kiváló lehetőséget, hogy nyissa meg a pontozást, de a célba a Liverpool nem működik. A végén a fél Johnson felboríthatja Gabulov, de habozott, és végül, hogy megtörjön a csapat ment, és nem számlát nyitni.

A második félidőben a pályán a „Liverpool” jött Raheem Sterling, akinek öt perccel azután, hogy belépett a pályán „Enfield” részt vett a pontozást támadást.

53 perc elteltével Stewart Downing tolódott a szélről a központba, és szerzett egy szép cél a túlsó sarokban.

Mint kiderült, „Anji” volt kihagyni, meg kell szabadulnia, és felejtsd el, szemben ellenfele játszanak. Amikor a „Liverpool” volt, Mahacskala lakosok már semmi vesztenivalója, és ők is egyre megy előre, nem csak nézni az intézkedések a hazai csapat. Jött a támogatásnak a támadás Traore, Boussoufa egyre ellenőrizte az erőssége Liverpool kapus Jones. Még Carcel Gonzalez megszűnt rossz, és a 82. percben egy kétségbeesett kötőjel Skrtel kiütötte a labdát, szinte ki a kapun. Most a „Liverpool” megkezdte a visszavonulást, de az utolsó pillanatban, és leültek a védelmi és sikerült megtartani a minimális előny. 1: 0, és a három pontot felhalmozni, hogy védekezzenek Rogers, aki átveheti 6 pontot és most fej A. csoport „Anji” még 4 pontot, és osztja a második helyet szerezte meg „Udinese”.

Középpályás „Anji” Oleg Shatov reményét fejezte ki, hogy ez a vereség

„Számunkra ez (a vezetők kár - IF). Nem probléma Van egy csapat 25 fő, és mindenki készen áll a játékra a természetesen hiányában Diarra és Zhusileya mondta, de az oka a rombolás nem sdelal helyes következtetéseket, és működni fog előrébb fontos ... mérkőzések a bajnokságban, ami szükséges, hogy készítsen „- idézte futballista” Sport-Express”.

Champion legyőzte az ellenfelet a kameruni TKO Több

A tranzakció értéke a becslések szerint 2,3 milliárd $ Több

A teljes összeg a nyeremény sikeres résztvevők a verseny Oroszországban eléri a $ 400 millió Bővebben

Vörös és fehér legyőzte csapattársai Nalchik és most találkozik a „Wings of a szovjetek” Több

Az ünnepségen a díj odaítélésének a legjobb játékos a FIFA által Londonban tartott Bővebben

Gagarin-kupa küldött az ellenfél öt gólt Több

A mérkőzés két gólt szerzett arra Tovább

Anikeeva vádlott a bírósági tárgyalás nem jött, mert szerint neki ügyvéd, az érvényesség az ítélet nem abban a reményben, Részletek