5 Tények szervátültetés

A megjelenése az orvosi szakma, „orvos” (abban az időben nem lehetett őket nevezni teljes értékű orvosok) már gondolt a szervátültetés. De részleteket, mint a vér vagy a szövetek kilökődése egyszerűen nem fejükben. A siker jött 1954-ben, amikor az orvosok Joseph Murray és John. Hartwell Harrison átültetett vese egy ikertestvére a másikra. Mivel az ikrek a lehető legjobban hasonlítson a kudarc kockázata minimálisra csökken. És sebészek lett megszállottja transzferek. Egy vállalkozó orvosi egyetemi tanár Dr. James Hardy - aki próbálta átültetni tüdőt - tovább ment, és úgy határozott, hogy a transzplantáció szívbetegek csimpánzok. Önmagában ez nem jött össze. Szerencsére ma a helyzet sokkal jobb: egy szervdonor lehet menteni legalább nyolc életet, és még sokan mások a szövetdonáció.

№4: Lány varrt része a kar a lábát annak érdekében, hogy mentse a jövőbeli műveletek

5 Tények szervátültetés

№3: lehetőség van a sajtó egy 3D nyomtató

5 Tények szervátültetés

Körülbelül hat ezer ember hal meg, míg várják az új szervek transzplantáció. De mi van, ha a várakozási idő a megfelelő donor lehet teljesen kiküszöbölni? Úgy hangzik, mint a sci-fi, de a szakértők azt mondják, hogy a jövőben lehetőség lesz kinyomtatni az anyagot az emberi szervek. A kutatók a Princeton Egyetem és a Johns Hopkins University már kinyomtatható a prototípus a külső fül.

№2: Nem mindenki örül neki az új vibrátor

5 Tények szervátültetés

№1: Orvosok dolgoznak szállító fejet

5 Tények szervátültetés

Mint a bejegyzést? Support Chips, kattintson ide:

Mit gondol erről?

A transzplantáció a fej nem hiszem hülye HYIP. Miközben a beteg még mindig egy sétáló hulla.

Az utolsó fote - Goblin színesen magyarázza a lényege a műveletet.

Németországban minden lakos már régóta kérték, hogy töltse ki a kártya használatának engedélyezését a szerveiket transzplantációra. Elméletben már értem, hogy ez a helyes és jó a megváltás a többiek, de. Csak elképzelni, hogy (ha egyáltalán) akkor várom, hogy megerősíti a halál, szétszedni a szabadidőmben - igen, van egy erőszakos fantázia. Soha nem emelte a kezét, hogy töltse ki ezt a kártyát.

Lexa Anna Tiedt 2 hónappal ezelőtt

És mit számít, ha meghal? Vagy naivan azt hiszik, hogy konkrétan halálra annak érdekében, hogy a máj? Tehát ez nem a hülye aláírás elvégezhető. Vicces. * * Kegyesen

Igen nafig szüksége van rá.
Amint itt az ideje, hogy meghaljon - nefig ég füst, mindenki kap egy határidőt, és a saját sorsát.
Van egy barátom, 8 éve a rák elleni küzdelemben pénz elherdálta Tuyev bolyhos, fele annyi idő alatt a „lejövetel”, a kémia, megért tökéletesen, akkor a vége. Nos, ő elmegy a fia mögött? Tartozások anyám kezelés és emlékek, anyám hosszú és nehéz meghalni?
Igen, én vagyok cinikus és fatalista. De én inkább gyorsan elpusztulnak, anélkül, hogy további kényelmetlenséget a gyermekeiknek. Saját halál valahogy túlélni. Korábban - később ez nem számít.
Rúgás, nem érdekel. Láttam túl sok a „késleltetett” halálesetek, és milyen nehéz bezárni. Remélem - nem mindig jó dolog. Támogatja, de ez is kimeríti.

Vázolja Katerina 12 hónappal ezelőtt

Eutanázia szeretjük tiltott, így a helyzet nem teljesen jogos, és az első sorban nem egészen értem. Én magam még nem adott időszakban sem a barátai nem ad magának életszakaszokban, és azt írja, hogy minden így

Eutanázia - az, amikor az orvosok megállt az élet.
És ha én magam szándékosan hulladékkezelő - ez az én választásom. Tegyél a kórházban daganatos tegyük fel senkinek sincs joga.

Edik Caterina 8 hónappal ezelőtt

Vegye orvosok vödör promedola vagy Tramal és meghalni „egy szuszra”.

Természetesen minden rendben van, a 3D és így tovább. De amikor kinyomtatja a fül kaphat mindenféle szemetet, majd nézel, és elutasítás. Ismét mások az őssejtek, és senki nem ad garanciát alakítja át őket a rákos sejteket. Novoszibirszkben tesztelt G5 gyógyszer okozza az emberi szervezet termel hatalmas mennyiségű saját őssejtek - az épület „tégla” lesz helyreállítani a sérült szervet a test nélkül a beavatkozás bármely sebészek. Általános persze, de a belső szervek teljesen felépül.

„A világ első transzplantációja hullamerevség vesék személy Crow által végzett eltávolítaná a 69- éves férfi halt meg a mentők kórházba súlyos traumás agysérülést. Transzplantált neki ő egy fiatal nő, aki megmérgezte szublimátum (higany-diklorid) eredményeként egy öngyilkossági kísérlet. A beteg a műtét után éltem 48 óra (műtét nélkül ő halt volna meg korábban). a Szovjetunió sikeresen elvégzett veseátültetés élő donorból a beteg 1965-ben akadémikus Petrovszkij, és 1966-ban, a sebészek NA Lopatkin és YM Lopuhin tette, amit mi 1933-ban először a világon úgy döntött, hogy tórusz Yuri Crow - veseátültetés egy elhunyt beteg és a beteg még mindig életben van.”.

)))))))))))
szexuális Dick eltávolítjuk. feltehetően egy traktor))))))
most ölt)))))))))))

és a donorok veszi Ukrajna

Tény, hogy a helyzet csak fordítva. Azaz, hullamerevség adományt, mert a nem megfelelő jogi és információs politika az állam gyakorlatilag hiányzik, és megy, aki tud, Fehéroroszország, például. De Alexander úgy érzi, nagyon klassz Petrosyan és ráteszi a rozsdás centért, ahol csökken.

Nos, ha ők hrenali biorobots - agyat és cserélje upered.

Ítélve hátránya téma megérintett

Várj, Valera, sikerül

/ „> További (a _)

5 Tények szervátültetés

Találtam egy hibát? fénypont
és nyomja meg CTRL + ENTER

5 Tények szervátültetés

5 Tények szervátültetés

Meg kell győződnünk arról, hogy Ön nem egy robot. Írja be a karaktereket a képen az alábbi képen.

Adja meg a nevét

Jóslás alapján a nevében, ezért kérjük, adja meg a valódi nevét, ha az eltér egy használt, hogy látogassa meg oldalunkat.

Kapcsolódó cikkek