5 Könyvek a szerelem és a romantika, hogy szeretni fogja - home

5 Könyvek a szerelem és a romantika, hogy szeretni fogja - home

Mindig ment dolgozni, mint egy nyaralás. Itt vannak kollégáim, társult csapat okos szakemberek és nagy emberek. Együtt túlélte a kemény tél. Szolidaritás a fő, vitatkoztunk apróságok, többen nem értenek egyet egymással, szenvedélyesen beszélt a politika és a politikusok. Így jön tavasz ... És köztünk nincsenek többé ellentmondás, azt elfelejtették különbségeket. Ahogy az egyik mindannyian ismétlés: „Ne hagyd, hogy a háború! Nem kell védeni „Csapatunk - ez az egész Ukrajna: lakói Lviv, Kharkiv, Szimferopol, Kiev, Kiev. I - egy etnikai orosz, ami valakinek ötlete volt abszurd „a nehezebb utat, hogy megtapasztalják a finomságokat Bandera és a nacionalizmus.” Mindez azonban még nem volt! Az emberek a bölcsesség, a megértés és mély tiszteletet minden nemzet! Szívből szeretni Ukrajna, és azt mondja nekem, cserébe. Mi, goodhouse.com.ua csapat bízik abban, hogy csak a mi egység, kedvességgel és szeretettel vezet minket, hogy a béke és a boldogság!

5 Könyvek a szerelem és a romantika, hogy szeretni fogja - home

Az események az elmúlt hónapokban, ami megrázta az ország tettek kiigazításokat a világnézet. Kiderült, hogy a világ olyan törékeny, hogy csak egy rossz szóval vagy tettel, széttörik kis darabokra, kárt okoznak a szív és a lélek a szó szoros értelmében. Minden harc az igazság. Az egyetlen ellentmondás, hogy osztja az embereket háborúzó táborok, abban a tényben rejlik, hogy minden saját: valaki az engedelmességet, és valaki jön diktálja a szíve. Azt akarja, hogy a lehető legnagyobb mértékben össze célkitűzéseit pillanatok az öröm és büszkeség okot a család, barátok, szomszédok, kollégák, és még idegenek, mi honfitársai. Mi most azt mondják, a nők - az anyák, feleségek, testvérek és leányai? Úgy imádkozom Istenhez, hogy a világ biztonságos és egészséges! Ahhoz, hogy a gyermekek, férjek és a testvérek nem állt ellentétes oldalán a barikádokon, és örüljetek a sikeres munkahelyi és az iskolában. És még viccelődött, elkényeztetett és szerette. Béke, hogy Ön és a családok! Ne feledje, Ukrajna - egy nemzet!

5 Könyvek a szerelem és a romantika, hogy szeretni fogja - home

Mi olvasni egy hideg őszi estén? Persze, egy könyvet a szerelemről! 5 legkellemesebb és szentimentális művek szeretettel a „Good Housekeeping”.

Laura Esquivel „Chocolate a forrásban levő víz”

Hogy szereti őt, szereti őt, de valamilyen oknál fogva nehéz a sok-sok éve nem lehet együtt. De aztán újra együtt az erő, a szenvedély, hogy meghalni egymás karjaiban. Fűszerezett Mindezek örömére az olvasó, éles humora. És az öröm a főzés, végtelen receptek, koi tette a főszereplő - egy született szakács, szenvedélyes és hűséges szerelem, egy Titoy - a teendők. Szerelem bors - mexikói egzotikus!

Cecelia Ahern „Nem hiszem. Nem remélek. Szeretem "

Csaknem ötven évvel az élet a főszereplők illeszkedik ez a könyv, amely több száz levelet. A második regénye egy fiatal ír író Cecelia Ahern - a történet, hogy mennyi ideig tart, hogy néha megtalálja az igaz szerelmet.

Két dráma a végzetes választás és a megtorlás

Anna Gavalda „Szerettem őt. Szerettem őt "

Julia Baksbaum "Hate"

Emily egy tekintélyes munkát, és egy szerető ember. De az emberek ritkán értékelik azt, amit. Komolytalan döntést, hogy elhagyja a lány Andrew fordult személyes tragédia. Most már teljesen ízlés minden „varázsa” a magány: kétség, a félelem és az álmatlan éjszakák egyedül emlékek. Ha hirtelen a világ körül megváltozott - munka hozza csak csalódás és megbánás, udvarol a férfi undorral. Mi van a másik oldalon a szerelem? Gyűlölet? Közöny? hogy Emily képes lesz megérteni magukat és megtalálni a kiutat a zsákutcából? Vagy túl szerelem - csak a halál?

Két rendhagyó film érzésekről

Paulo Coelho „A Piedra folyó partján ültem, és sírtam”

„A bankok a Rio Piedra. „- az első trilógia a regények” És a hetedik napon „amely magában foglalja a” Veronika úgy határoz, hogy a Die „és” Az ördög és Prym kisasszony”. Ez egy új szerelemről. Az a tény, hogy ez - a legfontosabb dolog az életünkben, hogy a szeretet, akkor csak jöjjön Istenhez, valamint a szolgáltatás neki, mint egy csodatévő-szerzetes. Ez egy regény a választásokat. És két szerető fiatalok teszik.

Kapcsolódó cikkek