100 K 1

100 K 1

Amikor megkaptam ezt a kérdést, először meghökkent, és gondolkodás elmentünk sétálni a másik irányba: part, üdülő, tenger, homok, stb De próza választ erre a kérdésre kiderült, hogy sokkal egyszerűbb és nyilvánvaló.

Fagylalt - a legnagyobb igény a lakosság körében a nyári időszakban, bár én magam szeretem ezt a káros, és vesz rendszeresen minden évszakban és mesyatsa-)

Fürdőruhák, fürdőruha, ha nagyon röviden - a második kereslet áteső személy nagyobb kereslet nyáron, mint télen. Akkor én nem értek egyet. Annyi fürdő helyen a világon felfedezték, hogy ez a fajta szekrény kereslet az év minden napján

Sör - egy másik furcsaság a negyedik sorban. Rajongók ezt az italt kell egyetért velem, hogy a népszerűsége is nem tartozik a szezonális időjárás

Szájba -, akkor az ötödik sorban, véleményem szerint indokolt. Kvasz - hash - a nyári hónapokban - a legtöbb ono-)

Gyümölcsök - hatodik sorban, és talán kellene a megfelelő válasz, mert a szezonális gyümölcsök nagyon különböző, mind a költségek, illetve amennyiben a sozrevaniya-)

Jó és informatív kérdés a népszerű játék 100-1, és a játékosok arra kérték, hogy valójában mi is öregszik spros.I választ valószínűleg nyilvánvaló, hogy ez az ital - kuvasz és a limonádé és a Pepsi, és ásványvíz, valamint gyümölcslevek és morsy.A itt vannak a pontos választ a folyosón ezen a szinten:

Fagylalt-it minden enni a melegben, és ez nagyon finom

A fürdőruhák-szükségük van a kikapcsolódásra és a strand

A víz-hő ez használt több, mint

Beer-his szerelmek férfi

A száj, a nagyon kellemes inni a hő az erőteljes

Gyümölcsök népszerű nyári étel a természetben.

És szerencse, hogy minden a játékteret.