10 titok a siker

10 titok a siker

Nézzük a sikeres üzletemberek, ma sok sóhajt, és azt mondja: „Én nem tudom megtenni.” És ha nem találja a gazdag és híres és különleges szuper tehetséges emberek. De ha alaposan megértsék az életrajzát mindegyikük, kiderül, hogy szinte minden kezdődött a szegénység és kellett esnie rossz nap az élet előtt vált sikeres emberek. Mi a titka a sikerének a gazdag emberek? Tény, hogy ezek egyszerű és hozzáférhető abszolút mindenkit:

Összefoglalva, nyugodtan mondhatjuk, hogy a siker titka a nagy emberek vannak kombinálva az összes fenti összetevőket. Csak egy tehetség, de anélkül, hogy bármilyen erőfeszítést, lehetetlen elérni a nagyobb magasságokba. Ne feledje, a kifejezés: „Nem tudom”, majd a siker titka is megy le a történelembe.

Száma azt mutatja: 2947

10 titok a siker

Singer Katy Perry: „Eladtam a lelkét az ördögnek”

Ma a fiatalok nehéz megtalálni azokat, akik nem tudják a nevét az énekes Katy Perry. Abban a pillanatban, hogy az egyik legsikeresebb énekes a világon, akkor 11-szer jelölték Grammy-díj és eladott több mint 12 millió albumot és 81 millió kislemezt. Nyomon követi többször vezette a slágerlistákat számos országban, és azt mutatja, hogy ő hozza vonzzák a nézőt.

10 titok a siker

Öt szabályai biztonságos internet használat a gyermekek számára

Hackerek vadásznak RuNet, minden évben, rablás felhasználók US $ 2,5 milliárd. Gyakran előfordul, hogy a bűncselekmények áldozatai gyermek. Miután a kezében egy szerkentyű, ezek nem mindig képes helyesen tájékozódni, és lehetővé teszik a számítógép csalók hozzáférjen bankszámlák szülők, személyes adatokat, letelepedni vírusok és rosszindulatú programok. Hogy mit kell félni, és milyen önvédelmi technikákat kiberzlodeev kell gyermekeiket, mondta a fejét a vállalat saját böngésző „Yandex” Roman Ivanov.

10 titok a siker

Angliában nincs gyermekotthonokban

Az a tény, hogy Angliában nincs gyermekotthonokban, megtanultam, miután élő több éve Londonban. Őszintén szólva, nagyon meglepődtem, mert ebben az időben kellett, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem minden olyan simán és biztonságosan jó öreg Angliában.

Kapcsolódó cikkek