Bayer „nyert” Bavaria „a 31. fordulóban a Bundesliga

A győzelem a „Bayer” alatt a „Bavaria”, akarati erőfeszítések „Schalke”, és kihasználja „Paderborn” - Németországban került sor 31-én fordulóban a nemzeti bajnokságot.

"Bayer" nyer "Bavaria"

„A fő eredmény a játék -, hogy már senki sem sérült meg,” - mondta a meccs után, Manuel Neuer. és kapus „Bavaria” lehet érteni. Német bajnok már nélkül játszik Robben, Ribéry és Alaba, Lewandowski próbálja a maszkot, hogy a csapat nem maradt fenn más sérülés. Guardiola nem tudta elviselni, hogy áldozatot kedvéért jövő mérkőzést nyer, de aztán el kellett pihenni Muller, Tiago, Bernáth és Xabi Alonso. A bal hátsó debütált Shtrider Rico és a második felében a pályán jött egy másik ismeretlen játékos - Lucas Gortler.

Ennek ellenére a „Bavaria” nézett elég jó, sőt megszerezte a dicséret az edző. Az első félévben Goetze és Pizarro is jól, hogy a látogatók előtt, de a bíró jóvá nettó cél Kiessling. állítólag szerezte leshelyzetben. Goetze szünet után ismét sikerült legyőzni a kapus Leno, és előtérbe került a Hakan Çalhanoğlu. A legjobb teljesítményt a Bundesliga ideges szabványok és legjobb kapus a világon - ez az első cél a büntetőrúgás, amely hiányzott a Neuer a „Bavaria”.

És az utolsó 10 perc, ragyogóan játszott Bellarabi, húzta a labdát a saját térfelén kapujához „Bavaria” és adott egy remek passzt junior Brandt. Ez egyébként már szerezte a harmadik mérkőzés a sorban. „Bayer” továbbra is küzd a „Gladbach” a harmadik helyen a Bundesligában. Vagy talán - és nem csak a harmadik, a

„Wolfsburg” továbbra is veszít pontokat. De a „farkasok” megvan az az előnye a következő körben, „Bayer” és a „Borussia” játszani egymással.

Európa Liga hívások

Még több makacs rivalizálás versenytársak az Európa Liga helyeken. Az engedélyek száma függ a kimenetele a döntőt a német jutott. Ha nyersz, „Wolfsburg”, a hetedik lesz a séta-át. „Augsburg” Nem lehet tárcsázni a kurzus - „Köln” meghúzni a csapat Weinzierl egy kényelmes viszkózus játék véget ért a kilencedik a „kecske” a gólnélküli döntetlen.

Ő nyert egy fontos győzelem, „Bremen” és „Hoffenheim” és a „Borussia” csak játszani hat pontot. Az év első felében volt néhány esemény, de a csapatok váltott célokat. Volland, aki jól mozog a Dortmund a nyáron, hogy bolondot csinált Schmelzer - tanácsot kell szégyellni, hogy ez olyan könnyű legyőzni.

Azonban hamarosan Hummels egyenlített, és a csapat ment a szünet végén a döntetlen. A második félidőben, csak pillanatokra volt elég, de senki sem volt képes gólt. A vége maradt a vendégek, akik elvárják, hogy fáradt után a legrosszabb kupa mérkőzésen a „Bavaria”. De ez a „Borussia” nagyon közel volt, hogy elkap győzelem - kapus Baumann tükröződik egy veszélyes csapást Obameyyanga és mozdulatlan. Bár nincsenek európai kupa mindkét csapat, de a „BVB” elhagyta a végső Berlinben.

„Hamburg” vissza a lovat

Még több hősies erőfeszítései a „Paderborn”, aki nyert el a győzelem egy meccset „Freiburg”. Hihetetlen csata André Breitenreiter csapat. A legrosszabb helyzet most „Stuttgart”, mint a „Hamburg” és „Paderborn” nyert és a „hannoveri” megmenekült a pontszám 0: 2 Wolfsburgban. Ebben felel meg szerezte a legszebb cél a túra - megszámolja Salif Sane.

5 tény a 31 th forduló

„Bayer” 15 alkalommal egy szezonban játszott a nullához. Ez egy új klub rekordot.

Manuel Neuer először játszik a „Bavaria” hiányzott a gól egy büntetőrúgás.

„Borussia” Dortmund először még nem veszítette el egy meccs a szezonban, amely alatt a csapat elismerte a fiókban.

„Werder” - az egyetlen csapat a Bundesligában, a pontozási meg több gólt, mint játék - 24, szemben a 23.

Bast Dost szerezte az első alkalommal 877 perc.