1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények

Előestéjén a külföldi nyaralások All Saints' Day akartam reinkarnálódott a keleti szép Seherezádé. De az a baj, rám néz, szláv, így továbbra is és a haj szégyentelenül Her színtelen. De még mindig úgy döntött, hogy kipróbálja. Lovers fényes smink és hosszú szempillák kérjen egy macska

1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények

„Elhatároztam,” Én már beteg. Foglalkozás, megmondja, nem a legkellemesebb. Köhögés, láz ... így sürgősen akart örömet magának még ennél, és mivel Én csak egy mániákus, én fogant jelent, mint egy forró keleti zhenschiiinu, mindezt magad. De az a baj, paróka kéznél volt, hogy nem fedezi az ash-fehér haját. Ezért úgy döntöttem, hogy kompenzálja az összes „háború festék”, annál is cserzett bőr, amiben a karját. Tehát azt javaslom, hogy kezdődik!


Amikor pokolian ragyogó szemek, arcbőr hangok tökéletes legyen. Ezért veszem a legsűrűbb alapja arzenáljának tonális források, azaz Max Factor Pan Stik árnyékban 13. Azt is használják, mint egy korrektor a szemek alatt. Nanoshu alapítvány kefék Sigma F80 az arcon, F86 alatti terület a szemek az arab jövőben. Szeretném megjegyezni, hogy sok zsíros bőr I Pan Stik egyáltalán nem ajánlott az ilyen esetekben jobb kihasználása valami hasonló Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place.

1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények
mert szoktuk krém tonális alapján azt feltétlenül ki kell javítani a tetején por. Az arc ecset EcoTools Domed bronzosító Palladio tettem rizst az árnyékban Átlátszó, és a szem alatti összes fix E.L.F. High Definition Undereye beállítás Por Sigma F35.
1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények


A következő lépés az lesz, hogy tervezzük meg a szemöldökét. Ezért a primer Urban Decay Primer Potion Eredeti tettem mind a szemhéj és a szemöldök, hogy a mi tartózkodott, mint szegezni. Miután a Sigma E65 kefe alkalmazom MAC Fluidline Brow Gelcreme árnyékban Dirty Blonde, így a kívánt alakú szemöldökét.

1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények

A kontúr az arc és az arcán

Ahhoz, hogy egy személy puschy barnító hatást, mint minden Seherezádé, én ecsettel Sigma F25 nanoshu én drága dolog, nevezetesen MAC Mineralize Skinfinish Természetes sötét mély, nevezetesen az arccsont, a hajszálvékony kis árnyalat ez a csúcsa az orr és az áll, enyhén járókelők az állán vonalon.

1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények
Ahhoz, hogy az arc nedves felülettel használom Inglot Face Body segédfény árnyékban 61, meghajtó az ujját a hátsó az orr, az arc, felső ajak és az alján. Megismételhetek összes RT beállítása kefe és a MAC Mineralize Skinfinish árnyékban Lightscapade.
1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények
Almán Sigma ecset arcán nanoshu MAC Sheertone Blush árnyékban Peachykeen.
1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények

Nanoshu közvetlenül a bot Rimmel Lasting Finish ajakrúzs 080 egy olyan fajta. Úgy vélem, hogy ez a növényzet a legjobban illeszkedő ehhez a képhez

1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények

Dolgoztunk a dicsőség, a erőfeszítéseink eredménye a következő!
1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények
És hozzá kiegészítők, így általában, és nem mondhatjuk, hogy a szláv Csak vicceltem, persze. De legalább megpróbálom. Úgy vélem, hogy ez a kép a Halloween is biztonságosan használható együtt néhány szép ruhák és sok-sok bling. Az igazi Seherezádé!
1000 és 1 éjszaka, vagy szőke akar lenni Seherezádé vélemények

Ui Remélem, hogy hasznos volt

Érdekes hozzászólások blogok

Érdekes bejegyzést a közösség

A legjobb a nap a közösség

  • Pénteken. Este. Smink 20 redishhh
  • A kontrasztos smink 4 Mienny