5 Ways, hogy támogassák ingyenes Instagram

5 Ways, hogy támogassák ingyenes Instagram

Értékesítés instagrame különös tárgyat. Ezek a fajta van, de szeretik is.

Tényleg azt akarjuk, hogy a helyzet gyökeresen ellentétes instagramom
De kezdjük az elején. Ezért ma szeretnék emelni ezt a témát.
Én vezettem a profilját IG egy hosszú idő, de nem adja meg nagy jelentőséget. Egészen a közelmúltig, rájöttem, hogy az én Instagram biztosít 15-30% -os értékesítési, jellemzőitől függően a termék és a tevékenység. „Hirtelen”, gondoltam.
És ez annak ellenére, hogy ebben a pillanatban van egy kicsit több, mint 7000 előfizetőt az sots.seti. Instagrama hogy egy kicsit.

Összehasonlításképpen, a csoportomban Vkontakte körülbelül azonos számú tag, és a kimeneti formájában profit körülbelül 2-szer kevesebb.

Látod, mit kapok meg? Ne használjon instasilu bűn.

Azonban, mivel sokan nem rendelkeznek sem a kapacitás, sem a vágy és lelkierő - kezdődik a szabad módszerek.

Kérd meg a barátaidat, hogy elmondjam

Úgy hangzik, nem menő, és tudom. De mennyire hatékony!
Tegyük fel, hogy van 100 barát Instagram, amelyek mindegyike átlagosan 100 barátot sem. Ez - 10 000 fő. A lefedettség már összemérhető az átlagos blogger.
Csak válasz lesz magasabb.
Miért? Mivel a 10 000 előfizetővel blogger igazán ismerik azt erőszakkal 200-300 fő. Mások szerint csak a virtuális valóságban.
És a barátaid - instagramnye barátai leginkább, hogy sem az igazi. Bevonása felett.

SFS vagy Shoutout az shoutout

5 Ways, hogy támogassák ingyenes Instagram
Próbál közzé a profil kép egy szép feliratot SFS, szabályok és hívja a részvételre. Az olvasók (nem kötelező), hogy a profiljukban, küldhet magáról. Az is, aki mesélt választhat a legérdekesebb profilok, és beszélni velük cserébe.

Akkor beszélhetünk az összes, akik megosztották üzenetét magáról, vagy választhat. Tud beszélni egyszerre egy bejegyzést vagy különböző.
Itt nincsenek egyértelmű szabályok.
Fontos, hogy jelezze, hogyan fog tenni a „válasz”, és hány ember lehet remény egy kellemes kicsit;) Szóval nem kérdéseket vetnek fel, és vitát.

  • Logikus, hogy nem SFS, ha 1000 aktív olvasók. Korábban a játék nem éri meg a gyertyát.
  • A játék szabályai jelzett a parton
  • Ne felejtsük el, egy szép kép

kölcsönös repost

Jelentése nagyjából hasonló az SFS, de ebben az esetben Ön személyesen tárgyalni egy másik blogger cseréjéről szóló üzenetét.

Néhány tanácsot zárás a profil idején ilyen részvények, látszólag előfizetők nem látta a válasz a böjt és a „nem prosekli chip”. Véleményem nincs értelme ebben. Az emberek nem hülyék. És mi a különbség - igen, közös megegyezéssel, mi a nagy dolog?

Tömeges műveletek: massfolofing és masslayking

A verseny, maraton, a giveaway

Ez a módszer sokkal bonyolultabb, mint az előző, de az eredmény adhat érdekesebbé)
Ön kijelenti lehetőséget a résztvevők számára, hogy egy kis ajándék egy adott műveletet.

5 Ways, hogy támogassák ingyenes Instagram
5 Ways, hogy támogassák ingyenes Instagram

A leggyakoribb feltételei:

  • Az érdekes és értékes díjat - a több aktivitást
  • Sense tartani az ilyen dolgok a 1000 aktív előfizetők - vagy túl sok erőfeszítést és túl kevés eredmény
  • Feltételeket. Mindig előre, és világosan meghatározott feltételek.

A bonyolultabb szabályokat, és több intézkedés várhatóan a résztvevők, annál kevésbé lesznek.

Fontos! Gyakran az ilyen dvizhuha fut lovasok. Így mindig a szabály, hogy a profilok bizonyos repost és versenyeket nem fogadható el, hogy részt vegyenek.

Ebben a körben ki

Ui I instagram @alexandragureeva - egészíti

Kapcsolódó cikkek