4. fejezet Hogyan válhat egy hatóság - romantika tolvaj

Computer cég „Pixel” volt található sarkán Liteiny sugárút és utcai Nekrasov.

A társaság „Pixel” nem különbözik bármely más, és a kereskedési teremben, található az első emeleten, akkor egy csomó monitorok, amelyek lustán úszott azonos halak, soraiban kinyílt, mint egy bőrönd kirabolták utazók, laptopok és üveg polcokon, amelyeket lefektetett különböző alkatrészek és lézeres lemezeket programok, játékok és filmek.

A csarnok kóboroltak sínylődik származó személyzet hiánya, akik rohant olyan, aki hirtelen leesett a boltba egy férfi egy hülye kérdést:

- Mit csinál semmit, hogy segítsen?

Ez zavart okoz, és irritációt kérdést jelent a lexikon a munkások az orosz szolgáltatási szektor viszonylag új keletű, és csak egy volt a sok neologizmusok, behatoltak az orosz nyelv az angol.

Egészen pontosan - az USA-ból.

Pontosabb - amerikai filmekből.

Sok nevetséges kifejezések ragadt az orosz nyelv az elmúlt években, de egyikük, a leghihetetlenebb, nem tudott helyet találni magának. Mégis, amikor a személy, aki esett a harmincadik emeleten, és még az úton, és megüt egy párszor az építészeti dísz, megkérdezte: „Minden rendben?” - ez túl sok.

A belépő a kereskedési teremben „Pixel”, Roman azonnal megtámadta egy új alkalmazott, aki nem ismeri.

- Mit csinál semmit, hogy segítsen? - sugárzó mosollyal Jehova Tanúi kérdezte a fiatal férfi fekete nadrágot és fehér inget feltűrt ujjú.

Roman szemű buzgó fiatal csalókéval értékelő megjelenés és látta, hogy a többi eladók, akik ismerték őt, érdeklődéssel figyeli a helyzetet, a homlokát ráncolta, és megszorította az állát, és azt mondta:

- Hogy mondják. Ott az utcán az autóm. Nem lehetett változtatni a jobb hátsó kerék, véleményem szerint, ez egy kicsit később. Igen, és még az üveg. Törölje le az üveget. By the way, én otthon is meg kell rendezni a bútorokat.

A mosoly lassan lecsúszott az arca egy kezdő üzletember, nem tudta, mit mondjon, és a római, kacsintva, hogy más gyártók, hozzátette:

- És a cipőket.

Az eladó tehetetlenül nézett körül támogatást, de látva a boldog mosolygó arcokat, rájöttem, hogy ez játszott.

- Elnézést, - újra elmosolyodott - Nem tudtam, hogy Ön rendszeres.

- És ha nem állandó - Roman azt mondta, átadva neki a múltbeli dolgok - ez azt jelenti, hogy akkor kérje hülye kérdések?

Közeledik a vezető eladó, Roman kegyesen adott neki a kezét, és azt mondta:

- Tolia, a fenébe is! Hányszor mondtam neked - gondoskodunk a nagy és hatalmas! És mi a helyzet veled?

Foszlányok vállat vont és így válaszolt:

- A haszontalan. Szemben a jelenlegi még mindig nem tapossák.

- Igen. A csatorna is, mert ott van. És ha ott kapsz, hogy mit jelent, és akkor megy, amíg meg nem tudja állni valahol a leeresztő lyuk?

- Tehát után. Minden olyan beszélni! - Tolia mondta. - És semmi más, mint a már és nem értem.

- Igen, - Roman sóhaj - milyen erőfeszítést kerülni nekem, hogy elválasztott gyerek azt mondja: „Mit akar.” Mintha elválasztott, és most - „Mit csinál semmit, hogy segítsen?”

Roman megállt, és hozzátette:

- nyelvészek, a fenébe is. Rendben. Mikhail itt?

- Igen, - bólintott Shreds - ül a tetején.

Bólintott rá, római belépett az ajtón jelölt „személyzet csak”, és elkezdett mászni a lépcsőn, motyogott az orra alatt:

- Csinálsz valamit segíteni. Ijesztő! Puskin hallott volna neked.

Miután elérte a második emeleten, a római bólintott unatkozni a széken a nagy ember, rövid haj és a gonosz ember, aki megtanulta, hogy takarékosan elmosolyodott, és megállt előtte, fehér finn ajtó, amelyen nem volt krómozott lemez:

"Társaság" Pixel”. Főigazgató M. Arbuzov”.

Kacsintott az őr - vagy inkább öregfiú, fenntartsák a békét és a nagyon élet a tolvaj a törvény görögdinnye, Roman kopogott az ajtón, és figyelt.

- Bejelentkezés - hallatszik a kabinet.

Roman kinyitotta az ajtót és belépett.

Fehér bőr kanapé, ott állt előtte egy nagy TV, ül vékony férfi egy könnyű öltönyt és fekete inget. Látva Roman, elmosolyodott, felállt lassan a kanapéról, és azt mondta:

- Hé, Medve! - Roman mondta, és megölelték egymást keresztben.

- Ülj le, - Görögdinnye vendéglátás felé mutatott a kanapéra. - Tea, kávé, tánc?

- Tea, kávé - igen, - római bólintott, esik a buja kanapé párna - és a „Dance” - azt is félreérti. Különösen az alkalmazottak.

- Ez így van - Görögdinnye nevetett. - Tehát dance törlődik.

- Tanya, hogy nekünk egy kis kávét és teát. És minden mást, ami szükséges.

- Azonnal, Mikhail - finoman választó nyikorgott a válasz.

- Ó, te - Roman vigyorgott - „ebben a pillanatban.” A Borovik ez nem olyan bátor, mint te. Személyesen nélkül szolgái, vesz egy nyomorult üveg sört az ő rozsdás biztonságos.

- De nem volt semmi, hogy menjen a rendőrségre, - tanulságosan válaszol görögdinnye és leült a tágas miniszteri ülés magas támlájú.

Nyitvatartási egy doboz szivar, aprólékosan kiszemelt egyikük, levágta a gilotinkoy toothy vámpír fejét, és azt mondta:

- Te nem arra utal, hogy. Tudom, hogy nem szeretem szivar.

Aztán rágyújtott egy könnyebb ábrázoló szobor, és a kibocsátás az asztal alatt patak büdös füst, megkérdezte:

- Nos, mi van nálad?

- És mi van? - Roman vállat vont. - Van a szokásos módon. Tudod - a művészek, túra, rajongók. Nos, ez igaz, van még hír. Adok egy jótékonysági koncertet a „kereszt”.

- Oh! - Görögdinnye meglepett szórakoztató. - Jobb magukat „kereszt”, azt mondod?

- Igen. Az udvaron, a szabad ég alatt.

- Ez nagyszerű. - Görögdinnye hunyorgott. - Ez, tudod, nagyon érdekes.

- Nos, általában semmi érdekes. Már beszéltem többször is a telepeket.

- Nem-ee, ne keverjük össze. Colony - ez nem te vagy, „keresztre”. Colony - ez olyasmi, mint egy erőltetett Pioneer. Nos, kivéve, hogy az őr és egyéb örömöket. A „kereszt”, bár ideiglenesnek tekinthető fogdák - mindegy börtönben. Ez szörnyű komor és kazamaták felszívott ül a kamrákban.

- gazember. - Roman emlékeztetett egy beszélgetés Borovik. - Mi vagy te olyan barátságtalan kollégái hívják?

- Hogyan akar, és hívja - Görögdinnye vigyorgott. - Tehát azt mondja, a „kereszt” fog énekelni?

- Nos, ha semmi nem változik - akarat - Roman bólintott.

- Ne változtassa meg - mondta magabiztosan görögdinnye. - Az ilyen döntések nem változik. Érti, hogy mielőtt meghívott beszélni ott, megvitatta és jóváhagyta a különböző szinteken és sokféle. uh-uh. közösségeket.

- Értem. Ja, mellesleg, majdnem elfelejtettem!

Roman benyúlt a belső zsebébe egy nagy vászon kabát, és kihúzott egy lezárt lézerlemezjátszóhoz.

- Megígértem, hogy és itt - tartja a szavát. Hogy mondják - egy piaci választ. „Tetovált angyal”, az utolsó album.

- Ez nagyszerű! - Boldog görögdinnye. - Azt hittem, elfelejtette a régi barát. Minden lány adta el.

- Nos, itt van még egy! - felháborodott Roman. - Lehet, hogy én vagyok a disznó, de nem azonos mértékben. Nézzük kezelni autogramot írni.

- Gyerünk, autogram - jó volt.

Görögdinnye megtalálható az asztalon egy tollat, és dobta a kanapén ül Roman.

Elkapta a fogantyút a levegőben, és a kinyomtatott album kezdett írni egy autogramot betéttel.

- A francba. - Megesküdött - papír ismertetik. Ez jobb filctollal írni. Szóval És ennyi. Állj!

Záró doboz, ő dobta görögdinnye.

- Szóval Görögdinnye kedves gyermekkori barátját. A memória - a hangok görögdinnye megjelent szarkazmussal -, valamint a legjobb érzések és kívánságait. Mi egy triviális! Azt szerettük volna nekem boldogságot személyes életében.

- és a siker a munkában.

- Ez az. Te a dalokat írunk normál szöveg, ez azt jelenti, a saját szó! És itt - a házimunka írta.

- Hát akkor - Roman zavarba - triviális, napszám. Szeretnéd egy másik jele, poooriginalnee?

- Nem, kedves gyerekkori barátja, még ha ez a bizonyítvány szégyen velem marad. Majd akkor lesz shpynyat. És akkor fészkelődik mint uzhaka egy vasvillát.

Görögdinnye elrejtette a lemezt egy üveg dobozban üveg asztalra, és azt mondta:

- Nem csoda, hogy azt mondják, hogy hülye banda. Ők mind a képesség az érzések menni.

- Sam te buta - Roman felhorkant. - Jobb, ha mondd, miért akar egy üveg asztalra?

- Oh! - Görögdinnye felemelte az ujját. - Ez egy szimbólum, amit a számítógép üzleti teljesen átlátszó. Nem baloldali, minden dokumentum egyszerű látvány, általában - egy angyal.

- Tetovált - Roman vigyorgott.

- Pontosan! Mivel a lemez - „tetovált angyal.” Nézze meg, hogyan mindegy? Életesemények és a rétegeket és sorokkal egészül ki az oka. - Görögdinnye hátradőlt a székében, és felnézett a mennyezetre elgondolkodva. - Nagy Konfuciusz mondta.

Csendesen kinyitotta az ajtót, és a küszöbön megjelent egy karcsú lány rövid szoknya, egy dob, mielőtt egy asztal kerekeken. Az asztalon állt csészék, cukortartó, vízforraló, egy rövid csőr, hogy a fodros párban és váza cookie-kat, üveg instant kávé és egy üveg örmény konyak. Alkategória táblázat a kanapéra, pukedlizett és távozott, ide-oda mozgatja a csípőjét. Roman nézett utána, majd nézett egy görögdinnye.

- Nem! - Görögdinnye határozottan intett az egyik ujját. - Nincs az a fajta! Nincs ilyen esetben! Tudod: a nők hozza tsugundera. Különösen alkalmazottja. Így - nincs szex. Tanya, természetesen, a lány látott valaki tökéletesen működik, a hormonok és a rúd, de - minden esetben.

- Ez így van - Egyetértek vele Roman. - Ha mindez így van, ahogy mondod, akkor ez rendben van. És aztán, tudod, a jól ismert eset - titkár az asztalra. És a többi leltár. Nos, mondd meg, hogy hogyan csinálod az elején a szervezett bűnözés.

- Nos, - Görögdinnye vállat vont - áthágják fokozatosan. De van, jobb, ha nem kérdez.

Mondtam, hogy hányszor mondja kevesebbet tud - tovább élnek. Jobb, ha mondd meg, mi van Borovik. Beer rozsdás biztonságos - ez egyértelmű.

- És én, az úton, csak tőle - mondta Roman, odvas a csupor instant kávé.

- Jó, jó? - Görögdinnye vette az asztalról és elkezdte csavarja le a kupakot. - És mi az ő ott?

- A. - Roman összerezzent - Borovichok a szenvedést.

- Szenvedés? - Görögdinnye túlzottan meglepve. - És hol ő szenved, akkor? Az élet az ő igazságos fogása gazemberek, fodrok, kivéve a rendszeres sör a szokásos vodka, nem tudja.

- Igen, ő. Röviden, a terület felakasztották azonos mániákus, aki megölte a húgát.

- Nagy dolog! - hanyagul dobott görögdinnye. - felakasztotta magát, és hála az égnek. Örüljetek az igényt, és ő szenved.

- És látod, igazságot akar, mint hogy Sharapov. Minden törvény alapján, és így tovább.

Görögdinnye töltött magának egy konyakot, és kérdően nézett Roman.

- Na és? - Görögdinnye vigyorgott. - Nem kell a pénz, hogy kifizessék a rohadt zsaru? Azt is kölcsönöznek a rászoruló művészek.

- Te koldus tolvaj magát pénztárca! - Roman megvetően nézett az üveg, ami görögdinnye köpött a levegőben.

- Ki - én? - Görögdinnye fájt megjelenés Roman. - Több mint egy életen át, nem pénztárca. Amit mondok - egy zsebtolvaj, vagy mi?

- Vagyis - ne vegyen valaki másnak - csipkelődött Roman.

- Figyelj, moralista, ne itt sentimentalizing fajta. Iszik, vagy nem?

- Will - Roman bólintott rezignáltan - hol vetted el.

- Tehát - görögdinnye betöltötte a második pohár. - Ugyan majd Borovik, így nem nagyon szomorú ott a küzdelem területén a globális igazságosság.

- Ugyan, - Roman emelte poharát, és látszott rajta, hogy a fény. - Egy jó konyak. És mégis két idióta a Borovik. Így, öt percig, hogy megtörje az élet csak komplett idióták.

Kapcsolódó cikkek