20 Ajax szkriptek oldalon

Elemi, kedves Watson)
üres forma
funkció SomeFunct () if (form.FieldName.value.length = «») alert ( «üres mező!");
>
>
Gombot, vagy akassza onsabmit formában.
2. lehetőség
if (form.FieldName.value.length <1(или нужная тебе длинна) ) alert( «Пустое поле!» );
Annak elkerülése érdekében, az árvíz a nevét több, mint N karaktert hozza határok HOSSZ = N területén

funkció ValidateForm () var EMAILID = document.frmSample.txtEmail

if ((emailID.value == null) || (emailID.value == »»)) alert ( «Kérem adja meg e-mail azonosító»)
emailID.focus ()
return false
>
if (echeck (emailID.value) == false) emailID.value = »»
emailID.focus ()
return false
>
return true
>


Adjon meg egy e-mail cím:






Szia neznaesh véletlenül megoldások jQuery, hogy valami hasonlót egy körhinta ImageFlow?

de túl sok van, hogy vegye, azt akarom, hogy elérjék ugyanazt a hatást Imageflow + Highslide zörög a központi kép albumba nyitotta meg a teljes méretű képet, de a jQuery

Köszönjük összeállításához scriptek, nagyon ügyes

És azt nem tudja megmondani, hogyan korlátozzák a hossza az üzenetet a textarea? És általában, kerestem egy scriptet AJAX, amely egy valós idejű megjelenítő ablak az én mini-chat az oldalon ...

Hello mindenkinek. Azonnal bocsánatot kért a szemtelen kérdés (a kereslet a finomság a szem nem üt))))) Alex Volkov mondd hirdetést (lehet működési idő), hogyan lehet egy kis kérdőívet Ajax. Típusú vizsgálat pszichológiai, válaszolni a kérdésekre, majd az eredményt adnak ki.
Ready még a pénzügyi segítség)))) szimbolikusan igaz, de mégis.
Válasz a szappan kérem.

Nagyon érdekes szkriptek

20 Ajax szkriptek oldalon

A nevem Alexander Volkov, én már programozás web PHP.

Én is van admin szerver tetszett a Unix-szerű rendszerek, minden lehetséges módon, hogy kigúnyolják a wordpress, és tegye szemetet, hogy mit írok ide.

Find-a

Kapcsolódó cikkek