13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

Miután bejegyzések Aliki Kalaida találtam egy listát a száz és kreatív feladatok Keri Smith. Ilyen egyszerű és mély egyidejűleg, az általa kínált elvezetett ragadtatva.

  • „Egy héten belül, minden nap készít egy és ugyanaz a dolog”
  • „Record hangzik, hogy hall egy óra”
  • „Keverjük össze a két esetben, amelyek nem előtt egyesítjük”

Azt hittem, hogy belegondolok jogosult egy sereg más izgalmas ötleteket.
Így kezdődött az én merítés az univerzum Carey Smith.

Ő hozott nekem «A Guerilla Art Kit» (orosz fordítás, „Hagyjon üzenetet a világ kit street art”.). Ki ez a könyv (inkább album) sétál a kezében barátok. A szívem maradt egy ötlet, hogy a város szebb.

Hogy ne tegyen valamit ragyogó, egyedi, örök. És senkinek mosolyogni.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

Maria Suhobskaya írt arról, hogyan jegyzetek örömet szeretteiknek, de a világ sok más! Kényeztesse és idegenek.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

2. Döntetlen vicces képek vagy bölcs. ELRENDEZÉS város.

Etikus ragasztott, hogy a városi szolgáltatások könnyen szakad, ha szükséges. Például, a szappanos oldatot vagy meglehetősen gyenge ragasztóréteg.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

3. Tie egy aranyos, vicces tárgyakat. Elég egyszerű! Lóg, ahol járókelők is mosolyognak.

Kötött street art úgynevezett „yarnbombing» (fonal bombázás - az angol bombázás fonal.).

Ne lepődj meg, ha a tárgyak lazák és végezze el. Szeretek lógni Szentpéterváron kötött medúza, és általában egy-két napig, hogy vegye el, és néha - egy szomszédos udvarban, néha - teljesen. Érték kötött street art valaki mosolygott, nem az, hogy letette a száz éve.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

4. Hagyjuk a felesleges könyvet a padon.

Tartalmazza benne egy megjegyzés, amit már olvastam, és adja át az érdeklődők, kérve elolvasása után hagyja a könyv egy padon.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

5. Döntetlen a szemét. Tartsa őket, hogy a postafiók vagy postai úton.

Egy másik változat szerint: kikandikált a környezetbe valamit nagyon hasonlít egy arcot vagy az arc és a kép.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

6. képeslapokat kellemes kívánságait és szórás a postaládákat a szomszédok.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

Opcióként: levelet köszönő e-mailt azoknak, akik a közelmúltban kellemesen meglepett.

7. Az egész nap beszélünk őszinte bókokat.

Amint észrevett valami figyelemre méltó, ne hallgass: megmondani. Még ha ez egy okos kalap véletlen szomszéd a buszon. Ha kapsz egy tisztességes és igazságos, akkor biztos, hogy értékelik.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

8. Írj a társadalmi hálózatokban a szokatlan és a kedvenc hely a városban.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

9. Végezzen egy ingyenes utazás a barátok.

Készítsünk előre, olvassa el a cikket és könyvet. Hagyja, hogy a túra lesz történelmi vagy fantasztikus.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

10. Menj le a jól ismert utcán, mintha látná először.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

11. Keresse meg az öt tárgy az utcán, és írok minden történet.

A rejtély a kerek ablak és egy zseblámpa szereti szomszéd lány

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

12. Keresse meg a lakás 10 felesleges elemeket. Construct egy koszorú vagy szuszpenzió. Díszítsd semmit a városban.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

Opcióként: összegyűjti sapkákat fogkrém, sampon és egyéb csövek. Öltöztesd fel egy véletlen fát az udvaron, vagy a parkban.

13. Helyezze őrült tételt egy sor normális ruhákat. Ha megnézzük csodálkozva, mosolyogva vissza.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

Ott azt mondja:
Mit csinál az utcán, akkor mindent látni. Az emberek, akikkel soha nem lesz képes beszélni az emberek, akik soha nem lesz képes beszélni.

Még azok is, akikkel soha nem találkoznak. De ha egyszer találkozik egy ilyen személy, és azt mondja, látott. Ez egy csodálatos érzés.

Egy kapcsolat, ami felmerül a részek között, hogy ne kapcsolódjon. Ez a közlemény nem kellene.

Ezzel utcán vannak dolgok, amelyek általában nincs, van egy olyan érzésem, hogy nem is olyan könnyű megtalálni. A szó, hogy elfelejtette mondani.

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp

Az azonos témájú

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp
város

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp
város

13 Ways, hogy a város szebb - talán másképp
város

ez egy nagyon jó poszt, köszönöm! Segít, hogy elvonja bytovuhi és jobban odafigyel a részletekre) kayfovat, miközben dolgoznak rajta! és ahogy már írva az fb, egy borítékot egy ragasztó szemmel erősen telepedett kabátom zsebébe))

Bozhechki találtam! Találtam egy embert, ki Pikey! És ez - TE.

Köszönet a post! Tényleg tetszett az ötlet, képeslapküldést postafiókokat szomszédok)) Azt lehet átültetni a gyakorlatba!

Én már régóta volt egy hasonló ötlet, és végül talált hasonló gondolkodású emberek! Egyszer megfelelt kedvenc versek képeslapokon és balra különböző helyeken a városban (köztük szalvéták a kávézókban, fektetett a könyvet a könyvesboltban, mutatott az ablak bar), és írta a szövegeket zsákokat a járdán. És sokáig álom vásárolni színes festék és festék szivárvány minden repedések a falakon és a téglák alatt omladozó stukkó - mintha rossz oldalon keresztül ragyog. És akkor itt van még egy ötlet, hogy rendben 🙂 🙂

Köszönöm ezt a cikket! Ismételten szeretném csinálni, és felkelni a városi környezetben))))

Mi különösen kellemes, 2 évvel később, a város kezdett végezni intézkedéseit támogató kezdeményezések újjáéleszteni a város.

Kapcsolódó cikkek