13 Standard unalmas nyaraláson készült képek a szociális hálózatok

  • 13 Standard unalmas nyaraláson készült képek a szociális hálózatok
    James Bolivar di Gries

1. Lábak és a tenger


Viszonylag nemrég megjelent típusú képek, amelyek azt mutatják, hogy már egy relaxációs állapotot. Az alján van kötve, hogy valami vicc, hogy valaki sápadt szamár, aki megrekedt a munka. Photo tervezték okoz irigység. Talán a tulajdonos már jól égett, de még mindig büszke arra, hogy a nyaralás.

2. alátámasztást látnivaló


Mondanom sem kell, hogy milyen hülye volt. Akkor jöttek a hely, ahol van valami ősi és nagyszerű, és ahelyett, megvizsgálja és csodálni, mint egy bolond, azt kéri, hogy a kép egy hülye helyzetbe. És elment.

3. Fotó a repülőgép


A fénykép úgy tűnik, hogy azt mondja: „Itt, és én az égben! És azt a pénzt a nyaralás távol, te ribanc!” Ez az, ami a lényeg, hogy egy fénykép a gép, ha nem abból a célból, ahonnan? A madártávlatból meg tudja különböztetni Málta Krasznodar nagy nehezen. Mezők, házak, terek néhány - alakú számítógépes stratégia. Itt van, hogy a fotó, férfi, mit gondol? Ha a válasz „Málta”.

4. Jumping ok nélkül


Ha a fénykép a Twitterre, akkor kötelező „saltatorial” hashtag találni. Jumping - ez így eredeti!

5. Photo haver egy sziklán kitárt karral


Paphos szellemében „Aria” csoport és dal „szabad vagyok”. Signature általában szellemében: „Ez olyan szép úgy érzem, hogy szabad))).”. Következő népszerűbb a „Meditáció a szélén” és a „Nézd, nem tudok kezet!”.

6. Bármely kölcsönhatások szobrok


Leggyakrabban a személynek a fényképét egyszerűen ismétlődő mi tesz egy szobor. De vannak még vicces változatai ezek a képek, mint a fenti képen.

7. Photo párok az objektív közelében


Mint például a „Mi vagyunk együtt, és jól!” Ne csináld ezt, sok eredeti módon mutatják, hogy már találkozott, és akkor hagyjuk.

8. étel fotók, hogy vásárolt a nyaralás egy szörnyű-szörnyű színszűrő


Előfordul, hogy egy fotó úgy néz ki, szörnyű, hogy nem okoz vágy, hogy enni a tartalmát a lemez tesó. Szerencsére, ez a fotó nem e opera.

9. A kilátás a szálloda ablakban


Fényképek hajlamosak csatolni kell az aláírásokat a szellem: „Szabadságon vagyok”, „Semmi baj, én továbbra is!” vagy „Ez az én hotel, gyerekek!”.

10. fényképei épületek alulról kell mutatni, mire fenséges

Silly 11. fordítások érthető kifejezéseket és a hibákat a szövegben


Ez nagyon híres a kínai, aki nagyon furcsa jelek rendomnym készlet orosz szavakat. Egyes figurák fotkayut hibákat a menüben szöveget. Ez vicces, de már tele a szélén.

12. kép csók a naplemente, ami majdnem nem egy rohadt dolog világos


Általában egy pár azt akarja, hogy az élet egy ilyen tipikus romantikus képek, de nem működik, ezért valami balul túlexponált.

13. Fotó unalmas táj, ahol nincs senki, és a szem nem megragadni


Mit jelent az a kép? Van egy válasz: mély.

Kapcsolódó cikkek