10 szabályok nyár, a divat részletek

Ezen a héten kezdődik a nyári vakáció. De mielőtt elhagyja a nyaralás, azt szeretnénk, hogy elhagyja egy rövid útmutató a legújabb trendeket a nyár az Ön számára.

10 szabályok nyár, a divat részletek

Nézzük meg, milyen dolgokat, színek és kiegészítők érdemes figyelni, hozzátéve, hogy a nyári ruhatár?

1. Wear nadrág és nadrág afgán

Nadrág, nadrágok afgán meg kell jelennie a nyári ruhatár minden fashionista!

10 szabályok nyár, a divat részletek

10 szabályok nyár, a divat részletek

Kiválasztása nadrág, különös figyelmet fordítanak a nadrágot, szövetből készült fémes fényű.
10 szabályok nyár, a divat részletek

Viselnek nadrágot legjobb, ha nem lakonikus pólók és szandálok. Próbálja ötvözi afgán és nadrág, magas sarkú, nőies blúzok és felsők a dekoráció.

2. Viseljen egy történelmi katonai

Tárgy katonai még a csúcsát. De ebben a szezonban, különösen kell figyelni, hogy azok a dolgok, ami világosan mutatja, befolyása történelmi ruha. Dzsekik Balmain - a legfényesebb képviselői ezt a témát.

10 szabályok nyár, a divat részletek

Fárasztó egy ilyen kabátok és mellények lehet ovális és nadrág farmer-Varenko és mini ruhák.

3. hogy a szekrényben szakadt farmer és farmer-Varenkov

Ezek a farmer már részletesen tárgyalt. Kék, szürke, fekete, vagy majdnem törtfehér - egy csomó lehetőséget. A lényeg az, hogy válassza ki az is, hogy fog kinézni ellenállhatatlan.

10 szabályok nyár, a divat részletek

Viselni ezeket a farmer is nagyon különböző stílusokban. Tudják viselni azt a pólót, furcsa nyomtatott és szandálok, aszimmetrikus topom dekorációs és szandálok, magas sarkú, vagy egy kabát katonai stílusban tárgyak sokasága. A választás a tiéd.

4. Viseljen ruhát egy kabát, stilizált férfi

Egy kép épül a kontraszt a lágy és tiszta formában. Ez az a kombináció hangsúlyozza nőiesség, a kifinomultság és törékeny. Ügyeljen arra, hogy próbálja ki ezt a lehetőséget.

10 szabályok nyár, a divat részletek

Fárasztó egy sor legjobb kis ékszer és cipő minimális díszítéssel. A zsákok jobb választani egy nagy kuplung táska vagy borítékot.

5. Viseljen afrikai nyomatok

Etnikai is reflektorfénybe ezen a nyáron. És a legtöbb „forró” pontosan nyomatok, stilizált afrikai.
Junya Watanabe

10 szabályok nyár, a divat részletek

A dolgok a nyomtatás jól néz ki, mint egy önálló vagy kombinált szilárd tárgyak nyugodt öltönyt. Az egyik legjobb kombinációk - farmer.

6. Ne felejtsük el, bézs tónusok

A választás új ruhákat a nyári ruhatár, ne felejtsük el, hogy a jelenlegi nem csak élénk színeket. Lágy színek is a csúcs.

10 szabályok nyár, a divat részletek

7. A jobb kombinálni élénk színek

Ne feledje, a fő helyi színkombinációk:

- Orange + világosabb árnyalatú narancssárga;
- narancssárga lila +;
- Khaki + lila;
- kék + piros vagy fukszia;
- fukszia + zöld vagy kék.

10 szabályok nyár, a divat részletek

8. szandálokat sok hevederek

Kiválasztásánál nyári cipő, ne feledje, hogy a legfontosabb a szandál és szandál sok pántokkal. Minél több, annál jobb. Ezek a cipők illeszkedik szinte bármilyen stílusban és gardrób terméket.

10 szabályok nyár, a divat részletek

Részletek a nyári szandál a felülvizsgálat során.

9. vesz egy zacskó sok dekorációval

Táskák díszített gyöngy, flitter, textil szín vagy lánc. Válassza ki, amelyik Önnek a legjobban a képet.

Louis Vuitton

10 szabályok nyár, a divat részletek

Dolce Gabbana
10 szabályok nyár, a divat részletek

10. viselése ékszerek korall és sárga,

használt textiláruk és fém virágok

Ez a megoldás arra, dekoráció teljes. Mit kell választani ezen a nyáron? Nagy textil virág, egy nyaklánc fémes színek, korall gyöngyök és borostyán függők.

10 szabályok nyár, a divat részletek

borostyán
10 szabályok nyár, a divat részletek

metál színek
10 szabályok nyár, a divat részletek

textil virágok
10 szabályok nyár, a divat részletek

Részletek a ékszer nyár - itt.

Ez minden alapvető szabályok nyári ruhatár. Emlékezz őket könnyen. És akkor mindig nézd e felülvizsgálat előtt a vásárlást.

És a nyári ruhatár már kialakult? Mit terveznek vásárolni? Mik az érdekes ötleteket szeretne végre?
Beszéljétek!

Fotó: style.com, marieclaire.fr

Jeans-Varenkov ... Terept sem tudták során az első jön divatba. -)))
Általában mind a trendek, mintha csak egy fényes színű zsákok dekorációk és bézs színű (amit szeretek, de sajnos - nem egy csepp kölcsönösség ...)

Ismét vásárolt fényes, láttam egy skuchnyuschie újhagymát, és rájött, hogy továbbra is szükséges regisztrálni az oldalon. 🙂

Szia Sofia!
Így a nyári már megvette szandál fonott a közeljövőben, hogy pótolja varonkami és álmodnak a következő táska egy rakás kacat.
Afgán nagyon szeretem, de félek, hogy az én ekstrastroynostyu halad át toschest, akkor tegye. Ezért még mindig rövid nadrág ... 🙂

tegnap este végzett színe világos rózsaszín ruhában a zöld bársony borítással - a férje még az állkapocs nincs kiválasztva, ez a szín kombináció néz rá hirtelen, hogy a reggel futni dolgozni egy nagy vágy, hogy köszönetet mondani! Sofia, hála neked, én nem csak jobban néz ki, hanem 🙂 hangulat csak tökéletes!
Most szempontjából bézs íj - egy selyem ruha kabát szinte azonos hosszúságú, vagy egy selyem ruha egy kabát (és a lábak Afghanis - Nem tudom eldönteni, mindet, talán sikeres lesz, és lesz a divat).
borostyán ékszer, de azt akarjuk, hogy több korall. és textil virágok, csak valamit, hogy nem találkoznak velem ..
még a haditengerészet kabát, kötött egy lila ruhát.
úgyhogy a nyári többé-kevésbé kész! ha csak az időjárás nem okozott csalódást ..

Jó reggelt minden, kedves bűntársa! 🙂
hogyan vártam ezt a cikket, és nem okozott csalódást nekem))) ismétlés - az anya a tanulás, hogy az ilyen sbornichek nagyon lényeges.

1. Ó, az afgán))) anyám utálja őket őszintén, és a húgom és én szeretem szenvedélyes szerelem. rövid farmer Afghanis tettem, hogy a nyáron a Spanyolországban megszerzett, de csak tegnap vettem egy másikat - a hosszú, bokáig érő, szürke-kék színű, kényelmes, csak horror)) Szeretem őket az a tény, hogy akkor húzza őket, hogy a térd, a variációk száma nagy .

2. történelmi katonai valahogy elment már a szekrény. én kis őrülten szeretem, hogyan néz ki a kifutón, de itthon is és a saját maga egyáltalán nem lehet elképzelni.

3. szakadt farmer és farmer-Varenkov - nemrég megvásárolta a világoskék farmer rongyos Varenko a zsebek és a biztonsági öv, meg kell mutatni, nem tudom. Nos, egy pár sovány különböző színű és lyukak a különböző helyszíneken is 🙂

4. ruha kabát - nagyon szép és csak hangsúlyozza nőiesség, sokáig így szeretem viselni. Sajnos van egy kabát csak fekete, de a tervek nem új vásárlásokat, úgy, hogy kijönnek

5. Afrikai nyomatok - ez csak ah! de itt nem láttam, őszintén szólva, a dolgok a boltokban, amit a ruha. Remélem minden rendben van még előttünk, mint a blúz vagy tunika hasonló színezés. Szeretem ezeket a fényes dolgokat, és férje, szerencsére is 🙂

6. bézs valahogy át én is. Rajtam ez tavasszal, de nyáron szeretne valamit, világosabb)), már csak egyenes krém nadrág, szürke és bézs csíkos, de viseld szürkésfehér és a bor tartományban, tiszta bézs íj nem pótolhatja.

7. élénk színekkel - az enyém))) Tegnap megint vettek maguknak ruha egy fényes lila és türkiz árnyalatok, híg szürke. és általában, hogy meddig fogok dicsekedni a fórumon ... és minden, amit nem tarthat meg az új képeket. Ó, szégyen a fejemre!

8.9.10. szandál pántok - nem akadályozta volna még egy, de a nyáron szeretnék egy kis szünetet a sarka, őszintén govorya.sumki a berendezéssel - van egy, és egyenesen a pénztáros)) díszítések - teljes, de itt megint nem tudok bejutni a jet vagy korall vagy borostyán, vagy virág - helyesbíteni kell.

Köszönöm a cikket, kedves Sophia!

Jó reggelt kívánok.
Kösz a cikket. minden világosan érthető „a katonai”))) Azt NRA)))

ott:
1. afgán (Példa: szórakozás, olyan kényelmes, hogy nem akar lőni), ezek a sarka, mint a nyári bakancsok lyukakkal, és szokatlan topom mellett tömör pólók - velük még a komfort zónában)))
3. Varenkov majdnem) Skins (megtalálható a ládákat, felvert straziki papokkal) + szürke pólót az arca egy oroszlán))) van még egy kék póló prozr.payetkami. Hordom a farmer és nagyon tetszik magam.
6. bézs - van
7. élénk színek - vannak, mégis úgy dönt, egy kevésbé drasztikus lehetőség színkombinációk, de lesznek javítva)
8. szandálok - ott

Nagyon szeretem a 4. lehetőség - egy ruhát egy férfias kabát. de ... mivel a funkciók a szám (ki kell emelni a derék) nagyon nehéz felvenni a csomagot. Bár hagymát Stella McCartney inspirált)))

um ... egy csomó kuplung és kifinomult cipő ... és még egy zöld ruha piros cipő ... mmm