Miért van a vezető CSZKA Alexander Radulov semmiképpen hibáztatni

Mi történt

Végén a harmadik időszak az első mérkőzés a sorozat CSZKA és a „Slovan” (2: 0), volt egy tömeges verekedés, amelynek egyik karakter lett a vezetője a hadsereg, Alexander Radulov, főleg azonban beavatkozni a konfliktusba, és húzni riválisok partner.

Az epizód kezdődött a keret nem hit, így a következő ismétlés volt, hogy mutassa meg teljes mértékben.

Hogyan reagálnak a „Slovan”

Milos Riha, akinek sikerült kezdjenek párbeszédet hangos Radulov mind a mérkőzés alatt, és a lelátókon a telephelyén a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón volt benne, hogy CSKA vezető kell szereznie eltávolítása előtt a mérkőzés végén:

„Beszélek a bírók. Azt fogja mondani, hogy nem tetszett az utolsó pillanatban csak azért, mert ha a játékos elment a jég a harc során, volt, hogy egy eltávolítását, majd a mérkőzés végén. Mintegy bírók, nem akarok beszélni: az ilyen helyzetek vártuk és felkészült. "

Hogyan fenyegeti Radulov

Bekezdés 1.2.5 26. cikkének a fegyelmi szabályzata CHL ebben a szezonban a következőképpen szól: (!), Jégkorong játékos, aki először elhagyja a padra, vagy oson során konfliktus vagy harc szabályai szerint kell büntetni büntetés perc 2 + 2 + 20, valamint három mérkőzést kötelező kizárást és további két mérkőzés, a bírság 50 ezer. rubelt.

Azonban, akkor biztosan lehetne képezni a fenti 1.2.6 hogy „hagyja el a pad alatt a harc vagy a konfliktus”, és akkor amellett, hogy 10 büntetést perc és 30 ezer. Rubel Radulov nem lett volna veszélybe.

Azonban ez az egész helyzetet tovább súlyosbította a mérkőzés utáni párbeszéd Radulov a legfőbb döntőbíró a KHL. aki azért jött, hogy beszélni a hokis jön le a padra a harc során. Megjegyzése Radulov kezdődött udvariasan nem mondott szavait Vladimir Ivy:

- Re-olvassa el a szabályokat! Adok egy autogramot a saját szabályai!

- Rendben, hallgatlak, igen.

- Figyelj rám, ha van egy harc, nincs senki a területen ...

- Leesett érintette a fejem tetején ...

- ... akkor nincs joga, hogy az üzletekben felbukkanó ...

- De nem, ő nem is fütyülni újra.

- Te nem ...

Talk Radulov és Ivy folytatódott a lelátókon területen. A beszélgetés zajlott emelt hangon, a trágár leksiki.Teoreticheski ez az egész konfliktus vonhatna, mint például a sportfutómű és a vállalati forrasztani Radulov még néhány mérkőzést a tetején.

Hogy véget ért

Miután egy pár órán belül a konfliktus Vladimir Ivy interjút adott hírügynökség TASS. ahol az említett kapott elnézést Alexander Radulov:

„Mi lesz megvizsgálni, hogy a KFOR-epizód, amikor Radulov leugrott a pad alatt a verekedés? Meg kell származnia a bírók, akkor látni fogjuk. Úgy gondolom, hogy nincs harc, nem volt semmi. Abban műszakváltás, így semmi. A rájátszás, nem szükséges, hogy jobb, hogy ismét felkavarják”.

Mi történt valójában

Egy kis világos, hogy miért a liga nem lehet csinálni magamnak, így nem volt vádolt minden halálos bűn, és az első helyen -, hogy Radulov engedményeket tett, mert bajnoki csillag.

Talán az egyetlen dolog, hogy hibás Radulov - így a megvetés a vének. De nehéz megmondani, ahogy én is tettem, hogy bárki, ha azonnal a meccs után, ami véget ért, sőt, a harc, néhány perc alatt, egy meglehetősen merész formát vádolták, amit valójában nem követett el.