4. Az igazság, hogy Isten azt akarja, hogy mindig emlékezni, amikor szembesült a nehézségekkel

Mindannyian volt azokban a napokban, vagy akár évekig is, ha az élet nem annyira vártuk. Én már hosszú ideig az életedben, amikor egyáltalán nem történt semmi, és minden kísérlet, hogy kezdje újra végződött teljes kudarc. Voltak napok, tele frusztráció, amikor azt hittem, hogy egyáltalán semmi nem történik. Ma reggel volt egy ilyen ....

Összegyűjtöttem fiaikat iskolába, amely megköveteli a sok erőfeszítés, és én csak csodálkoztam, hogy milyen feleségem megbirkózni mindezt! Amellett, hogy a síró babát, és a diákok, a konyhában volt egy halom szemetet, piszkos pelenkák a padlón, bekent fogkrém mosogató, általában a légkör a házban határán volt katostrofy. Amikor végül elhagyta a házat, Connor eszébe jutott, hogy elfelejtett valamit otthon, és visszament. Az ajtó, amit nem zárva, így repült a madár.

Meg kellett találnunk a módját, hogy megszabaduljon tőle, de ugyanakkor nagyon gyorsan összegyűjteni a gyerekek. A végén, én vezettem a madarak a házból biztonságosan, tedd a gyerekek az autóban, de amint elhagyta az autópályát, szemeteskocsi ment el, de aztán ő vezette a sebesség körülbelül öt mérföld per óra, míg a megállás minden ház . Én még nem is tudja, mit kell tennie: sikítani vagy nevessen az irónia minden történik.

Egy stresszes reggel nem igazán elrontani az életünket, mert ez egy nagy szám a különböző események, amelyek nagyságrendje és több, de amikor a feszültség túl hosszan tartó, például a munka hiánya és a pénz, betegség, családi problémák, és más helyzetekben, hogy mi szembe az életben, stressz és szorongás is túl magasak nekünk. Az alábbiakban nézzük 4 helyzet, amit megtanultam a nehéz időszakok az életben. Segítettek, és biztos vagyok benne 100%, hogy segít is.

Mert mindannyiunk küzdenek az életben elkerülhetetlen, de veszít vagy nyer, mindenki maga dönti el. Ezek a 4 alapvető szabályait is megváltoztathatja az életed:

1. Ne feledje, a karakter mindig nagyobb lesz, mint a körülmények

Nem mindig tudunk megjósolni, mi történhet velünk, de mindig megbirkózni a helyzettel. Ezekben a pillanatokban én megszűnik panaszkodni, és mindig hála Istennek minden jót tett nekem, minden nehézség csak nem tűnik olyan, és jelentős volt. Mindig pozitívan mindent, és nem a gonosz gondolatok, függetlenül attól, hogy a nehézségeket.

2. Minden baj akkor csak indulat

Isten küld, hogy nehézségek az életben, csak azért, hogy te erősebb, hogy hinni, és legyen kitartó, de csak akkor, ha hagyjuk, hogy őt. Minden szenvedés az élet van egy célja.

3. Ne feledd, hogy az Úr tervei javára

Isten terve mindig eltér jelenleg tervezett, de mindig vezet minket, hogy a legjobb. Legyen türelmes, meg kell várni, együtt tervezni valamit a maga módján.

4. Isten nem hagy téged

Néha úgy érezheti, hogy meg kell leküzdeni a vizsgálatok egyedül, de ne felejtsük el, hogy Isten sohasem hagy el, így nem elveszíteni a reményt.

dave Willis
4 dolog, Isten azt akarja, hogy emlékezzen
amikor nehéz az élet útján Kluber

Kapcsolódó cikkek