15 értékelés a lézeres nappali klinika Moszkva, Yakimanka, schetininsky sáv, 12

Azt már régóta akartam csinálni, lézeres szőrtelenítés. De nem megoldott. Véletlenül láttam egy klinikán, egy csendes mellékutcában található a réten. Mentem, melegen üdvözölte, az orvos szabad volt, volt olyan kedves, hogy adjon tanácsot, ezt az eljárást. Elmesélte ellenjavallatok, cseppentve bízik bennem, és én azonnal úgy döntött, hogy a szőrtelenítés a kezét. Az eredmény nagyon boldog. Köszönöm szépen Laser Lounge Klinikán. Most én vagyok a törzsvásárló!

Azt már régóta akartam csinálni, lézeres szőrtelenítés. De a félelem a szó lézeres megállított. Sok olvasó a különböző oldalak és fórumok körülbelül égések és a sugárzás. És most szeretném megosztani a benyomásait a „szörnyű eljárás”)) ment 3 kezelés a lábakon LLC. lézeres szőrtelenítés eljárás nem a legkellemesebb, de összehasonlítva takarítás az arc, a szőrtelenítés könnyebb tolerálható. Nem égések és duzzanat, hogy nem. Haj kihullik gyorsan. És valahányszor a számuk csökken. És ez így igaz. Azt javaslom. további ›

Egy barátom ajánlotta a Laser Lounge klinikán az elmúlt évben. Ő egy törzsvendég. Végül érlelt és 3 héttel ezelőtt elment a klinikára Elos epilálás hónalj. Clinic szép, a hangulat barátságos. Az adminisztrátor kezelt egy finom teát, segített töltse ki a papírokat. A beavatkozás előtt, az orvos Irina kaptam egy konzultációs és nevezi ellátás után szőrtelenítés. Az eljárás maga zajlott gyorsan és kényelmesen. Egy héttel később, a haja kezdett kiesni. Most a bőr tiszta és sima, mint egy csecsemő. klinika és ajánlom az eljárást!

Szeretném kifejezni hálámat a munka Musaeva Karine velem dolgozni fiatalító műtét nélkül. Az én 57 nézek 45! Beauty jóval drágább, de megéri! A klinika gyönyörű, kényelmes, szép.

Kapcsolódó cikkek