130 Napok

- Dolgoznak sokáig, közszolgálati, mit akar.

Irina tapasztalt vegyes érzelmekkel. Egyrészt, az öröm és a megkönnyebbülés, a másik - a depresszió és a hullámzó emlékek ... Valera meg tudta próbálták meg helyrehozni. Ha ez az ő hibája ... Irina nem hibáztatom. Éppen ellenkezőleg, azt akarta, hogy a jutalmat.

- Nézzük elkészíti az összes többi dokumentumot, és most zárja be a szerződést - a menedzser javasolta. - Most már nyomtatva.

Aláírása után a papírokat férfi ünnepélyesen kijelentette:

- Gratulálok, Irina V., most te vagy a jogos tulajdonos otthonában! Mint egy ajándék a bank ad egy hitelkártya minimum határ!

- Köszönöm, nem kell egy nagy hitel! - Irina megijedt.

- Az vezetéknév, keresztnév, teljes egészében, - a vizsgálatot mondta.

- Rumyantsev Maxim I.

- Ön ismeri Prohorov Irina V.?

- Mióta ismert?

- Valószínűleg egy múltbeli élet.

- komolyan. - Fiatal nyomozó próbál hangot szigor.

- Körülbelül egy hónap alatt - válaszolom.

- Hogyan találkoztál?

- Én találtam rá kötve, és hozta a kórházba.

- Hogy találtál rá?

- Ez egy hosszú történet.

- Van egy csomó időt. Beszélj.

Mondom a vizsgálatot az összes tudom. Beleértve a macskákról.

- Honnan tudtad, hogy Irina V. egy elhagyott raktárban?

- Nem tudom. Ez az ő macskája. Ez hozott nekem.

- Hol szerezted a macskát, ha nem voltak tudatában, addig a napig, amikor megtalálták azt az áruházban?

- Ez egy furcsa történet.

Történetét meséli el a veszteség a macskám és egy történetet, mondhatnánk, hősies magatartás ponyvák. Végül is, ez segített megmenteni kedvese!

- Hogy jutottál az úton, néhány kilométerre az elhagyott raktár, ahol tartották Irina V.?

- De ez nem tudom megmagyarázni. Megérzés ...

- Szóval, nem vicc! - A nyomozó, egy fiatal fiú elpirulva.

- Mik voltak a vicceket. Én tényleg nem tudom, én csak ment.

- Ha van bármilyen hasznos információt a vizsgálat, meg kell bocsátania. Ellenkező esetben, akkor lehet tekinteni, mint ami akadályozná a vizsgálat folyamatát - mondta, egy kicsit bizonytalanul: úgy tűnik, a vizsgáló elhangzott ez a mondat az első alkalommal.

- Van mit hozzátenni. Mr. nyomozó, ha nincs több kérdés, mehetek? Van egy lány a kocsiban vár.

- Igen, ameddig csak lehet szabad.

Azt hagyja a helyén. Kapok az autóban.

- És te gyorsan! - mosolyog, azt mondja Irina.

Ránéztem angyali arc. Nem tudom elhinni, hogy végre hazamegyünk.

- Igen, én próbáltam! - sovány, és megcsókolja az orrát.

Azon az estén, amikor elvittem a kórházba, Irina volt a halál kapujában. Overdose a gyógyszerek, kiszáradás és még sok minden más. Minden nap jöttem, hogy meglátogassa a kórházban. Amikor képes volt járni, és ő engedtük az utcán, akkor sok órát töltött együtt a kórházban parkban. Hoztam egy nagy kockás, különböző gyümölcsök, és a forró tea egy termosz, szerveztünk egy piknik, és sok beszéd.

Rájöttünk, hogy keres egymást sokáig. Tudta, nekem a blog. Érdekelne, hallgatja a színes történeteket Vicki.

- Miért nem válaszol? Írok neked a „Learn” - kérdezte Ira.

- Bárcsak úgy gondolja, hogy ez az Ön számára! Olyan sokan írnak különböző ostobaság! Nem olvastam mindent. Ez figyelmen kívül hagyni a levelet!

De az érdekes dolog történt akkor is, amikor én vezettem a kórházba, Irina, és egy kicsit később, a város központjában.

Irina volt elvenni egy elhagyott raktárban és hogy egy kávézó a Tverszkaja. Tok pénzből az új autó, parkolt, egy mellékutcában (ez volt a feltétel), és az emberrabló megígérte, hogy küld egy SMS-t a szám az autó, ahol Irina. De ez egy dolog: abban az időben, az orvosok szerint, a szegény lány, valószínűleg már nem élne. A kórház azt mondta, hogy a szó szoros értelmében húzta a világ ...

Az egész terv után összeomlott a tolvaj, miután megérkezett a túszt, nem találja meg. Akkoriban már félúton a kórházba.

Ennek ellenére, a tolvaj ment megtévesztés, vette a pénzt és eltűnt. Amikor Valera és emberei felismerték ezt, valami elkezdődött. Pár hívások - és Moszkva változott a szemében. Nem volt csak terv-lehallgatás: az úton öntjük csapatok rendőrség, a közlekedési központjában blokkolva volt, kotorászott a levegőben néhány tucat helikopterek. rendszám volt ismert. Az emberrabló fogták tizenöt percen belül.

A kihallgatás során azt találták, hogy az ember vette a pénzt - csak egy előadóművész. Ügyfél egész eseményt, mint az várható volt, kiderült, hogy nagyon nem megfelelő üzletember Peter Pereslavl. Azt tartották fogva, miközben megpróbálja repülni Sheremetyevo más emberek dokumentumokat.

Ez ugyanaz a Peter haragudott Valerie, mert felmászott tartozás miatt nem teljesített megállapodások fejlesztési projektek. Felrajzolása bosszú, Peter rendezett felügyelete Valera. Meglepetés a beszerzési egy lakás Ira adta az ötletet, hogy egy hasonló rendszer, hogy megragad egy túszt. Miután Valera adta a lány egy luxus apartman, így nagyon kedves neki.