Shakhtar Donetsk - Dnipro ukrán Championship Highlights 2018-17

Shakhtar Donetsk - Dnipro ukrán Championship Highlights 2016-17

Shakhtar legyőzte FC Dnipro Shakhtar

Shakhtar Donetsk ment a nyerő széria ebben a szezonban Ukrajna, legyőzve a nagyon kínos magam rivális Dnipro az eredmény 4: 0-ra.

Azonban most már van egy teljesen más csapat Dnipro - nem annyira fiatal, tapasztalatlan. Ez is szerepet játszott a nyitó meccsen, amikor Shakhtar szerzett kétszer egy perc alatt egy szöglet után. Az első esetben Rakitskiy a sarokban zászló kitöltött szállítási túl a büntetés Srna, a kapitány „bányászok” alulról a tizenhatos ahol Ordets „lövés” Shelihov néhány méterre. Egy perccel később ismét egy szöglet után dentin győzött a levegőben és a fej a kapus.

Tény, hogy ez a játék volt „kész”. Miner egy nyugodt ütemben irányította a játékot, ezzel erőt a BEK ellenzékkel szemben Isztambul és Dnipro megpróbálta a kezdeményezést, de emellett létre több polumomentov nem emlékszik a támadás.

De Shakhtar, még egy lépést kétszer elkapta a Dnyeper hibáiból második felében. A közepén a második felében köszönhetően Marloes Shelihov méter hiba 23 megüt túlsó alsó sarkában a cél a Dnyeper, és mielőtt a végső sípszó Ferreira fej reteszelt istállót a szélről Srna.

Win 4: 0 Dynamo lehetővé Shakhtar felzárkózik a ranglistán pontozási előtt Kijevben gólkülönbség / MECCSEK.

Célok: Ordets, 13, dentin 14, Marlos, 71, Ferreira, 89

Miner: Pjatov - Srna Ordets, Rakytskyy Ismail - gyerekek, Fred - Dentin (Ferreira, 77), Kovalenko (Him 66) Marlos - Eduardo (Stepanenko, 80)

Dnipro: Shelikhov - Valerij Luchkevych, Oleksandr Svatok, Cheberyachko, Field - Kravchenko, Kohut (Kochergin, 46) - Vakulko, Polito, Bliznichenko (Nazarenko, 76) - Balanyuk (Dovbyk, 46)

andrew_cooper (Andrew Cooper seo-manager)