Job Description óvoda raktáros, tartalom platform

raktárkezelők óvoda

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK

1.1 A poszt óvoda raktárkezelő elfogadott személy 18 éves korig
általános középfokú oktatás és a szakmai gyakorlat, legalább 1 év.

1.2 fogadása és menti fel a fejét az óvoda.

1.3 Jelentés a fejét a óvodai.

1.4 tevékenységét irányítja, a raktáros:

- normatív és módszertani anyagokat a szervezet a raktár
gazdaságban;

- szabványok és előírások élelmiszer tárolására;

- Belső munkaügyi szabályok;

- megrendeléseket a fejét az óvoda;

1.5. óvodai raktárkezelő tudnia kell:

- utasítások életvédelmi és a gyermekek egészségét;

- alapjait higiéniai és közegészségügyi;

- táplálkozási szabványok előtti iskolás korú gyermekek;

- számviteli szabályokkal, tárolási, szállítási anyagi eszközök a kamra;

- módszereket a termékek tárolására és anyagok a sérülésektől a kirakás közben, és a tárolás egy raktárban;

- szabályai tárolás;

- tartományban tartani a kamra termékek, minőségi jellemzők (faj,
fokozatú) termékek tárolási szabályok és feltételek a termékek értékesítését;

- szervezése a rakomány a rakomány idejű teljes munkaidős munkát;

- A szerződések feltételei a szállítás és tárolás áruk;

- A regisztráció feltételei kísérő okmányok;

- a szabályokat a leltárt;

- Belső szabályok;

- vészhelyzetekre.

1.6. Távolléte miatt a raktárkezelő megfelelően jár el a megállapított eljárásnak
Vezetője szerkezeti egység (szakács) vagy szakács hordozó teljes A relatív
illetve azok megfelelő végrehajtását.

A raktárkezelő kell az alábbi funkciókat: 2.1. szükséges:

- időszerű megrendelés, szállítás, fogadó, konzerválása és tárolása az élelmiszerek;

- kiadagoiásakor (tömeg, w-megváltozott szerinti tengelykapcsoló futam) élelmiszerek, megfelelés
végrehajtásának feltételeit;

- szükséges készlet a termékek 10 napon át.

2.2. Az előírásoknak való megfelelés a munkavédelmi és a biztonságot.

3. FELELŐSSÉGE

Ahhoz, hogy a feladatai végrehajtásához raktárkezelő köteles: -

3.1 Meg kell felelni Charter DOW és más helyi cselekmények a DOW.

3.2 rendelkezésre állásának biztosítása és használhatósági berendezések és a leltár, a tűz
azt az állapotot a helyiségek kamra és biztosítsák azok időben javítás,

3.3 szervezni elvégzése rakománykezelés

dolgoznak a kamra a betartását a normák, szabályok és előírások a munkavédelmi.

3.4 Annak érdekében, gyűjtése, tárolása és időben vozvrattary a bázison.

3.5 végezni a szükséges dokumentáció: könyvelés és az élelmiszer-fogyasztás.

3.6 szeretne részt venni a készítmény a menü elrendezését minden nap, és az alkalmazás kívánalmainak
élelmiszer.

3.7 Annak érdekében, hogy ki az élelmiszer, hogy a fejét a szerkezeti egység (szakács) tömeg,
meghatározott elrendezés, menü alatt a festmény.

3.8 Biztosítani időben történő végrehajtása az ételt.

3.9 rendszeresen megérinteni zöldségeket, így termékek egy bázissal
szerint a számlát, és mérjük a nyers
osztályozás termékeket.

3.10. Figyeljük meg a termék fogyasztás mellett gyermekenként.

3.11 Biztosítani tárolása romlandó
termékek és tartós termékek.

3.12 Biztosítani egészségügyi állapota a kamra.

4. JOGOK raktárkezelő joga van:

4.1 A védelmi mintegy Fez ionalyyuy becsületét és méltóságát.

4.3 éves fizetett szabadsághoz.

4.4 kezelést igényelnek, hogy megteremtse a szükséges feltételeket el tudják végezni
feladatait,

5. FELELŐSSÉG 5.1. A raktárkezelő felel:

- Elkövetett bűncselekmények esetében a munkája során a bűncselekmény
meghatározott határokon belül a jelenlegi közigazgatási, büntető és a polgári
Orosz jogszabályok;

- anyagi kárt a meglévő munkaerő,
büntető és polgári törvényhozás az Orosz Föderáció.

5.2 A nem teljesítés vagy nem megfelelő teljesítése ok nélkül, és a Charta
Work szabályok DOW, egyéb helyi rendeletek,
jogszerű megbízásokat a fejét óvodai, munkaszett
A kézikönyvben, beleértve a nem biztosított

jogok, a raktárkezelő viseli fegyelmi felelősség által előírt módon a munkaügyi jogszabályokat. Egy súlyos megsértése munkaügyi feladatokat az elbocsátás lehet alkalmazni, mint a fegyelmi büntetést.

5.3 szabályok megsértése tűzbiztonsági. biztonság, egészségügyi és higiénés
tárolási követelmények a szervezet és a termékek forgalomba hozatalának az óvodai
raktáros hozott közigazgatási felelősség módon és esetekben
feltéve közigazgatási jogszabályok az Orosz Föderáció.

5.4. Mert jogtalanul okozott az oktatási intézmény, illetve a résztvevők az oktatási folyamat kár végrehajtásával kapcsolatban (nem teljesítés) feladataik raktárkezelő köteles (a termékek és tárgyak kamra) módon és keretek között létrehozott munkaerő vagy grazh dán-orosz jogszabályok.

6. kapcsolatokat és kommunikációt a postán

6.1 Üzemi az üzemmódban a normalizált munkanap szerint kidolgozott ütemterv alapján
36 órás munkahét, és hagyja jóvá a fejét az óvoda.

6.2 hajt végre megbízásokat helyettes. Head. adminisztrációs rész és
tájékoztatja őt a nehézségek a munkában.

A munkaköri leírás tudatában (a) ___________ _______

Kapcsolódó cikkek