9 dolog, hogy Hayley Williams nem tett - Paramore, dailyrock

Paramore csoport - Hayley Williams, Jeremy Davis és Taylor York, aki együtt, hogy nagy zene.

De ha van szabad ideje, Ms. Williams szeret „szórakozni” egyedül.

Bemutatjuk 9 dolog frontledi időpontjában tett, Jeremy és Taylor otthon ült, és nézte, TV-sorozat.

9. Ő írt egy dalt a film „Jennifer Body”.

Nem, ez nem egy fedél a My Chemical Romance, és nem célja, hogy indul szólókarrierbe, Haley (annak ellenére, hogy miután a második gondolat). Ez csak egy dalt írt Haley maguknak, de a „filmesek” könyörgött neki, hogy lehetővé teszik, hogy a pálya a filmben. Fogalmunk sincs, hogy miért van ez, de ...

8. A FUN csoport rögzített fedezete Gotye «valaki, akit ismertem«.

7. felvett együtt a pályán a zenekar Set Your cél

6. Úgy tűnt a zenei videót a dal «Repülők» hip-hop előadó B.o.B

5. Ő indította saját vonal kozmetikumok együtt Mac most.

9 dolog, hogy Hayley Williams nem tett - Paramore, dailyrock

Ha Mac kozmetikai cég felajánlotta Paramore zenekar, hogy létrehozza saját vonal kozmetikumok, mind a zenekar tagjai, kivéve Haley említett kemény kudarc. Ennek eredményeként a saját vonal kozmetikumok még ki, de annak létrehozását részt csak Haley. Mert az ő nagy szerelme a narancssárga szín, az egész vonalon csak egy szín és árnyalatai.

4. Megjelent a borítóján Cosmo lány magazin.

9 dolog, hogy Hayley Williams nem tett - Paramore, dailyrock

2. Felvette debütált dance track producer Zedd.

„Mi a fene?!” - ez az a reakció mi volt, amikor először hallottam ezt a klub track Zedd és Haley. De miután meghallgatta a napi pálya bármely zenei csatorna és minden csapat, valahogy megszoktam. Most van szó, ha Haley elektronikai ipar teljesen szopni. Reméljük és hisszük, hogy nincs!

1. Pinktober lett az arca a program.

9 dolog, hogy Hayley Williams nem tett - Paramore, dailyrock

Felejtsd el az együttműködést és kiadja a saját vonal kozmetikumok az elmúlt évben, Haley volt, hogy nagyon megváltozott a helyzet, és a hozzáállás, hogy: ő lett az arca Pinktober - Hard Rock, aki olyan programot szentelt felhívják a figyelmet a mellrák kérdéseket. Ő is festett egy kicsit az ő védjegye vörös haja rózsaszín erre az alkalomra.

Lásd még:

Kapcsolódó cikkek