8 Ways, hogy a kép egyedi

8 módon, hogy egy egyedi képet

Köszöntöm blogomban webmastersha.ru. Ma szeretnék foglalkozni a témával, mint a képek blog vagy website. Ahogy már mondtam, képek, valamint szöveges, egyedinek kell lennie. De hová vigye őket? A letöltés után a megfelelő képet az interneten, nem tudjuk felvenni a blog egyedi. Természetesen kevesen vagyunk egy profi művész vagy készítője az eredeti kép, de valami, amit tehetünk. Megbeszéljük ma, hogyan lehet a kép egyedi, a komplex, hogy a legegyszerűbb módon. Néha egy út, és néha kell használni szinte minden.

8 Ways, hogy a kép egyedi

Új képet

Azt hiszem, ez az egyik legnehezebb módon lehet létrehozni egy egyedi képet, de azt tudom, hogy ez a leghatékonyabb. Ahogy már érthető, hogy a saját, kézzel készít egy képet a témája. Ezután a segítségével a szkenner vagy a kamera, hogy át a számítógépre, és segítségével néhány programot, mint a Photoshop, festeni. Ez lesz teljesen eredeti, 100% egyedi képet. Sajnos, hogy dolgozzon valami jó kell tehetség, és a tudás a Photoshop legyen tisztességes.

Ez a módszer egyszerűbb, mint az előző, de nem az összes cikket jön. Ez a módszer prioritásként kell kezelni a blog a fotó, főzés, virágok, stb A lényeg egyszerű - .. Képek a blog - ez egy fénykép az Ön által. De a téma nehéz, hogy egy jó fotó.

Ez egy nagyon bonyolult módon. ez összerakni egy pár kép. Ehhez szükségünk van egy jó megértése a Photoshop. Azt hiszem, a jövőben, írok róla egy külön cikkben. Csak azt tudom mondani, hogy a kezdők, mint például én, akkor a kép a fehér háttér. Just drag and drop őket egy fehér lapot, és a hely, ahol szükséges.

Módosítása egy meglévő képet

Ahhoz, hogy hozzá egy egyedi képet, meg lehet változtatni a méretét. De ez a módszer nem valószínű, hogy működik, ha csak használja azt. Ha nem tudja, hogyan kell változtatni a kép méretét, akkor ezt a Photoshop programban. Feltöltése a kívánt képet, akkor a Pictures fület, majd a kép méretét. Ott átméretezése, ahogy tetszik.

Ez a módszer jól működik az előzőt. Be kell, hogy hozzon létre egy tükörképe a képet, vagy kapcsolja azt alulról felfelé, vagy pedig egy bizonyos számú fok. Mindez ismét lehet tenni a Photoshop. KÉP \ képforgatás.

Tökéletesen kiegészíti a fenti két lehetőség. Én általában létre képeket, hogy így. Akkor a kép színezés, azt csak hurok vagy változtatni a színét a már elkészült. De néhány kép, nagyon nehéz csinálni. Amikor kiválasztja a kép és töltse be a Photoshop, használja a Varázspálca eszköz és ecsettel. Ez a legegyszerűbb módja. Mágikus pálca kiválasztja a kívánt terület festeni, és ecsettel a kiválasztott szín, fesse át, vagy változtatni a színét a kép. Természetesen akkor is hozzá árnyékok, és így tovább. N. De igényel sokkal több időt és ügyességi.

Ahhoz, hogy az már feldolgozott kép keretben. Például Painten programot. Letöltés az a kép, válasszon ki egy alakzatot eszközt (pl egy téglalap), majd a töltés \ egyszínű és húzza csíkok szélei körül a képet. keretet lehet különböző méretű. Nagy fekete keret növeli a különleges jó, de csökkenti a rajz is.

8. Szöveg hozzáadása a képhez.

Ez a módszer általában csak akkor működik, ha a szöveg lefedi a képeket. És a Photoshop és Painten Szöveg eszközt. Írd le, mit akar, és átméretezni. A Photoshop több lehetőséget. Van még hatásokat. Még ott, akkor létrehozhat 3D szöveget. Ehhez meg kell alkalmazni a kiválasztott kép szöveg eszköz, de azt szét kell osztani egy külön réteget. Ha a kijelölt szöveg réteg, kattintson a lapra 3D \ 3D NEW - extrudált kiválasztott réteg. Ezután egyszerűen forgathatjuk a szöveget, ahogy tetszik, és adjunk hozzá mindenféle hatások, mint például az árnyékok és a megkönnyebbülés.

Remélem, már tudja, hogyan kell ellenőrizni az egyediségét a képet, ha nem, ismételje meg. Bemész Yandex \ Kartika. Kattintson a kamera egy nagyítóval a képernyő tetején, és töltse fel a képet. Látnia kell a feliratot egy ilyen kép nem található, vagy valami ilyesmi. Ellenkező esetben, ha kell, hogy jöjjön ki valami mást.

Igen, a teremtés eredeti kép nagyon könnyű, hogy nem. Ezek a fő módja, hogy tudom. Kérjük, ha tudja, valami mást.

Kapcsolódó cikkek