7 érdekes tény az élet a Jackie Chan a számok, a magánélet, a csillagok

7 érdekes tény az élet a Jackie Chan a számok, a magánélet, a csillagok

7 érdekes tény az élet a Jackie Chan a számok, a magánélet, a csillagok

- a C öt reggel éjfélig megtanított egy bottal - a színész emlékeztet tartózkodása a bentlakásos iskolába, a pekingi opera. Fotó: Global Look Press

30 másodperc tartott első utcai harc, amelyben 17 éves ny Jackie és két barátja keveredett megjelenése után a bentlakásos iskolába. Hat motorosok nem tetszett, hogy a tizenévesek úgy vélik, hogy a motorkerékpárok. Képzett gyermekkatonák alakult ki a csata győztes, de nem veszteség nélkül. „Egy normális harc harcművészet ismeretek nem ad nagy előnye, ahogy a filmben - Jackie mondja. - Minél több a számunkra, hogy emelt több mutatványt, mint a sport-shift. Mi már szétszóródtak a gonosz nagybácsi, elmenekült, és miután néhány háztömbnyire, úgy éreztem, hogy a vér lefolyik a nadrágszárak szandálban, az egyik a motorosok megérintett egy késsel. Másnap vájt egy ököl valaki fogat. És rájöttem, hogy utálom az erőszakot. A filmben küzd, mint egy tánc, a koreográfia szépsége. A harc az utcán - egy piszkos üzlet, ahol nincs hősiesség, semmi romantika. "


2900 veszi ugyanazt a jelenetet hagyjuk Jackie üvöltés éves a Guinness Rekordok Könyvébe, és szerzett hírnevet, mint a legtöbb pedáns kaszkadőr film történetében. Mégis azt tudjuk, hogy a sor alkatrész sem maga, sem a mutatványt. „Amikor én a bumm-bang-bang ázsiai kaszkadőr, hogy blokkolja szinte minden sztrájk - magyarázza Jackie transzcendens szám

Jackie Chan: „Hogy csinálom trükköket? Nagyon egyszerűen, kamera, akció, ugrás, lövés „páros és a kár !. - Amikor én bumm-bang-bang Amerikai, Isten ments, kedvét egy hit a harmadik kísérlet után. Ázsiában is, megvan a joga, hogy helyezze be a film jelenet a forgatáson, ahol valaki megsérült. Amerikában ez tilos. " A legsúlyosabb sérülés a legtöbb esetben kapja magát Jackie. Az életkor, az ösztön az önfenntartás megállásra késztette mutatványokat nélkül a páros és használják a számítógépes grafika. „El kell ismernem, hogy sok dolgot én nem illik - szomorú színész. - És aztán, bármilyen kár kórház és injekciók. Én egy kicsit félek, hogy az életemben, de a gondolat, hogy a testem szivattyú folyadék egy tűn keresztül, azt áttörni a hideg veríték. El sem tudja képzelni, hogy hányszor próbált menekülni szégyenletes menekülő ápolónő egy fecskendőt! "

7 érdekes tény az élet a Jackie Chan a számok, a magánélet, a csillagok

Mert az egyik jelenet a film "The Lord of the Dragon" 1981-ben, Jackie Chan tette 2900 tart

2 lány öngyilkos lett 1982-ben, miután megtudta, hogy Jack-nek barátnője van. Egy vetette magát a vonat alá a metró, a másik ivott a mérgezett jobb az irodájában. „Én népszerű a nők, akkor is, ha ő volt a puszta mutatvány - mondta Chan. - És miután a gazdag és híres, de özönlöttek, mint egy pillangó a virágon. Élveztem a közelségét annyi szépséget, a kínai és a külföldi, hogy egy ponton, a női szépség már nem izgat. Hogyan lehet csökkenteni! Már nem érzem, a vágy, hogy futtatni után szoknyák - vagy bárhol balra szoknya, ami hatni rám. "

Rajongók feleslegesen féltékeny színésznő Joan Lin, aki végül a felesége lett. „Mi csak teljesíteni Joan terhes lett, - mondja Chan. - Szerettem volna egy gyermek, úgy vitte magával az Egyesült Államokban. Amikor eljött az ideje szülni, szükséges volt, hogy töltse ki a dokumentumokat, és az ügynök azt tanácsolják, hogy feleségül, annak érdekében, hogy elkerüljék a migrációs problémák. Házasodtunk egy kávézóban az ebédszünetben. " Lenyűgözött a karrier és a szerelmi ügyek, Jackie gyorsan elhagyta feleségét és fiát Jaycee, aki végül költözött Tajvan együtt. „Az életünk, volt egy időszak, amikor láttam, hat vagy hét alkalommal hat év alatt, - mondja a színész. - Még amikor jött el hozzájuk, több időt töltök a barátaival, mint a családi asztalnál. Jobb, akik hívj rossz apa, de én mindent megtettem, hogy a fiam kapott egy igazi nevelés, felismerve a gyerekkori álma válik egy ügyvéd, egy mérnök vagy egy orvos. És Jaycee minden szakma választotta jár! A feleségem sírt és azt mondta neki: „Ez egy rohadt kézműves már elvitt a férje.”

7 érdekes tény az élet a Jackie Chan a számok, a magánélet, a csillagok

Jackie csak találkozott a kínai színésznő Joan Lin, amíg a lány terhes lett. Aztán Chan feleségül és átvette az Egyesült Államokban. Fotó: Zuma / TASS

17 évvel ezelőtt, az egykori Miss Asia Elaine Ng Jackie szült egy lánya. Annak ellenére, hogy a színész, hosszú mérlegelés után találta meg a gyereket, hogy a kereslet tőle tartásdíjat Elaine visszautasította. „Édesanyám majdnem megitta magukat, így nehéz volt emelni békén - mondta Etta Ng. - Nem hiszem, hogy Jackie apja: ő még soha nem volt része az életemnek, és én neki nem nemzetségét érzéseit. "

Ironikus, hogy a törvénytelen lánya Jackie botrány visszatért a család. Várta felesége kér a válás, de eltérően viselkedtek. „Beszéltünk nyíltan először sok év, és talán minden idők - mondta Joan. - Jackie bocsánatot kért, amit eddig elhanyagolt. Azt mondta, hogy túl jó volt neki. Mint kiderült, soha nem bízott a nők mindig várja őket, hogy visszavág. Azt hittem, ugyanaz a komolytalan és megbízhatatlan, mint úrnője. És csak ez a kellemetlen történet tette Jackie látni, aki szereti az igazi, és soha nem árulja el. "

Jackie Chan fia esett áldozatul a háború a kínai hatóságok ellen a csillag-függők nem látogatott Jaycee börtönre és nem volt hajlandó használni kiterjedt kapcsolatrendszerét megkötésére kényelmesebb. „Én leszek boldog, ha ő börtönben legalább tanulni valamit” - mondta Jackie.

7 érdekes tény az élet a Jackie Chan a számok, a magánélet, a csillagok

A legtöbb állam Jackie Chan hagyományozta jótékonysági. - Ha a fiam semmit menni, akkor képes lesz arra, hogy pénzt keres, - mondta a színész. - És ha nem, nem akarok egy haszontalan vesztes töltött pénzem. Fiával Jaycee. Fotó: Gettyimages.ru

$ 130 millió - körülbelül ugyanannyi becsült állapot Jackie Chan, bár a pontos szám nem is tudom magát. „A kezek nem éri el a count” - nevet a színész. Amellett, hogy a film, a jövedelem ő hozza éttermek, színházak, kávé üzlet, egy ruházati vonal és egy saját karóra márka. „A történelem az óra a szeretet, én kezdődött az első nagy nyereség - Jackie mondja. - Képzeld el, faragatlan fickó, aki hirtelen lett milliomos. Egy héten vettem szinte minden álmodott az egész életét. Szóval megy a flancos karóra bolt, de nekem van az én két kaszkadőr egy zsák pénzt. Ez nem egy szókép, hanem egy természetes táska, ami $ 64,000 mi valuta. Arra kérem, hogy mutassa meg a legdrágább karóra vásárolhatsz és hét különböző modellek. A jövő héten, minden nap tettem egy új órát, mintha véletlenül találkozott a barátaival, és a beszélgetés során hengerelt hüvely, hogy csodálják. "

Jackie nem azonnal megtanulják kezelni az ő hatalmas vagyont. Azt elismeri, hogy nem volt könnyű csalni, és ez vezetett a kísértésnek, még az emberek úgy vélte, barátok. Miután dekoratőr forgatás területek önként bérelni egy kastély neki, majd eltűnt a pénzzel. „Elhatároztam, hogy nem kell keresni - von vállat Jackie. - Az emberek, hogy loptam, nem lett gazdagabb, és én, annak ellenére, hogy akkor még nem részesült, nem rosszabb. Saját hozzáállása a gazdagság változott: én jobban érdekli vásárolni autók, hajók és repülőgépek. Hordom ugyanazt a ruhát, enni szerényen, értékelik a kényelmet, több mint luxus. Most a pénz, amit meg kell adni nekik a jó dolgok. Az egyetlen dolog, amit szeretnék vásárolni, ezúttal azért, mert ez soha nem elég. "

Kapcsolódó cikkek