3. Városi Kórház - novobelitsa, Gomel, Gomel region, Gomel, Fehéroroszország - hely

Ez történik - nem mindenkinek van egy leírást. Card fontos nevét és koordinátáit. Sok helyet a térképen létre, és tele van a hétköznapi emberek. Te magad vagy megváltoztathatja adjunk információt ezen az oldalon. Ez segít az emberek jobban tudják, a világ körülöttük.

3. város kórházban Gomel - leírás, hely, fotók, vélemények és a képessége, hogy megtalálja a helyét a Gomel region (Fehéroroszország). Tudja meg, hol van, hogyan juthatunk el oda, hogy milyen érdekes dolgokat. Nézze meg más helyeken az interaktív térképen, minél több információt. Ismerd meg a világ jobb.

3. Városi Kórház Isten ments kapsz emberek genikologicheskoe irodában, hozzáállása a betegek med.rabotnikov szörnyű szenvedés az emberek nem hisznek kérésére, hogy bármilyen segítséget vagy med.rabotniki vannak hibák, akkor várja meg, amíg kapnak pénz, akkor az arány a beteg drasztikusan megváltoztak, ha nem hiszel nekem kérni minden beteg, aki kezelik ebben a rettenetes helyiségben.


Nem kell mindent elhinni, hogy az interneten - a sok hazugság ezen a bolygón.

Add az első, de ez már történelem.

Korenovka térkép (8.7 km) Térkép Chalč (22,7 km) térképe Nowa Huta (24,1 km) Térkép Kostyukovka (24,3 km) Térkép Gomel (24,3 km) térképe ágak (25,6 km) térkép Dobrush (29,3 km) térkép Dobryanka, Chernihiv régióban (30,8 km) térképe Loew Gomel region (47,5 km)

Beszéljétek a közelben:

Hálámat med.personalu kardiológiai rehabilitációs részleg és a fej Natalia számára nyújtott ellátás helyreállítás során szívrohamban az osztályon. SPASIBOTemezhnikov VL.Vl.

És én még nem találkoztam egyetlen nőgyógyász, jobb, mint ő.

Kapcsolódó cikkek