2018 Hogyan lehet frissíteni Gridview android

Androidok .help orosz Android-közösség.

Van GridView, ami nagyon hasonlít a Google tankönyv, leszámítva azt, hogy szeretné adni ImageViews futásidőben (via subactivity). Az eredmények jók, noraspolozhenie elrontotta Show: GridView nem tölti ki a tartalmát a szülő, mit kell tennem, hogy tervezzen meg rendesen?

Itt a kód, hozzátéve gyerekek:

activateWorkbench, setDimension és intézkedés a munkakörnyezet (LinearLayout fenti GridView):

Top 5 Respuesta

Tegyen egy GridView belül com.unimelb.pt3.ui.TransparentPanel. ami 10px magassága.

Nem kell használni px. akkor érdemes használni dp. Változás com.unimelb.pt3.ui.TransparentPanel „s android: layout_height = "10px" android: layout_height = "fill_parent"

GridView módszer invalidateViews ().

Azt hiszem, ez az, amire szüksége van :)

Először el kell mondani, hogy az illesztő értesíti chtodannye megváltoztak, és telepítse vissza az adaptert a hálózathoz

Együtt srácok megvan. Meg kell:

Ez flagadapter amely megváltoztatta az adatokat, amelyeket aztán elterjedt a vezetékes, ha után invalidateViews () módszer az úgynevezett.

Örülök találtam ezt a kérdést, mert nem tudtam rájönni, hogyan kell hozzá elemeket a rács után hozták.

Ez akkor lehet hasznos. Frissítenem a GridView posleudaleniya könyv miniatűr képek végre az elem. Használata adapter.notifyDataChanged (); mint már említettük, ez nem működik nekem, ahogy hívják véleményem az adaptert.

Én alapvetően csak újra az adaptert és csatlakoztassa az azonos szempontból.

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek