A hátsó kilincs és a zár T5

Hello mindenkinek.
Elmondom az én tapasztalat telepítésével zár kekszet, ha eltávolítjuk, és el kell halasztani, és hogy minden működött, vagy ha úgy tetszik, és nem oduplyaete hogyan távolítsa el a külső fogantyút általános))

Miután telepített dv.zamok multivana dolgozott neudovletvoritelno.Vernee nem nyitotta snaruzhi.Tolko belül belső kilincs.
Beteg voltam ennek az eljárásnak, és hogy van neki nakonets.Poehali

Írja le, hogyan kell eltávolítani a bőr kekszet nem, nem a jászolban.
Tehát, már eltávolították burkolat és megjelenés a vár

Hátsó ajtózár


Először is, távolítsa el a rúd kiterjesztve a zár-A a bal nyílás vnutr.ruchki, B- „záró szegfű belsejében
V-Rod lezárni hurkok.
Miután unscrew csavarok 1,2 és 3, és adjunk hozzá pontosan, ezek különböző hosszúságú.
Húzza ki a két chip vezetékek a vár.
Most, a vár tartja a külső ruchkoy.Chtoby rávenni az utcán, B sóvárgás kell leereszteni (zárt helyzetben)
Amíg nem jött a 20 perc telt el))) Ezért ezeket a sorokat írom, hogy az emberek meg csak olvasni, és tudta.
Ezt követően, akkor húzza ki a fogantyút, és a rögzítő csap az ajtó alatti.
Akkor lehet gyűjteni a nazad.Ya bontott teljesen, mert én nem a helyes dolgot zalez.I-ben volt rozsda a mechanizmus elem.


Összeállításakor a növény is bezárni az ajtót, húzza B lemegy, helyezze be a külső kilincs, akkor rögzítse a csavarokat és csatlakoztassa a vezetékeket.
Hogy minden dolgozott egy normál módban, elsősorban a műanyag fület a rúd (A, B, C)
Ott van svob.mesto a kipörgésgátló.
Meg kell 2 mm mozog a tolóerő mélyebb vagy több, a zár nem pattan.
Ezért szétszerelés közben, akkor van értelme, hogy jelölje meg a fehér marker, hogy milyen mélységben ki tolóerő plast.zaschelki.
Ez lett megmentett minden 30-40 perc ma)

Kapcsolódó cikkek