8 Vélemények parfüm dekoráció Volgograd r,

18/12/14 látogatott Parfüm Shop Decor, hogy az utcán. Béke a Volga. Az alapok a gondozás és kozmetikai dekoráció, mindig elmentem a boltba a más hálózatok, de ma már nem volt ideje, és vezetett a boltba. Mérnöki amint beléptem a boltba - köszöntötte és felajánlották segítségüket (a meglepetés). Jól segítettek felvenni a bélés (bár megkérdeztem bélés, bélés helyes azt mondani :)), és ugyanabban az időben megszerzett szempillaspirál. A pénztárnál is bemutatott egy ajándék. Általában néhány pozitív. további ›

18/12/14 látogatott Parfüm Shop Decor, hogy az utcán. Béke a Volga. Az alapok a gondozás és kozmetikai dekoráció, mindig elmentem a boltba a más hálózatok, de ma már nem volt ideje, és vezetett a boltba. Mérnöki amint beléptem a boltba - köszöntötte és felajánlották segítségüket (a meglepetés). Jól segítettek felvenni a bélés (bár megkérdeztem bélés, bélés helyes azt mondani :)), és ugyanabban az időben megszerzett szempillaspirál. A pénztárnál is bemutatott egy ajándék. Általában néhány pozitív. további ›

Üdvözlünk! Úgy vélem üzltethálózatban „Perfume-Decor” - egy jó üzlet kozmetikumok, de bosszantó (rendszeres) a munkavállalók magatartásában. Különösen Van egy ág a világon, 79 Volzhsky. Mérnöki eladók egymás között, hogy megvitassák a vásárlók. Sem egy látogatás nem teljes nélküle! Mentünk a fiammal, hogy NY - áruház tanácsadók „talált” egy ok arra, hogy nevessen egy gyerek! A gyermek nem érti, megkérdezte, hogy miért nevettem rajta, megvizsgálta őt csak - nem találtam okot arra, hogy a nevetés. Tegnapelőtt lányom kettős volt. további ›

Kapcsolódó cikkek