6. Meglepetés együtt él egy ember, egy honlap, hogyan lehet házasodni után

6. Meglepetés együtt él egy ember, egy honlap, hogyan lehet házasodni után
Ez az egyik dolog -, hogy megfeleljen a fiatal (és nem annyira) egy férfi egy időpontra, moziba és kávézók, és egészen más - vele élni egy fedél alatt. Közös élet mindig kiderül, egy ember azon aspektusait, a karakter és a szokások, amelyek nem voltak érzékelhető az udvarlás. És nem mindig, ezek a meglepetés kellemes, de fontos megjegyezni, hogy ha mindennek ellenére, az élet együtt Prodo-lzhaet tetszik, akkor felel meg, ha a személy, akivel élni fog kényelmesen. És ha dei utak és érvénytelen, akkor az összes többi vagy nem fontos, vagy lehet javítani.

HELP.

Amikor elhatároztuk, hogy bérelni egy lakást, és együtt élnek, örültem, hogy az oldalamon a szeretett férfit, aki egyébként képes megoldani minden problémát. De a második napon az áthelyezés után kiderült, hogy nem minden probléma, hogy a vállát. Az új otthon kellett feltenni pár polcokon. Anton első hosszú sóhaj, majd egy óra választja, mit fog köröm köröm egy polcra, majd egy órán át valami számítva vymeryat, majd ezt követően egy ütés egy kalapáccsal egy ujját. és dolgozni rajta. Anton hívják a támogatás a pápa, aki szerelt fél óra a két láb. Egy hónappal később, csepegtető szelep, Anton nem is próbálják meg kijavítani, azonnal hívják a pápát. A megoldást minden problémára igénylő ügyes ember kezében, ő okozta „elsősegély” - a pápa.

Az első alkalommal nagyon bosszús lo, hívtam Anton Bezrukov, majd úgy döntött, más utat. Most itt vagyok, minden lehetőséget arra, hogy dicsérjem az apja, amit tud megbirkózni a Liu-BYM dolog, mondom, mint Antonio szerencsés, hogy ilyen egy apa, aki lehet tanulni mindent, és éppen azok a srácok, akik nőtt fel apa nélkül, és tanulni nincs senki. Anton fokozatosan kezdett, hogy segítsen apjának, amikor hívott segítséget, közelről, kérdéseket feltenni. És az utóbbi időben, először változott a vár is, melyet megragadva. Azt kérték tőle, két nap, és járt büszke és nagyon elégedett volt magával. Úgy gondolom, hogy ideje Anton tanult magam kezelni a többi házimunkát nélkül apám segítséget. Irina, 27.

***** A férfiak szeretnek váltott műszakban végzett munka, ami nem tetszik nekik on-chu Giez vállát. Egyetértenek abban, hogy minden ember, aki osztja egyenlő arányban házimunkát - ritkaság. Sok fiatal családok és párok elválasztjuk annak a ténynek köszönhető, hogy nem tudtak megosztani a háztartási feladatokat. Amennyiben a pre-ma a fiú, akkor az ember, akkor egy ember mindent megtesz a munkát és apa, én ma, egy nő meg kell hozzászoktatni őt a belügyi, mint egy gyermek.

És e cél elérése érdekében lenne szükség a sok türelem, következetesség és a fókusz-CIÓ, és sok nő próbál újra varrni a probléma botrányok, hisztéria-kami és nyafka. Mindezt gyorsan unatkozik, és az állandó vádak és nem elégedettség nem messze megtörni otno-készítés. Sok férfi a háztartásban köles tehetetlen, mint a csecsemők.

Tehát soha nem mondják, hogy a barátja, ő nem tud semmit, és nem lehet - volt hajlandó elhinni, és voob Iskola megszűnik semmit a ház körül.

TITKOK Madrid bíróság

Úgy döntöttünk, hogy együtt élnek, úgy tűnt nekem, most, hogy Igor nem lesz titok tőlem. Ezt megelőzően, találkoztunk egy pár hónap, de alig tudtam róla -, hogy hol lakik, hol dolgozik, milyen városban él a szüleivel, és hogy ő szereti a rock a legtöbb, motorkerékpárok és házi ravioli. Minden próbálkozásom megtudni valamit az életéről előttem, hogy ismerje meg a ro-turer sikerült. Válaszul, hallottam csak kifogásokat. Szerelem és május kifejezésre Igor: „Szükség van veled?” Blöff-la, azt gondoltam, hogy bujkált előlem valami komoly, sőt megijedt, de amikor a barátja azt mondta, hogy Igor nem tetszett, amikor belép a lélek nehéz és időigényes ditsya konvergálnak az emberek, és hogy én voltam az első, akivel él egy fedél alatt, megnyugtatja-las.

Úgy döntöttem, hogy nem kell a titkát múlt és a jelen élet vele minden elrendezve rám. Három hónappal később, Igor be nekem, hogy a szülei, meglepetésemre, bemutatva nemcsak a barátnője és menyasszonya. Aztán anélkül, hogy kérdések és vizsgálatok kezdett mesélni érdekes epizódok élete „nekem.” Általában a probléma megoldódott magát. Oksana, 29.

***** nyerte a férfi bizalom nem csak, ez időt vesz igénybe. Sok férfi gondolom, hogy a nők nem lehet megbízni teljesen. Néha megpróbálnak az utolsó COX-seb távolság a kapcsolatot, még a barátnőjével. Általános szabály, így azok, akik már leadott és előre wali nő.

Hagyjuk, hogy egy nő a szentélybe - elmúlt élete - azt jelenti, hogy az ember „égnek hidak”. És képviselői az erősebb nem, hogy megpróbálja megmenteni az utolsó út behúzni-leniyu. Ők mutatják a titkaikat, és még akkor nem minden, csak ha feltétlenül Uwe-Rena az ő szeretett. De önmagában kihagyás múltja újra találkozunk-Ments hogy ez az ember bízik Schine feleségek, csak kell egy jávorszarvast, miközben látni, ha ez hiteles.

És kiderül, díványkrumplik!

Amikor elkezdtük, hogy találkozzanak a Maxi-IOM, úgy tűnt nekem, hogy él egy nagyon eseménydús zhiz új. Minden szabadidejét állt rendelkezésre órákban Sano: volt állandóan, hogy találkozik valakivel, valahol. Aztán ry-gerenda barátokkal, utazás szeminárium a munkahelyen. Minden hétvégén egy hónapra előre voltak elfoglalva - a tömeg, barátok, ismerősök és kollégák folyamatosan arra törekszik, hogy kommunikálni vele, mosolyogva. Nekem úgy tűnt, hogy nem volt ideje unatkozni.

Hol volt forrt körülötte az élet? Saját ajánlatok valahová menni Maxim azt válaszolja, hogy fáradt volt, a munkahelyen és általában, ő szeret időt tölteni békén. Nem bánom, hanem azért, mert néha szeretne, és néhány szórakoztató. Alena, 20.

***** A férfiak hajlamosak erősen priu-krashivat tevékenységét holostyats Coy élet termelni lenyűgözött-CIÓ a lányok. De a kitűnik giperzanyatost és a kereslet-ség - csak a vágy, hogy fröcsköl.

És azok az emberek, akik valóban vezetett az aktív élet, miután beszállt dobie család, megnyugszik. A megbánás-NIJ röviden. És hamarosan voltak-nutsya főiskolai szórakoztató egyedül lenni. Ne várja, hogy valaki minden nap kapsz öröm és szórakoztatják-cheniya. Tedd életed fényes magukat.

"Yvette, Lisette, Musette, Jeanette Georgette"

Találkoztunk Andrew a no-vogodney párt. Ő hívta fel a figyelmet, hogy a Lightspark NYM humor, a vidámság és fáradhatatlan. Nem engedte, hogy bárki unatkozni, és úgy tűnt, hogy az egész nyaralás tartják meg.

Ó, jaj! Minden maradt a régiben. Ka-kim volt, ugyanabban maradt. Minden barátnője fokozatosan átterjedtek új életét.

Beszélj vele, amit csinálok, nem az NRA-vitsya ijesztő. És hirtelen eltűnt? Larisa, 23.

***** Egy ember nehéz megváltoztatni életmód. Ha használt kommunikálni különféle ólom-kim barátnője, ő továbbra is kommunikálni velük mindenkor. BME-száz reméljük, hogy mérhető, nitsya magát, amikor elkezdi, hogy együtt éljenek, meg kellett beszélni vele, mielőtt mozogni vele. És ha nem elégedett ilyen rengeteg on-oldalú nő az életében, Naver Noe, nem volt szükség, és „felhajtás”. Most már nem tud megszabadulni a Stra ha elveszti azt - túl sok volt neki ve szembe kísértés új hobbi. És a félelem - nem a legjobb állapotban, hogy a családalapítás távú életben.

Mit kellene építeni egy házat?

Amikor elkezdtünk találkozni Ilya, megdöbbentett ambícióit és tervek. Úgy volt, hogy létrehozza saját cégét, lazításra, hogy egy csomó de-neg, majd eléri a magasabb uro-Wen és nyitott ágak más országokban.

De amikor összeköltöztünk, a tervei sokkal szerényebb. Az első, kérdezi: „Mikor nyit a cég”, „? Fogsz regisztrálja cégét még a nyár előtt,” felelte kitérően:

„Ez nem a megfelelő idő”, „én még mindig nem elég go-nek”, „Meg kell várni.”

Nem értem, talán olyan vékony kiszámolja, és most, sőt, „nem az idő”, és talán ő de les lusta, cselszövő és fújtató? Galina, 28.

***** grandiózus tervek - a hagyományos férfi „csali”. Ha egy ember arra törekszik, hogy meghódítsa schinu-feleségek, azt mozgásba hozza egy erős fegyver, és a megosztott vele terveit, konfi-ryaet neki a röv-vennoe életükben. És ő nem szűnt meg attól a pillanattól kezdve, hogy az objektum a hódítás, csak most engedte be terveiket, és elválasztja őket a kettő. Ő nyíltan megosztja az álmok és talán vetíti REA-CIÓ terveket.

De ha az idő múlásával, semmi nem változik - és tervek, és kéri őt továbbra is mérsékeltnek és a többi az élet vele te boldog, ne várja meg, amíg mozdulni, és megvalósítsák álmaikat az életben magukat.

OH - mama fiú?

Mire találkoztunk Szergej, ő végzett a uni-sokféleség, volt egy tekintélyes munkát egy privát-fizetés és külön élt, a születéstől a Lei saját lakásában. Úgy döntöttem, hogy mivel ő valahogy tudja, hogyan kell kiszámítani az erők és Niemann-megoldásokat.

De az első döntésünk aki könnyedén Stu megváltozott, amikor az apja tanácsolta helyett jó állapotban a mi „gnez-Dyshko” vesz egy autót.

Azt hittem, hogy ő, mint a fiúk, csak nem tudott ellenállni a kísértésnek, hogy pur-rösti új „játék”, és megállapodtak a várakozás javításra.

Aztán „hallgatott”, hogy anyám tanács - nem pazarolja a pénzt ruhákat még, de on-ró rájuk nyaralni.

Rájöttem, hogy az én „felnőtt és önálló ing” egy ember valójában nagyon kezelhető gyerek. Nem mondta, od-bin szövetséget a szüleivel, hogy tegyen meg mindent annak ellenére engem? És poche-mu, a szülei nem veszik észre, hogy most a fiuk magát a család feje? Alena, 25.

***** Az ember, aki először Nachi-naet működtetnek egy közös háztartásban schinoy-feleségek, annyira félt, hogy a hibákat, hogy annak érdekében, hogy a fedezeti elérésével etsya szüleik tanácsát. És már régóta vár, és most szívesen bosszút: ő felügyeli a gyermek nőtt fel. Mi nem beszélünk „közös katonai dei Következmény” ellen, éppen ellenkezőleg, ő igyekezett mindent megtenni helyesen. Szeretnél gyorsan telt? Ne kritizálni őt, és így tovább svob-dy független döntések és dei Következmény.

FRIENDS meghívja Önt, hogy barátok:

Kapcsolódó cikkek