5 sikertörténetek orosz tervezők a globális autóipar, az autók, auto, érveket és

Oroszországban, ipari tervezők, köztük avtomlobilnyh készít négy egyetem. Az ünneplés a 20. évfordulója a Department of MAMI AiF.ru levelező összegyűjtött sikertörténetek orosz avtodizaynerov, hogy a munkát a stúdióban a vezető gyártók.

5 sikertörténetek orosz tervezők a globális autóipar, az autók, auto, érveket és

Történetek meglehetősen eltérnek azok a srácok. Valaki raved játékautók, mint a gyermek, hogy valaki lett érdekel a téma az autó design, csak be az intézmény. Minden közös bennük, csak egy dolog - jelenléte a tehetség és az a tény, hogy ez a tehetség észre. Orosz diplomások acél iránti kereslet a legnagyobb stúdióknak a világon, és azok a gondolatok alapján fogalmak és termelési autók.

20. évfordulóján az osztály „Design” gyűlt össze a sikeres diplomásokat gépészmérnöki Egyetem és más egyetemek, amelyben megkértem, hogy elmondja a történetet. Már csak öten, de nagyon tehetséges srácok több, és a munka nem csak Európában, hanem szerte a világon.

Ernest Tsarukyan

5 sikertörténetek orosz tervezők a globális autóipar, az autók, auto, érveket és

Diplomások MAMI Photo: ABA / Irina Zverkov

Arseny Kostromin

5 sikertörténetek orosz tervezők a globális autóipar, az autók, auto, érveket és

Diplomások MAMI Photo: ABA / Irina Zverkov

Eugene Tkachev

5 sikertörténetek orosz tervezők a globális autóipar, az autók, auto, érveket és

Diplomások MAMI Photo: ABA / Irina Zverkov

Szék MAMI autótervezési volt az egyetlen hely, ahol akartam tanulni. Fascination autók kezdődött gyermekkorban: festett tűzoltóautók két év, a három megkezdte a szokásos módon. Párhuzamos tanulás az iskolában, és több volt a művészi. Míg a tanulás az intézetben az egyik orosz tervezők, akik dolgoztak Potsdam, ő azt javasolta, hogy küldjön portfólió. Úgy működik, mint én került kiválasztásra egy szakmai Volkswagen AG. 6 hónap elteltével a munka Németországban, jött a meghívó Mazda újabb hat hónapra. Aztán dolgoztam egy face-lift Dacia Duster, amely eladta Nyugat-Európában. Új első fényszórók és hűtőrács crossover - én projekt. Én jelenleg dolgozik Moszkvában design stúdió AvtoVAZ fajta vezetés belga Thomas Bigvuda és rendezte: Steve Mattin.

5 sikertörténetek orosz tervezők a globális autóipar, az autók, auto, érveket és

Diplomások MAMI Photo: ABA / Irina Zverkov

Autók festett az óvodában és az iskolában, de én alapvetően szerettem rajzolni. Ezért tanult művészeti iskolában. Még a kora ok láttam egy cikket az egyik orosz autó magazin szentelt Strogonavke (Moszkvai Állami Művészeti és Ipari Akadémia. Strogonova) és a projekt Szvatoszláv Saakyan „ZIL”. Megtanultam, hogy tanítanak autótervezési, és úgy döntött, hogy kellene csinálni ott. Diplomáját Szmolenszk Institute of Arts, és bement a Strogonovku. Azért választottam ezt azért is, mert kapott egy klasszikus művészeti oktatás. Míg a tanulás, én már a képzés a Renault, Audi és irány a milánói iskola az ipari formatervezés (Scuola Politecnica di Design SPD). A tanárom azt javasolta, hogy a másik két osztálytársak, hogy hozzon létre egy projektet Marussia Motors. Saját választott, és én továbbra is ott dolgoznak.

5 sikertörténetek orosz tervezők a globális autóipar, az autók, auto, érveket és

Diplomások MAMI Photo: ABA / Irina Zverkov

Osztályvezető "Design" Engineering University, Alexander Sorokin. Úgy véli, hogy az orosz gyermekek kiváló kilátások.

Azt is tudja, hogyan kell főzni a jó emberek, akik értékelik külföldön. Sok srác dolgozik nagy autógyártó, akik jönnek, és válassza ki a diákok már a harmadik évben. Sajnos, hogy a külföldi vállalatok és az orosz termelők, kivéve a Lada, mi nem.