4 kínál minden 4 beszédkutatás Stílussal 4 Business, 4 publitsesticheskih és -

1. A legfontosabb gazdasági és biológiai jelek fajták: ellenállás növekedés feltételeit, a tartósság, a szállíthatóság és tárolás időtartamát.

2. Glicerin - egy szerves vegyület, háromértékű alkohol

alimfaticheskogo sorozat, szirupos, színtelen folyadék, amely
készített elszappanosításával zsírok vagy szintetikus úton.

3. Árvíz - árvíz területeken eredményeként emelkedik a vízszint a folyók, tavak, tengerek, mert az esőzések, a gyors hóolvadás, a szél hullámok a part mentén, és egyéb okok miatt, amely kárt okoz az emberi egészségre és még a halálához vezethet, és okai anyagi kárt okozhat.

4. Love - egy érzés jellemző férfi, mély szeretet egy másik személy vagy tárgy, egy érzés, mély együttérzését

1. Kérem, hogy adjon nekem egy hét szabadságot, hogy utazik haza a családi okokból. Mellékelem írni tájékoztatást anyám betegsége.

2. Javasoljuk, hogy keresse fel a kiállítás kézműves. Üdvözlettel, a diákok.

3. kifejezni őszinte hálámat a személyzet a cég „példa”, különösen, Sidorov SS és Pupkova VV A magas szintű szolgáltatás minőségi és gyors rendezése minden vitás kérdéseket a helyszínen, és kérje meg őket, hogy ösztönözze, összhangban a feltételeket a kollektív szerződés a „példa”.

4. Kérjük, hogy vádolni fizetést ütemtervnek megfelelően a jelentés kártya.

1. A belföldi illetőségű egy távoli falu Eksperimentalovo feltalált egy új gyógyszer, így a csirkék szállítására az arany tojást!

2. Az Alap „közvélemény” 45% -a Kirov régió adott negatív értékelést saját regionális gazdaság

3. A hit a jövőben a legjobban jellemzett kevesebb lakos Kurszk régióban (14%), a Köztársaság Karélia (15%), Arhangelszk (16%) és Kurgan (19%) területén, valamint a Moszkva, Csuvas, Altáj és Kamcsatka élek (20 %).

4. Az idei győztesek a Puskin verseny tanárok közeli és távoli külföldön, ami szervezi a „Rossiyskaya Gazeta”, összegyűltek a fővárosban 12. alkalommal

1. Tiszta volt Drakula, ami nem ez a helyzet felébredt.

2. Milyen vadászat akasztani a rossz járási, hogy a csúnya szerepet játszik a régi rossz, csúnya opera?

3. szeretem az extrém, szeretem az izgalom a szeretet, amikor az adrenalin átfordul és fúj fejét.

4. Energia, hajtás és sebesség - ez az, amit határozza meg az életemet.