2018 megszerezte a káosz űrgárdista osztag festés

Nos. eleinte csak annyit kell tennie, anélkül, brandy)
Ezután egy réteg festék, hogyan kell mondani. „Zhirnovat” szükséges hígítsuk (ami festék, az úton?). Hígítás nélkül is megy, hogy ecsettel a saját tsitadelevskaya, vörös medve őket eléggé. A legfontosabb dolog, hogy emlékezzen, akkor jobb, ha alkalmazni több vékony réteg festék, mint egy egyszerre merész, festhető szinte bármilyen száraz ecsettel.
Next - szétszerelt állapotban festék igazán kényelmes, ha nincs vágy, hogy elhagyja mindent az azonos színű.
Strete - Azt hiszem, nem kell csak a piros, így meg kell vásárolni egy pár színben. )

Sajnos, a színválaszték az én korlátozott, az egész város 1N írószer boltban. Vettem egy próba nagyon olcsó „Neva paletta”. Yeshe szeretnék vásárolni ezüst és fekete. de valahol megpillantottam, hogy mi szükséges színösszeállítás minimum 4 színben úgyhogy gondolom, hogyan lehet kijutni a felvételi a „csata”.)

ah igen, akril matt szüksége, nem fényes. Dobd képcső, hogy egy címke jól látható. Lássuk mit tudsz ott.

festék maradt a munka. Itt foty az internetről. a közepén, hogy.

2014-ben szerzett a Space Marine káosz között festés

úgy tűnik, hogy ugyanaz ugyanazt a kódot. Tehát csak azt kell hígítani, és ez már ragyog és kell csiszolt. Nos, lehet, hogy csak a fotó. És egy árnyék túl fényes a talaj, akkor a legjobb, hogy valamit a sötétebb.
Abban az esetben, a piros a talaj felszíne, én személy fekete alkid zománc balonchika. Kiderült, egy nagy érdes felület. Ezután tsitadelevskoy Mephiston ed (vásárolt egy fillért sem) tegye az alapréteg, utána hud.akrilom hozza a kívánt színt.

és ha újra meg újra egy oldószerben kádban sügér? segít a leginkább a festék megszabadulni?

Minki ölni oldószert. Meg kell mosni alkohollal, vagy tormozuhoy Dimexidum (csökkenő sorrendben hidegvérrel).
És igen, akkor tiszta, és próbálja újra. Akkor is gyakorlat a sprues.

Kapcsolódó cikkek