18 Köszönöm, hogy minden testvér azt mondani, hogy a testvére, de soha nem mond

Brothers ... Amikor kicsik voltunk, mindig bosszús és hibáztatja a szülők.

De most, mint egy felnőtt nő próbál rendezni az életét (és a szerelem), akkor nagyobb valószínűséggel tárcsázza a számot az a személy, aki az összes választ, és hogy mindig ad „mágikus Pendel.”

Hogy idősebb vagy fiatalabb testvér, soha nem gondoltam, hogy azt mondjuk, hogy szükségünk van egy testvére. De a kor, rájövünk, hogy ez pontosan az a fajta ember, aki mindig támogatnak minket.

És bár nem bevallani, de a nővérek akarja mondani, hogy „köszönöm”, hogy testvérei, amit ők a barátok, és a tökéletes ember.

Köszönöm az összes beszélni testvér.

Mikor segített megérteni, hogyan kell beszélni, hogy egy lány, hogy tetszik, vagy ha segített megérteni, mit akar tőlem, hogy a srác. Azok a tárgyalások kinyitotta az ajtót nekem a világon a kapcsolatok és a szeretet.

Köszönöm, hogy megengedte, hogy együtt érezni a szülők rólad.

Most már értem, hogy miért „nem lány lesz méltó hozzád.”

Köszönöm az őszinteségét, amikor találkoztam a rossz fiú.

Akkor nem értettem, de megmentett egy megtört szívvel és emlékeztetett arra, hogy tudok jobbat.

Köszönöm, ott voltam, amikor a srác összetörte a szívem.

Nem tudom, hogyan élte volna túl nélküled, vödör nélkül a fagylaltot, amit hoztak, majd nézte velem egy romantikus komédia. Köszönöm felkarolása nekem, és hagyjuk sírni a kedvenc pulóver.

Köszönöm borított rám.

Az, hogy elvonta a szülők esténként, amikor beült a szobába az ablakon keresztül, vagy jöjjön haza részegen.

Köszönöm, hogy hadd lógni a cég, amikor kellett menekülni.

Ott voltál, mikor dobott fiúk, amikor a barátnőm volt a városban, és nem volt senki, hogy tegyen egy sétát.

Köszönöm a kérdést véleményem a személyes életét.

Tudja, hogy értékeljük a véleményem, ez volt a legfontosabb a világon.

Köszönöm, hogy elmondtad, hogy szép vagyok, annak ellenére, hogy meglátott egy rossz fényt.

Köszönjük, hogy segít nekem bízni, és nem kell aggódnia, hogy mások mit gondolnak rólam.

Emiatt tudok hatni minden srác legalább néhány tudását a területen.

Köszönöm megtanított, hogy erős.

Fizikailag lelkileg és érzelmileg.

Köszönjük, hogy mindig talált valami furcsa minden helyzetben.

Mindig megmentett kínos pillanatokat, vagy elvonja engem gondolatok nehéz humor. Te velem nevetni a könnyek.

Köszönöm, hogy engem „lányos” dolgokat.

Soha nem fogom elfelejteni, hogyan engedje meg, hogy festeni, és hogyan játszott velem a baba.

Köszönöm megvédett engem a szörnyű szörnyek és rovarok.

Te vagy az első ember, akit hívott, amikor megláttam szörnyű pók a falon.

Köszönöm, hogy mindig is a testőröm.

Köszönöm, hogy megmentettél azoktól jár, ami azt később megbánni.

Függetlenül attól, hogy egy üzenetet, hogy a korábbi, vagy a lázadás ellen a szülők, mindig cseppentve értelemben belém.

Köszönöm, te jó ember.

Te vagy az egyetlen, aki megtanított férfinek lenni.

Köszönöm, hogy tanulják meg, hogyan kell kezelni a srác.

Te vagy az első srác beleszerettem veled - az egyik én mindig szeretni.

Kapcsolódó cikkek