8 véleménye a kórház mentő őket

Az újraélesztés fia hazudik 2 nap. Hallottam eleget hogyan sértő az idősek. Úgy tűnik, hogy az emberek, és nem hiszem. Fájdalomcsillapító nem vitatható, ha nyögve mondjuk „Kuss, te már fáradt!" Fia volt, lemerült a 6. napon hasi műtét után (varrások nincsenek eltávolítva). „Az orvos”, mondta a lába nem fáj. Tehát, „Go”. És Lipetsk eljutni. Azért jöttünk, hogy nézze meg, nem volt az irodában óra. Voltunk kirúgták a terem. Ez egy rossz kórházba. Voltak Tula először, és isten ments, az utolsó.

Helyezze be a csapokat a csontba helyi érzéstelenítésben! A betegek üvölteni, hogy megszakad a szívem! Nem számít, ha fiatal vagy öreg orvos azt mondta, hogy ezt a műveletet úgy végezzük, 5% novocain. E. Minden hogy akár altatásban vagy gerincvelői érzéstelenítésben, és ez tetszik. Ennek megfelelően, az emberek fejlesztése „fájdalmas sokk”, majd elkezdi a hívást újraélesztés. Ez az, amit kap a dolgok rendje, hogy kineveti az embereket? Nem írom, ha ő nem szembesül ezzel. Hozta nagyi a törött combcsont. további ›

Az újraélesztés fia hazudik 2 nap. Hallottam eleget hogyan sértő az idősek. Úgy tűnik, hogy az emberek, és nem hiszem. Fájdalomcsillapító nem vitatható, ha nyögve mondjuk „Kuss, te már fáradt!" Fia volt, lemerült a 6. napon hasi műtét után (varrások nincsenek eltávolítva). „Az orvos”, mondta a lába nem fáj. Tehát, „Go”. És Lipetsk eljutni. Azért jöttünk, hogy nézze meg, nem volt az irodában óra. Voltunk kirúgták a terem. Ez egy rossz kórházba. Voltak Tula először, és isten ments, az utolsó.

Valószínűleg Konstantin Voroncov V. 11. A 2 ház sérülések. Tsz. nem a legjobb a világon a kollektor térde. De én összeállított töredékek. És holnap vagyok jó felvételeket lemerült. Ez könnyű, hogy megtudja, mennyibe fog tölteni, és milyen keményen. Több hosszú amikor Fogadok az egészségre, és én helyezni a nevét!

Jelenleg 11 ép. 2. sérülések. Tsz. Nurse Christine A. Lobanov. Ha mosolyog, tudja, eljött az igazi tavasz és kis Anna Herman. És mi neki könnyű kezét az injekciót. És mi vagyunk a súlyosan beteg, értékelem, és szeretném, Christine Egészség és hálás betegek!

Helyezze be a csapokat a csontba helyi érzéstelenítésben! A betegek üvölteni, hogy megszakad a szívem! Nem számít, ha fiatal vagy öreg orvos azt mondta, hogy ezt a műveletet úgy végezzük, 5% novocain. E. Minden hogy akár altatásban vagy gerincvelői érzéstelenítésben, és ez tetszik. Ennek megfelelően, az emberek fejlesztése „fájdalmas sokk”, majd elkezdi a hívást újraélesztés. Ez az, amit kap a dolgok rendje, hogy kineveti az embereket? Nem írom, ha ő nem szembesül ezzel. Hozta nagyi a törött combcsont. további ›

Én este az év hozta a kórházba nőgyógyászati ​​az abortusz a terhesség 16. hetéig. Szeretnék köszönetet mondani az összes egészségügyi személyzet ez az iroda, még tisztítószerek és menza dolgozók - számára jóság és együttérzés. Senki sem olyan durva szó mondta. Egyszer ott, és miután hallott a horror a kórház - sírtam egész éjjel, de meglepetésére kiderült, hogy éppen ellenkezőleg, még nem akar zárni. Ők lehet szerelni, nem a legjobb gyógyszerek és kihúzni, ami van. Minden ugyanaz, vannak. további ›

Anya aggódik a fájdalom az alhas, és amikor hozta a kórházba, az orvosok felfedezték volt epekő. A sürgősségi műtétet végeztek, és több mint egy hétig feküdt egy közös szobában a többi nő. Nagyon szerencsés a sebész a műtét után, hogy tényleg gyorsan kezdett talpra állni. Az egyetlen negatív - az állam a lakosság osztályokon és a fürdőszoba, de egyébként élveztem, és ami a legfontosabb, az anyám már egészséges. Ehhez sok hála az orvosok!

Ennek eredményeként a baleset fájt a mellkasom (eltört 2 bordák), és vitték kórházba Vanykinskuyu ahol kellett orvosi segítséget. Köszönöm szépen a gyors és szakszerű segítséget az orvosok és a személyzet, ők segítettek, hogy újra normális életet. Isten adja neked jó egészséget és minden jót!

Kapcsolódó cikkek