5 kozmetikumok, hogy nem kell

5 kozmetikumok, hogy nem kell

Tanulás a minap egy cikket a honlapon az amerikai Oprah Winfrey, költeni kozmetikumok 30.000 $ (és azt hitted, minden rossz?), Van rábukkantam egy érdekes cikket az öt kozmetikai termékek, amit biztosan nem kell. Mert - nem működnek.

Mivel én vagyok a férfi, akinek a smink is több, mint amit még emlékszem, érdekel, hogy mit kapott a fekete listára?

Nem értek egyet - az első helyen, hogyan lehet tesztelni, hogy milyen modern a gél mosásra? Kozmetikai képlet a legnagyobb része nagyon hasonló, és csak ritkán változik. Másrészt semmi sem helyettesítheti nekem a frissesség érzését a kedvenc tónusos Iniscience által Methode Jeanne Piaubert (és a bőr után úgy néz ki, sokkal nedvesebb, mint nélküle), és semmi sem ad ilyen csodálatos mattító hatású tisztító szőnyeg krém Avene.

Megszabadulni a pattanások utáni, ráncok, húzza az arc kontúrjait

Keresünk önkénteseket a projekt egy lézeres Fractora. Szeretne megszabadulni a nyomait pattanások, javítja a bőr és húzza ovális arc? Kérjük, küldjön egy kérést!

Tudjon meg részleteket és kérelmet nyújt be részvételi +

5 kozmetikumok, hogy nem kell
2. maszk a láb. Teljesen egyetértek. Szüksége van egy különleges alkalom, hogy felrakta a lábát magasabb. Más megvalósítási módok, a maszk a lábak meglehetősen furcsa és kényelmetlen használni termékek erednek, amelyek használata nem magától értetődő.

3. Scrub ajkát. Lágyítja és hidratálja az ajkakat balzsam elég. Scrub is irritációt okozhat. Miután pugalok Amy, hogy a kutatások szerint, hámlás rákot okozhat az ajkak, én általában lemossa a zóna bypass oldalon. Kozmetikumokat gyártó, amely nem hagyja abba, hogy készítsen új eszközöket, de én bízom a vezető vizsgáztató.

4. Minden csöveket a „narancsbőr”. A szakértők szerint a helyszínen oprah.com, nincs orvosság nem megszabadulni cellulit. És ha az egész egyetértek - az egyik időjárás krém is megteszi, de megint nem értek egyet - krém sokkal jobb, mint nélküle. Csak ne várjon csodát.

5. Krém a nyakát. Ez elég, hogy a nyakán ugyanazokkal az eszközökkel, hogy az arcon, és ne feledkezzünk meg védő SPF. Az egyetlen dolog, véleményem szerint, meg kell, hogy vegye figyelembe - ez az öröklődés: ha anyád egy kis probléma a nyak bőre korán kezdődött, egy speciális anti-aging krém vagy krém lifting hatással erre a konkrét terület van értelme, még akkor is, ha csak 25 Navigálás meg kell a bőr állapotát, nem pedig a kor.

Most még habozott, hogy azt mondják, hogy nincs szükség arra, bőre és dekorációk eszközökkel. Egyelőre nem szükséges, egy másik csoportban, vagy ha kell - igen. Ez olyan, mint neglamurny gumicsizmát a város rezidens - nyáron nem igaz, és ősszel a gombák - igen 🙂

Mi van szükség, és mi nem - nagyrészt egyéni preferencia kérdése. Végtére is, mindannyian különbözőek vagyunk, és különböző igényeket a.
Én például egészen a közelmúltig nem érti a testápolók, tonikok. Ennek oka, hogy az egész nem megfelelő. De ha egyszer találtam rá, nyilvánvaló előnyeit ebben a fázisban az ellátás.

Számomra teljesen haszontalan szárítására lakk: jelentős időmegtakarítást használva azokat én nem vettem észre.

Habfürdő - ugyanazon a listán. Kényeztesse magát, de a gyakorlati haszna őket oda.

Kapcsolódó cikkek