30 legjobb idézet Charles Bukowski

Legokosabb és a legtöbb cinikus író Charles Bukowski létre műveit a stílus az úgynevezett „piszkos realizmus”. Ő beszélt az igazságot a világ olyan, amilyen. Ez a legjobb mondása és megfigyelések az élet:

  • Örülök, hogy van valahol, hogy menjen, ha a dolgok rossz.
  • Az én életszemlélet az első dolog -, hogy elkerülje a kapcsolatot az emberekkel. Minél kevesebbet találkoznak velük, annál jobban érzem magam.
  • A magány engem megerősít; Hiányzik élelem és víz nélkül. Minden nap, gyengíti nekem nélküle. Nem vagyok büszke a magány, de tőle függ.
  • Én általában rossz, de amikor jól vagyok, jól vagyok a fenébe.
  • Csak élni, amíg meg nem halnak - kemény munka már.
  • A szegénység és a tudatlanság okoz saját igazságát.
  • Ha részeg, a világ még mindig valahol a közelben, de legalább ő nem tartja meg a torkát.
  • Kezdeni a világ megmentése, meg kell menteni minden ember külön-külön, egyesével ment minden - ez a romantika vagy a politika.
  • Lásd a képernyőn szar volt annyira gyakori, hogy az emberek már nem tudják, hogy mi az egyik úgy néz szar.
  • A depresszió és az öngyilkosság gyakran a nem megfelelő táplálkozás.
  • Író - egy kétségbeesett embert, és ha van remény, akkor szűnik meg, író.
  • A zseniális 25 lehet bármilyen. 50 ez olyasmi, amit meg kell tennie.
  • Ambition ritkán segít tehetség. A másik dolog - jó szerencsét. Talent mindig elmarad neki.
  • A dolgok jól mentek, de senki sem tudja, hol.
  • Természetesen egy személy lehet szeretni - ha tudjuk, hogy nem túl közel.
  • A probléma a világ, hogy a művelt emberek tele vannak kétségekkel, és idióták tele van bizalommal.
  • Ha történetesen becsapni az ember, ez nem jelenti azt, hogy ő egy bolond - ez azt jelenti, hogy a bizalom többet, mint amennyit érdemel.
  • Beauty - egy kicsit. Te magad nem tudod milyen szerencsés vagy, hogy te csúnya, mert ha az emberek, mint te, akkor tudja, hogy ez más.
  • Ha már szinte nincs lelke, és tud róla, ezért a lélek még mindig van.
  • Vannak napok, amikor a legjobb mászik ki az ágyból, és húzza a takarót a feje felett.
  • Ha egy állat, csak szóljon. Aztán valaki azt mondja. De ha azt mondom először, ők hatástalanítják.
  • - Az első dolog, amit szerettem te - mondta Lydia -, hogy nem kell a TV-t.
  • Tudom, hogy túl jól a hátrányai szükség van a kölcsönös szeretet.
  • Légy jó és a rossz - elméletileg ez semmi, de élni, hogy válasszon továbbra is szükség van ...
  • Vannak, akik nem tudnak őrülni - ők szörnyen unalmas életet.
  • Ha nem lehet úriember, így nem kell még egy disznó.
  • Megtalálja, amit szeretsz, és hagyjuk, hogy ölni.
  • Nem hiszem, hogy meg lehet változtatni a világot, annál jobb. Úgy vélem, hogy ez lehetséges, hogy próbálja meg nem ront a helyzeten.
  • Mindig valaki fogja tönkretenni a nap, vagy akár egy életen át.
  • - Azt hiszem, kell egy italra.
    - Igyál szinte minden van, de nem tud róla.

Ossza meg barátaival a Facebook-on!

PUSH „Like”, és a legjobb üzenetét a Facebook-on!

Share on Facebook Twitter VKontakte Odnoklassniki

Hiba: a tartalom védelmét.

Kapcsolódó cikkek